Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 19:25


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 214 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Brasov
MesajScris: 09 Iun 2010, 17:04 
Nou Venit

Membru din: 29 Apr 2010, 19:44
Mesaje: 5
Salutare fetelelor

Sunt Catalina, am o intrebare pentru miresele trecute, prezente si viitoare din Brasov:
Stiti cumva daca oamenii astia ajung cu florile si pe la noi? Au niste poze foarte tari si as vrea sa vad daca nu pot realiza cu ei o colaborare (si buchetele dar si aranjamentele de mese, daca au servicii ok)
http://tinyurl.com/2bao5fy

Si apropo, feedback despre ei???? Am citit zilele trecute prin presa de ei dar....

Multumesc mult


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Brasov
MesajScris: 09 Iun 2010, 19:38 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
cata_v scrie:
Salutare fetelelor

Sunt Catalina, am o intrebare pentru miresele trecute, prezente si viitoare din Brasov:
Stiti cumva daca oamenii astia ajung cu florile si pe la noi? Au niste poze foarte tari si as vrea sa vad daca nu pot realiza cu ei o colaborare (si buchetele dar si aranjamentele de mese, daca au servicii ok)
http://tinyurl.com/2bao5fy

Si apropo, feedback despre ei???? Am citit zilele trecute prin presa de ei dar....

Multumesc mult


de ce nu suni sa intrebi daca vin in Brasov?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Brasov
MesajScris: 10 Iun 2010, 10:29 
Nou Venit

Membru din: 29 Apr 2010, 19:44
Mesaje: 5
laura_sandu scrie:

de ce nu suni sa intrebi daca vin in Brasov?


"In principiu da" mi s-a raspuns

Tipii par ok dar sunt curioasa daca aveti si voi experiente cu ei, intodeauna merita sa ai parte de o recomandare.....

Pe site au niste idei foarte tari cu flori tropicale si ca idee m-ar interesa...
Imagine
Bine si mai sunt idei, inclusiv plante asezate in sfere si agatate de tavan.
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Brasov
MesajScris: 10 Iun 2010, 12:01 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
cata_v scrie:

"In principiu da" mi s-a raspuns

Tipii par ok dar sunt curioasa daca aveti si voi experiente cu ei, intodeauna merita sa ai parte de o recomandare.....

Pe site au niste idei foarte tari cu flori tropicale si ca idee m-ar interesa...
Imagine
Bine si mai sunt idei, inclusiv plante asezate in sfere si agatate de tavan.
Imagine



eu sincer nu inteleg raspunsul asta.cred ca iti trebuie o certitudine....cu siguranta gasesti in brasov o firma care sa vina sigur la nunta si sa iti faca ce doresti.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Brasov
MesajScris: 10 Iun 2010, 17:26 
Nou Venit

Membru din: 29 Apr 2010, 19:44
Mesaje: 5
de acord cu tine. Am mentionat ca sunt obsedata de flori ? :njump:

As vrea ca ce vad in poze sa fie rezultatul, doar atat.
Iti dai seama ca sunt si firme locale.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Brasov
MesajScris: 18 Iun 2010, 15:28 
Nou Venit

Membru din: 29 Apr 2010, 19:44
Mesaje: 5
laura_sandu scrie:


eu sincer nu inteleg raspunsul asta.cred ca iti trebuie o certitudine....cu siguranta gasesti in brasov o firma care sa vina sigur la nunta si sa iti faca ce doresti.


Apropo, ai firma de organizare evenimente?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Brasov
MesajScris: 18 Iun 2010, 15:35 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
cata_v scrie:

Apropo, ai firma de organizare evenimente?



ma ocup si de asta, da

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Brasov
MesajScris: 19 Iun 2010, 14:22 
Nou Venit

Membru din: 19 Iun 2010, 17:11
Mesaje: 4
laura_sandu scrie:

ma ocup si de asta, da


Si... detalii? Poate prinzi (inca) un client de aici ;) pentru Iunie 2011.....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Brasov
MesajScris: 29 Iul 2011, 18:06 
Nou Venit

Membru din: 29 Iul 2011, 19:22
Mesaje: 1
Buna ziua!
Va recomand un site de unde puteti inchiria porumbei albi pentru nunta dumneavoastra ... un moment cu adevarat minunat!!


