Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 15:37


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 214 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: MIRESICI BRASOV 2006
MesajScris: 05 Mar 2007, 17:28 
Nou Venit

Membru din: 08 Apr 2006, 16:02
Mesaje: 2
Citat:
Buna si eu am nunta anul acesta in 14 octombrie la capitol. V-ati gasit dj si cine se ocupa de poze?

da-mi mailul tau si iti trimit datae despre un dj bun


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Sonorizari in Brasov
MesajScris: 26 Mar 2007, 12:46 
Senior

Membru din: 14 Dec 2006, 12:49
Mesaje: 106
cum vi s-a parut targul de nunti de la bv? eu am ramas placut impresionata dar m-am plictisit repede, am probat doar 2 rochii, alea au fost sg lucruri ce nu am gasit pe gustul meu :(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Sonorizari in Brasov
MesajScris: 07 Apr 2007, 15:03 
Senior

Membru din: 14 Dec 2006, 12:49
Mesaje: 106
Multumim la fel! va pup parinteshte pe frunce :D
monny mi.-ai promis poze cu rochia si costumul :( am aflat ca in eliana sunt costume de barbati faine si ieftine :P
uita-te la galerie la verighete ca am pus poza cu verighetele ce ni le-am luat din italia. ce v-ati mai luat frumos?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Sonorizari in Brasov
MesajScris: 12 Apr 2007, 11:11 
Senior

Membru din: 14 Dec 2006, 12:49
Mesaje: 106
DAP, MI-A ZIS SI IUBI MEU ca a fost acum os apt pe acolo si a vazut si foaret faine..in jur de 700 de lei. cred ca merg peste o saptamana la control oftalmologic si sigur o sa ajung si prin eliana. cam prin iulie sunt pregatiti banii pt rochitza. sa gat cu licenta si alte plati pe la facultate (X) asa de repede trece timpul ....:wacko: deja incept sa ma stresez :nscmoll:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Sonorizari in Brasov
MesajScris: 24 Apr 2007, 13:09 
Senior

Membru din: 14 Dec 2006, 12:49
Mesaje: 106
am fost sambata in eliana.... bleah! nu mi-a placut nimicccc :( si acolo la mag ala de nunti erau niste pantofi oribili...
am gasit pana la urma adresa de net de la aia din craiova de la care am probat la targ si am sa merg probabil acolo sa o iau. in 12 mai merg la o nunta in sibiu si ma mai uit si pe acolo
ma bate gantul sa nu dau licenta in vara ... deja m-au sunat 3 colegi ca nu o dau decat in februarie..no ce sa mai poti zice? :blink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Sonorizari in Brasov
MesajScris: 08 Mai 2007, 18:56 
Senior

Membru din: 14 Dec 2006, 12:49
Mesaje: 106
era cam 650 de lei
ma enerveaza ca au site www.brumihar.ro si acolo am mai gasit 2 modele sa imi placa dar nu au preturile si tre sa le scrii, ma gandesc ca daca merg pana acolo sa le iau direct de la ei or fi mai ieftine nu?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Sonorizari in Brasov
MesajScris: 08 Mai 2007, 21:54 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:
era cam 650 de lei
ma enerveaza ca au site www.brumihar.ro si acolo am mai gasit 2 modele sa imi placa dar nu au preturile si tre sa le scrii, ma gandesc ca daca merg pana acolo sa le iau direct de la ei or fi mai ieftine nu?


Pe site produsele sunt mai ieftine ca in magazin, daca comerciantul stie sa faca business. E mai ieftin sa vinzi pe internet, decat sa ai chirie, vanzatori, intretinere la spatiu, etc.

Pentru brumihar, ii poti scrie mesaj la FURNIZORI, ROCHII DE MIREASA la noi aici pe site, ca sunt partenerii nostri si au fisa. Da-le un mesaj privat si iti vor raspunde cu siguranta!
:love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Sonorizari in Brasov
MesajScris: 16 Mai 2007, 12:03 
Senior

Membru din: 14 Dec 2006, 12:49
Mesaje: 106
Citat:

Pe site produsele sunt mai ieftine ca in magazin, daca comerciantul stie sa faca business. E mai ieftin sa vinzi pe internet, decat sa ai chirie, vanzatori, intretinere la spatiu, etc.

Pentru brumihar, ii poti scrie mesaj la FURNIZORI, ROCHII DE MIREASA la noi aici pe site, ca sunt partenerii nostri si au fisa. Da-le un mesaj privat si iti vor raspunde cu siguranta!
:love:


,multumesc frumos dar sincer as vrea sa vad si eu modelele inainte sa fac comanda pe net, in plus ca nu ma pricep sa imi iau masuri :P dar am vazut ca au distribuitori si in Brasov, si o sa dau o raita pe acolo


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 214 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 27 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România