Ultima vizită a fost: Acum este 23 Apr 2024, 13:22


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 47 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 21 Apr 2008, 19:56 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
Citat:
Buna fetelor! eu locuiesc in Timisoara de cativa ani,dar de loc sunt din Petrosani si fac nunta tot acolo,mai exact la hotel rusu, daca stiti!


Felicitari Doiny!!! Si sa va dea Doamne-Doamne tot ceea ce va doriti!!!
Eu imi pare rau nu cunosc chiar deloc Petrosaniul si pe aici ma descurc mai greu:nblink:, mai curand Timisoara:p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 21 Aug 2008, 01:23 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
GATAAAAAAA:njump::njump::njump::njump: a fost super-extra-mega!!!!!:D iar daca pot ajuta pe cineva in zona cu orice detaliu, cu mare drag:ok: just send a private mesage:ok:
pup drag si numai numai bucurii tuturor miresucilor si o nunta cel putin ca a noastra!:love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 26 Sep 2008, 16:26 
Nou Venit

Membru din: 22 Sep 2008, 22:39
Mesaje: 20
buna. ma inscriu si eu, cam tarziu ce-i drept, in lista miresicilor de 2009, desi am cununia civila anul acesta in noiembrie, dar mireasa la biserica voi fi anul viitor in iunie. sunt extrem de emotionata, am o multime de intrebari, deja am bombardat forumul cu intrebari pe diverse teme. am niste emotiiiiii.......mai ales ca locuiesc in bucuresti iar nunta o sa o facem intr-o statiune din judetul hunedoara - geoagiu bai. a mai facut cineva nunta acolo? sau cunoasteti pe cineva care a facut nunta acolo, ca sa mai pot afla cate ceva?! please


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 30 Sep 2008, 00:08 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
Felicitaaaaaaaaaari!!!!Si spor la pregatiri:ok: si rabdare multa ca e necesaraO:)
Imi pare tare rau ca nu te pot ajuta dar noi nunta am facut-o in Hunedoara...totusi daca ti-as putea folosi cu ceva info, nu ezita sa ma intrebi:ok: merge mai repede dc imi trimiti un mesaj pe privat:ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 08 Oct 2008, 18:55 
Nou Venit

Membru din: 08 Oct 2008, 18:35
Mesaje: 1
Buna fetelor!Si eu sunt noua pe aici...Anul viitor am nunta si deja ma gandesc la toate pregatirile necesare ptr ca nunta mea sa fie asa cum am visat-o mereu!:nblink: Ma gandesc ca luna viitoare sa incep sa arvunesc cele necesare.Eu sunt din Petrosani , iar nunta o vom face tot aici.:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hunedoara
MesajScris: 08 Mar 2009, 22:56 
Nou Venit

Membru din: 08 Mar 2009, 18:04
Mesaje: 5
buna.nici eu nu sunt natal di judt.hd,dar lucrez aici de un an {deva)e destul de ok,la Geoagiu Bai,depinde si de locatie,organizare ,decoratiuni etc


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Hunedoara
MesajScris: 01 Aug 2009, 05:51 
Nou Venit

Membru din: 30 Iul 2009, 02:07
Mesaje: 1
oau ce putine miresici din jud hunedoara:blink:
eu sunt din petrosani si am nunta abia anul viitor in august dar ma documentez din timp:nwink:
avem deja sala,nasi...si cam atat. stie cineva unde am putea merge sa vedem niste rochite frumoase de mireasa?:nbride:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 47 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România