Ultima oară modificat de carlita pe 29 Iul 2011, 18:37, modificat 1 dată în total.
fara reclame, multumim.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Brasov
MesajScris: 31 Ian 2012, 17:39 
Nou Venit

Membru din: 11 Ian 2012, 16:27
Mesaje: 3
vand rochie de mireasa san patrick model eire 2011, achizitionata din magazinul sposa dell amore bucuresti. Rochia a fost purtata o singura data, nefiind rupta sau agatata. Nu are nici un defect, a fost dusa la curatat la o firma de specialitate, este ca noua. Pur si simplu vreau sa o am ca amintire asa cum este ea acum si nu ingalbenita de timp. Poate aceasta rochie va face fericita si alta mireasa asa cum m-a facut pe mine atunci cand am purtat-o.Rochia este formata dintr-o singura piesa cu broderie, dantela si paiete aplicate manual atat in partea de sus cat si pe fusta. Fusta este ampla formata din mai multe randuri de tiul (pe dedesupt), trena are sistem de prindere si nu necesita purtarea ei pe deget. Materialul este tafta "vals" si dantela de bumbac. Sistemul de inchidere este format din fermoar si nasturei.Marimea 38 culoarea ivoire. Cine este interesat pot trimite mai multe fotografii pentru a dovedii ca este o rochie originala san patrick si nu o copie. Voalul cadou. Rochia a costat 1700 euro, iar eu o vand cu mai putin de jumatate din pretul ei, 3000 de lei.(usor negociabil). ma puteti contacta pentru mai multe detalii pe [email protected]


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Brasov
MesajScris: 05 Iun 2012, 08:54 
Nou Venit

Membru din: 05 Iun 2012, 11:48
Mesaje: 3
Cu siguranta gasesti si in Brasov cel putin o firma care sa se ocupe de flori. Si eu sunt "obsedata de flori" si nu stiu ce m-as face, daca la nunta ar da-o in bara cei ce organizeaza chestiia asta.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Brasov
MesajScris: 28 Iun 2012, 11:40 
Junior

Membru din: 18 Iun 2012, 12:53
Mesaje: 59
Toata lumea cauta ceva nou in materie de marturii. Iar o echipa tanara si ambitioasa a adus ceva inedit in Romania.

Fotografii Magnetice! Ce poate fi mai frumos decat sa pleci de la nunta cu o fotografie facuta in timpul evenimentului, pe care o poti afisa oriunde pe frigider, la birou etc...

mai multe detalii gasiti pe : www.momentos.ro
sau la tel : 0747.133.463


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Vand rochie de mireasa alba din germania
MesajScris: 05 Aug 2012, 11:49 
Nou Venit

Membru din: 05 Aug 2012, 14:44
Mesaje: 1
Salut!
Imi vand rochia de mireasa.
Rochia de mireasa a fost folosita de catre mine, pe data de 30.06. 2012 cand am avut nunta:). Deci este aproape noua. Este o rochie alba, cumparata din germania la inceputul lunii iunie al acestui an. Este o rochie lunga, cu trena, in forma literei A, de marimea 40-42. Este din saten cu un strat de organza peste, cu pietricele sclipitoare (cristale). M-am hotarat sa o vand deoarece eu nu o sa o mai port inca odata:) si nu vreau sa stea degeaba in dulap, in plus a costat destul de mult si poate reusesc sa recuperez ceva din cost.
Pe langa rochie primiti si o gentuta alba tip saculet, gratis.

Rochia este intr-o stare buna, nu am rupt-o, patat-o, etc., doar am purtat-o pentru o zi si o noapte.
Inaltimea mea este de 1.60 m si am purtat tocuri de 11cm. Greutatea mea este de 62 kg.
Sper sa va placa! eu o iubesc si toata lumea mi-a admirat-o:)
Persoana de contact va fi mama mea (deoarece eu nu sunt in tara), Maria.
Poze va pot trimite pe e-mail.

Mada


Tel: 0749425566
Contact: Maria
Localitate: Brasov
Pret: 1200 lei negociabil
e-mail: [email protected]


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Brasov
MesajScris: 22 Feb 2014, 23:52 
Nou Venit

Membru din: 23 Feb 2014, 01:23
Mesaje: 2
Vand ziua de 19 iulie 2014 la restaurant in Brasov cu o capacitate de aprox. 130 persoane si cu gradina pretabila pentru cununie religioasa in aer liber - vezi link-ul de mai jos. Pentru mai multe detalii, rog PM.

http://www.youtube.com/watch?v=zjzRk3I19aQ


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 214 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România