Ultima vizită a fost: Acum este 25 Apr 2024, 08:30


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 47 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Hunedoara
MesajScris: 28 Iul 2006, 14:41 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
nu pot sa cred ca sunt singurica pe aici:((... de ce va ascundeti? haideti la un schimb de pareri despre ce se intampla pe la noi


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 01 Mar 2007, 21:28 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2006, 16:53
Mesaje: 552
Citat:
nu pot sa cred ca sunt singurica pe aici:((... de ce va ascundeti? haideti la un schimb de pareri despre ce se intampla pe la noi


se pare ca pe la noi nu se prea grabesc fetele sa se marite:-`

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 02 Mar 2007, 12:30 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:

se pare ca pe la noi nu se prea grabesc fetele sa se marite:-`
da...asa se pare:wacko::-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 06 Mar 2007, 21:38 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2006, 16:53
Mesaje: 552
de unde suntetzi mai exact,,eu sunt din orastie:ncouple:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 07 Mar 2007, 01:00 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:
de unde suntetzi mai exact,,eu sunt din orastie:ncouple:
noi din petrosani:nblink::-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 07 Mar 2007, 16:51 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2006, 16:53
Mesaje: 552
Citat:
noi din petrosani:nblink::-*
e..vecine aici:-* si cum statzi cu pregatirile ca eu sunt cam in ceatza momentan si stagnez..

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 07 Mar 2007, 21:12 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:
e..vecine aici:-* si cum statzi cu pregatirile ca eu sunt cam in ceatza momentan si stagnez..
si noi cam stagnam. am amanat putin pregatirile pentru ca am avut cununia civila luna trecuta si de luna asta incepem pregatirile "serioase". pana acum ne-am informat:nblink::njump:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 08 Mar 2007, 17:41 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2006, 16:53
Mesaje: 552
Citat:
si noi cam stagnam. am amanat putin pregatirile pentru ca am avut cununia civila luna trecuta si de luna asta incepem pregatirile "serioase". pana acum ne-am informat:nblink::njump:

Aha atzi facut cununia civila ianinte, eu le fac pe amandoua o data ca la noi e un pic mai dificil cu localele pt nunta sunt mai putzine calumea si a trebiut sa rezervam de anu trecut din octombrie si atunci nu mai erau locuri pana in septembrie anu asta si in plus de asta suntem cu serviciu inafara tari amindoi asa ca nu putem veni de 2 ori acasa:njump:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 09 Mar 2007, 01:48 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:
Aha atzi facut cununia civila ianinte, eu le fac pe amandoua o data ca la noi e un pic mai dificil cu localele pt nunta sunt mai putzine calumea si a trebiut sa rezervam de anu trecut din octombrie si atunci nu mai erau locuri pana in septembrie anu asta si in plus de asta suntem cu serviciu inafara tari amindoi asa ca nu putem veni de 2 ori acasa:njump:
wow... din octombrie ati rezervat localul? noi mergem luna asta...la noi nu este chiar asa criza de sali pentru ca se ocupa prima data cele pentru 120-200 persoane iar daca faci mai mica sau mai mare gasesti sala :-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 12 Mar 2007, 22:02 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2006, 16:53
Mesaje: 552
Citat:
wow... din octombrie ati rezervat localul? noi mergem luna asta...la noi nu este chiar asa criza de sali pentru ca se ocupa prima data cele pentru 120-200 persoane iar daca faci mai mica sau mai mare gasesti sala :-*

Sala unde am vrut noi e de 300 de pers dar potzi sa faci si cu 200 iar anu acest acnd am fost sa dam avansul venea cineva sa faca rezervare dar nu mai erau lucuri pana prin august 2008 sau erau dar duminica (X)

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 16 Oct 2007, 15:32 
Nou Venit

Membru din: 04 Oct 2007, 12:58
Mesaje: 8
hello,
nu esti kiar singurica......
eu sunt din arad, dar viitorul meu sot e din jud hunedoara si la hateg o sa avem nunta,dar la anul........:)
tu esti kiar din hunedoara?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 16 Oct 2007, 16:49 
Nou Venit

Membru din: 14 Sep 2007, 19:15
Mesaje: 5
[Buna fetelor!
Eu sunt din Deva.Am fixat data, am gasit restaurantul, mai greu la capitolul muzica (formatie) si amenajare sala.
Voi cu cine decorati sala? Cine va canta si va incanta la nunta?
Eu as vrea sa o chem pe Alina de la Orastie sa-mi cante la nunta, dar nu stiu cum sa dau de ea. Ma puteti ajuta?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 30 Oct 2007, 14:07 
Nou Venit

Membru din: 28 Oct 2007, 23:37
Mesaje: 2
si eu sunt tot din Petrosani?cum a fost nunta?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 05 Ian 2008, 22:05 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
Buna fetele!

Eu de loc banatzanca, dar de un an jumate din Hunedoara:nblink:anul acesta avem nunta, in august, iar sala am arvunit-o inca din 2007 iunie -si deja era rezervata toata luan iulie 2008.

Am vorbit si cu muzicantii, dar intre timp ne-am razgandit si cred ca vom face cu dj. Trebuie sa sun sa le spun la muzicanti:-`

Niste prieteni invitati la nunta au si firma de ornat sala la evenimente si am si vorbit cu fatuca si am pus tzara la cale:Durmeaza doar sa mergem impreuna sa vada si ea sala, ca a fost renovata si sunt niste culori destul de pretentioase acum...

In rest, stau pe site si ma uit la pozele din galerie:D

Va pup si spor la pregatiri!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 04 Feb 2008, 17:02 
Senior

Membru din: 01 Feb 2008, 19:19
Mesaje: 164
Buna,eu sunt din jud Hunedoara,am nunta in mai,31.Sala am rezervat-o anul trecut in iunie, avem dj,nu formatie,aranjarea salii am rezolvat-o cu o agentie,am vb de meniu si uraaaaaaa mi-am luat rochie.Deci stau bine cu pregateala.Va pup


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 04 Feb 2008, 22:21 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
URAAAAAA :njump: mai e cineva cu mine:Dam crezut ca voi ramane singurica din partea aceasta!:D
Unde faceti nunta? Si maia les de unde ti-ai luat rochia? Eu am fost vineri pe aici prin HD dar nu mi-a placut nimic. Vorbeam cu o prietena sa mergem la Deva saptamana asta...O:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 09 Feb 2008, 13:15 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
Almera, asadar hai sa iti explic unde e magazinul acela...cu toate ca sunt cam de 2 ani in zona, ma descurc cu greu cu strazi si cartiere, asa ca scuzele mele:~*
asadar in centru e parcul, da? parcul unde e si park-place...cum mergi pe straduta de la rds spre bdul traian la intersectia cu bdul traian e un magazin de miresuci pe colt, acolo si organizeaza nunti. e tare simpatic...ca sa iti mai explic si altfel zice al meu ca vis-a-vis de pompieri...(?)daca nu ai inteles ce vreau sa iti zic:nlol::nlol:ca eu nu stiu daca as pricepe in locul tau:nlol::nlol:zi ca incerc sa te indrum altfel:nlol::nlol::nlol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 09 Feb 2008, 13:18 
Senior

Membru din: 01 Feb 2008, 19:19
Mesaje: 164
:D am trecut cum ziceai,ti-am zis de unde mi-am luat rochia,poti merge cand vrei sa probezi,preturle sunt de la 1200-2400.Poate iti gasesti k in hd e tristete.unde faci nunta?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 09 Feb 2008, 13:22 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
noi la rusca, voi? cand ziceai ca aveti?


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 47 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 12 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România