Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 22:10


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 242 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2006
MesajScris: 17 Apr 2008, 00:57 
Nou Venit

Membru din: 24 Mar 2008, 01:33
Mesaje: 10
Imi poti spune unde e restaurantul safir? si kt a fost meniul?Iar sala tio aranjeaza ei sau ai platit o firma pt amenajat?Ms mult pt raspuns:nblink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2006
MesajScris: 17 Apr 2008, 19:38 
Junior

Membru din: 22 Ian 2008, 21:34
Mesaje: 65
Citat:
Imi poti spune unde e restaurantul safir? si kt a fost meniul?Iar sala tio aranjeaza ei sau ai platit o firma pt amenajat?Ms mult pt raspuns:nblink:


restaurantul safir e in loc de cantina carbochim care acuma s-a desfiinta si sa transformat in restaurant safir..sala mi'o aranjeaza ei pt suma d 15 milioane meniul inca nu lam stabilit dar e intre 850 d mii si 1 mil 200 asa mia zis k e cel mai ok..mie imi place foarte mult adik e incapator si nu platesti inchiriatu salii numai un avans d 7 mil:ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2008
MesajScris: 19 Apr 2008, 01:50 
Nou Venit

Membru din: 24 Mar 2008, 01:33
Mesaje: 10
Imi puteti spune dak exista si varianta de a incepe nunta mai tarziu km p la 15-16 si sa se termine mai tarziu? ms mult:nbump:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2008
MesajScris: 19 Apr 2008, 20:03 
Junior

Membru din: 22 Ian 2008, 21:34
Mesaje: 65
Citat:
Imi puteti spune dak exista si varianta de a incepe nunta mai tarziu km p la 15-16 si sa se termine mai tarziu? ms mult:nbump:



pai asta nu stiu dar a zis k teoretic se termina la 10 practic ne lasa si pana p la 12:p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2008
MesajScris: 05 Mai 2008, 15:39 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Cantina de la Transporturi mi se pare destulde aiurea....adica e obligatoriu sa iti faci nunta cu alb si albastru ca asa e vopsita sala....nu mi se pare foarte adecvat...am fost la nunti acolo, nu mi-a placut deloc :P .....nu ai poza de la safir? vreau sa vad si euca nu gasesc pe net nimic... :P

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2008
MesajScris: 07 Mai 2008, 02:37 
Nou Venit

Membru din: 24 Mar 2008, 01:33
Mesaje: 10
Am inceput azi sa caut sala pt nunta dar........sunt dezamagita si nici makar nu stiu dak o sa mai gasesc p anu viitor. Am fost la rest. Talisman si deja nu mai aveau locuri pt 2009 decat p dumink sau in zile imposibile adik in post sau de sarbatori. Am sunat si la rest Muresu P C.Coposu si si akolo mia zis tot acelasi lucru deja incep sa intru in panica PLS AJUTATIMA:zoombie::wacko::npray::(
Am tot citit tot felu de pareri despre sali dar fiecare era cu obiectiile ei si la fiecare nui placea ba una ba alta Nu stiu ce sa mai fac Kiar nu mai e nici un rest bun p anu viitor????
AJUTORRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!:nbump::nbump::nbump::nbump::nbump::npray::drool::drool:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2008
MesajScris: 07 Mai 2008, 11:52 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
Am inceput azi sa caut sala pt nunta dar........sunt dezamagita si nici makar nu stiu dak o sa mai gasesc p anu viitor. Am fost la rest. Talisman si deja nu mai aveau locuri pt 2009 decat p dumink sau in zile imposibile adik in post sau de sarbatori. Am sunat si la rest Muresu P C.Coposu si si akolo mia zis tot acelasi lucru deja incep sa intru in panica PLS AJUTATIMA:zoombie::wacko::npray::(
Am tot citit tot felu de pareri despre sali dar fiecare era cu obiectiile ei si la fiecare nui placea ba una ba alta Nu stiu ce sa mai fac Kiar nu mai e nici un rest bun p anu viitor????
AJUTORRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!:nbump::nbump::nbump::nbump::nbump::npray::drool::drool:



cunosc pe cineva care a renuntat in iulie 2008 la BElvedere daca te intereseaza.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2008
MesajScris: 09 Mai 2008, 16:00 
Junior

