Ultima vizită a fost: Acum este 25 Apr 2024, 04:12


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 47 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 09 Feb 2008, 13:23 
Senior

Membru din: 01 Feb 2008, 19:19
Mesaje: 164
Ahaaaaaaaa,am fost luni acolo sa vad de invitatii,aveau 2 rochii crem pe manechin,stiu unde e,ahaaaaaa deci acolo ti-a placut rochia,dar eu zic sa mergi in deva,vei veni uimita si nu vei vrea sa auzi de cercurile incomode pt k nu au asa ceva,sunt tare bine facute,6 randuri de materiale si o sa vezi croiala,vaiiiiiiiiii eu sunt f fericita,abia astept sa imi imbrac rochia:ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 09 Feb 2008, 13:24 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
eheee acum vad calendarul tau...mai putintel asa-i? cum stai cu pregatirile?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 09 Feb 2008, 13:27 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
Citat:
Ahaaaaaaaa,am fost luni acolo sa vad de invitatii,aveau 2 rochii crem pe manechin,stiu unde e,ahaaaaaa deci acolo ti-a placut rochia,dar eu zic sa mergi in deva,vei veni uimita si nu vei vrea sa auzi de cercurile incomode pt k nu au asa ceva,sunt tare bine facute,6 randuri de materiale si o sa vezi croiala,vaiiiiiiiiii eu sunt f fericita,abia astept sa imi imbrac rochia:ndance:


:nwink:sa sti ca nu m-au incomodat cercurile deloc, din contra am fost surprinsa de ce comode erau...dar oricum vreau s amerg neaparat si la deva. ca vorba aia decat s ami-o iau prima si 6 luni sa nu ma mai uit la rochii de miresuci ca nu cumva sa gasesc ecva si mai frumos...mai bine merg saptamana asta si arunc o privire, ca vb aia nu am absolut nimci de pierdut...:nwink:abia astept. m-ai facut foarte curioasa!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 09 Feb 2008, 13:27 
Senior

Membru din: 01 Feb 2008, 19:19
Mesaje: 164
stau f bine,mai trebuie invitatii,costum mirelui+accesorii si pantofi mie,in rest e bine:ndance:voi?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 09 Feb 2008, 13:33 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
scumpa nu te supara eu tre sa fug pan la leonardo rapid ca mi-am luat niste pantofi de la ei si tre sa ii schimb ca i-am purtat o data si s-au si dus pe apa sambetei...dar ma grabesc inapoi si povestim atunci, ok?:-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 09 Feb 2008, 14:11 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
am sosit...trebuie sa ma intorc in vreo juam de ora...nu mi-am dat seama ca e asa tarziu...

asadar, unde ziceai ca faceti voi nunta?
noi avem sala de trei sfert de an dar trebuie s amergem sa stabilim meniul...in rest am vb cu cei care ne vor aranja sala, avem nasi, de filmat-pozat a vb barbatzoiul si muzica e aproape sigur...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 24 Feb 2008, 19:47 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
La noi in zona nu misca nime nik?
Am fo la tarul de nunti si am fost groaznic de dezamagita...crd ca imi facusem eu o imagine gresita si aveam asteptari prea mari. Am vazut intr-adevar cateva standuri cu torturi frumoase dar in rest absolut nimic:((

Bia nu am gasit magazinul din Deva, da o sa imi iau adresa de pe site-ul oficial si merg pe adresa data viitoare. Oricum planific un drum la TM pe sapt cealalta. Incep sa imi pierd sperantele...ma tot gandesc ca poate sunt prea pretentioasa ca vreau o rochie simpla? Probabil nu e inca momentul sa o gasesc. IAr a mea e pusa bien de-o-parte...
Bia sa dai o raita la Tineretul! Am vazut o prereche de pantofi albi cum iti doresti ieftini si frumosi foc. Mie mi-au placut tare mult da erau un nr. prea mic, numa 38 mai aveau si au zis ca nici numai aduc:((


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 24 Feb 2008, 21:22 
Senior

Membru din: 01 Feb 2008, 19:19
Mesaje: 164
Tu Bia, dar eu vreau pantofi crem si vaiiiiiiii eu port 35-36,iar dk erau 38....nu-mi erau buni,dar merci voi merge.Cum sa nu gasesti magazinul draga,k dk coteai de la tineretului la stanga dadeai de el, exact pe colt,au si o rochie in vitrina.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 26 Feb 2008, 00:17 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
no cred ca totusi am fost unde trebuia dar la cat de acra fu tanti am si fugit. exact langa asa-i si in vitrina au o rochie superba alba pe mult voal la fusta si costume de barbati...dar nu e magazin strict de mirese ci de ocazii asa-i?
aia era sigur. i-am zis lu tanti ca vreau fara transparente si mi le-o aratat toate transparente:((si dupa am intrebat-o de cea din vitrina si mi-a tras o ochiada de parca eram de prin varf de munte venita si mi-o troznit un aia e 20 de mil...am vrut sa ii zic vreo doua ce doamna daca e 20 ce n-am fata?:((mi-o stricat ziua...
dar sa sti ca voi mai merge odata daca zici ca aia e:devil:si de nu e dragutza ii scot eu toanele!!!):(

sa incerci la tineretu, cine stie...astia erau asa furmosi exact decupati rotund in fata si cu o fundita mica de tot si cu toc lat si nu extrem de inalt...superbi erau...dar nr cel mai mare era 38 poate au si altele mie astia mi-au sarit in ochi.

sapt viitoare am drum in tm o sa fug si pe acolo sa arunc o privire...(?)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 14 Mar 2008, 00:42 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
am rochieeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
am luat-o de la TM!
e superba!!!!!!vai ca abia astept! am lasat-o la nasi pana o ia mama si va fi acas fara s-o vada nime!!!

apropos, pantofi n-am gasit. adica am vazut modele superbe la Tineretului dar nu au fost marimea:((dar ce-i care tre sa fie sigur sunt pusi deoparte...ca doar si cu rochia eram dispe si uite ca a fost!!!:heart::neyes:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 23 Mar 2008, 20:13 
Senior

Membru din: 01 Feb 2008, 19:19
Mesaje: 164
nicio miresica de hunedoara?unde va ascundeti fetelor?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 24 Mar 2008, 11:43 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
just me:((nu stiu unde sunt celelalte miresuci, mai erau cateva inregistrate si mai aveam si eu cateva prietene care vad ca nu s-au inreg:(
noi doua...same old same old:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 30 Mar 2008, 18:47 
Senior

Membru din: 01 Feb 2008, 19:19
Mesaje: 164
se pare k numai noi suntem.fetele din hd nu vor sa vb cu noi:(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 30 Mar 2008, 23:32 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
Citat:
se pare k numai noi suntem.fetele din hd nu vor sa vb cu noi:(


(?)(?)cine stie de ce stau anonime...eu stiu vreo doua sau trei miresuci, ba patru! la unele le-am si zis dar nu stiu d ece nu vor cu noi(?)

scumpo ce putin mai e...cum esti?
cand incercam cercurile???:neyes:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 01 Apr 2008, 21:11 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2006, 16:53
Mesaje: 552
Citat:
[Buna fetelor!
Eu sunt din Deva.Am fixat data, am gasit restaurantul, mai greu la capitolul muzica (formatie) si amenajare sala.
Voi cu cine decorati sala? Cine va canta si va incanta la nunta?
Eu as vrea sa o chem pe Alina de la Orastie sa-mi cante la nunta, dar nu stiu cum sa dau de ea. Ma puteti ajuta?


Eu sunt din orastie dar de ce o vrei neaparat pe alina?

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 01 Apr 2008, 23:18 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
Buna Any! Esti fosta miresuca? Poate ne impartasesti si noua din experienta ta in d-ale nuntii:ok: noi abia ateptam!O:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 03 Apr 2008, 22:13 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2006, 16:53
Mesaje: 552
Citat:
Buna Any! Esti fosta miresuca? Poate ne impartasesti si noua din experienta ta in d-ale nuntii:ok: noi abia ateptam!O:)


Spuneti ce vreti sa stiti si va dau o mana de ajutor:ndance: si in orice caz sfatul cel mai important sa nu uitati ca e nunta voastra pr voi nu pt mama,matusa..viitoarea soacra sau nasa:devil: E a voastra si sa faceti exact cum vreti voi!! Ca eu asa am facut am ascultat de toate ,le-am aprobat pe toate si am facut exact cum am vrut eu si a iesit o nunta de vis.. Din pacate momentan nu am net acasa si nu pot pune inca poze dar urmeaza.. A si fff important nu uitati sa-l intrebati si pe el din cand in cand ce i-ar place sa aiba la nunta :rocker:.

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 07 Apr 2008, 17:31 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
Any multumim mult de sfaturi!

Tu udne ai avut nunta? Scuze daca ai scris cumva mai devreme, numai tin minte:~*...si de unde ai facut cumparaturile? Rochia? Pantofii? Accesoriile? Verighetele? etc etc...:~*O:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 17 Apr 2008, 20:08 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2006, 16:53
Mesaje: 552
Citat:
Any multumim mult de sfaturi!

Tu udne ai avut nunta? Scuze daca ai scris cumva mai devreme, numai tin minte:~*...si de unde ai facut cumparaturile? Rochia? Pantofii? Accesoriile? Verighetele? etc etc...:~*O:)


A mi se pare ca a trecut deja o vesnicie dar sa vedem: rochia de pe net am gasit-o si am cumparat-o din Timisoara apropo atentie la rochiile facut la comanda ca le gresesc alea de va vine rau.. Papuci ,verighetele si marturiile din germania. Nunta am avut-o in Orastie la Miorita cu formatie..

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 18 Apr 2008, 00:38 
Nou Venit

Membru din: 17 Apr 2008, 20:32
Mesaje: 7
Buna fetelor! eu locuiesc in Timisoara de cativa ani,dar de loc sunt din Petrosani si fac nunta tot acolo,mai exact la hotel rusu, daca stiti!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 47 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România