Membru din: 22 Ian 2008, 21:34
Mesaje: 65
Citat:
Cantina de la Transporturi mi se pare destulde aiurea....adica e obligatoriu sa iti faci nunta cu alb si albastru ca asa e vopsita sala....nu mi se pare foarte adecvat...am fost la nunti acolo, nu mi-a placut deloc :P .....nu ai poza de la safir? vreau sa vad si euca nu gasesc pe net nimic... :P




sincer nici mie nu mi-a placut deloc la transporturi nici mancarea nu e nu stiu cum nici sala plus ca platesti inchiriatu..poze de la safir nu am dar va pot spune k eu am gasit anu trecut in octombrie l;iber pentru anu asta in 14 iunie cand am nunta:neyes:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2008
MesajScris: 11 Mai 2008, 00:20 
Nou Venit

Membru din: 24 Mar 2008, 01:33
Mesaje: 10
in sfarsit am gasit sala pt nunta dupa ce aproape toata sapt am cautat.
Poate sami zica cineva de cantina de la pedagogic ? au ei muzik dar nu stiu km e ? NU are nimeni anu asta sami zica? Is multumita de sala E cica pt 300 pers (asa zik ei k incap) dar eu am km 180 asa k o sa am loc si de dans destul si nici nu vreau sai pun p nu stiu p unde sau cu boxele in cap:devil:
si in 90 de lei iti aranjeaza ei sala (dar numai p portocaliu au)intra bucatarii si ospatarii si gratis dak vrei iti filmeaza nunta si muzica.:ndance:;):D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2008
MesajScris: 23 Mai 2008, 14:11 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
eu nu stiu cum arata cantina de la pedagogic :D dar o sa stiu dupa nunta ta cand o sa vad poze :))) sau nu? :P

oricum bine ca ai gasit!

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2008
MesajScris: 24 Mai 2008, 01:51 
Nou Venit

Membru din: 24 Mar 2008, 01:33
Mesaje: 10
Va rog ajutatima cu orice informatie stiti despre cantina pedagogic Mi sau parut destul de de treaba oamenii de akolo dar vreau sa ma asigur k va fii totul ok:nbump:ms


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2008
MesajScris: 24 Mai 2008, 01:52 
Nou Venit

Membru din: 24 Mar 2008, 01:33
Mesaje: 10
Citat:
eu nu stiu cum arata cantina de la pedagogic :D dar o sa stiu dupa nunta ta cand o sa vad poze :))) sau nu? :P

oricum bine ca ai gasit!

sper sa vezi poze si sati zik k a fost totul f frumos


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2008
MesajScris: 24 Mai 2008, 01:57 
Nou Venit

Membru din: 24 Mar 2008, 01:33
Mesaje: 10
Citat:
Cantina de la Transporturi mi se pare destulde aiurea....adica e obligatoriu sa iti faci nunta cu alb si albastru ca asa e vopsita sala....nu mi se pare foarte adecvat...am fost la nunti acolo, nu mi-a placut deloc :P .....nu ai poza de la safir? vreau sa vad si euca nu gasesc pe net nimic... :P

Dak nu stiati cantina de a transporturi va fii modernizata nu va mai fii albastra akm va fii rosieB)cel putin asa tin minte sala de jos si cica baga si aer conditionat
Cei rau la transporturi e k iti impun ei anumite conditii km ar fii aranjatul salii ei sal faca si domnu de akolo era km agitat si nu a stat prea mult de vb cu noi akm nu stiu km e in rest

:unsure::unsure:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2008
MesajScris: 25 Mai 2008, 01:33 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
eu acolo am fost la scoala:) niciodata nu mi-a placut cum arata...nu stiu :D adica noah...mie nici nu imi place ideea ca intr-o cantina de scoala sa tii nunti, dar in fine...romanii fac bani din orice:D desi unele arata bine.

cred ca rosie va arata mai bine in orice caz :) asa cu rosu...macar poti sa-ti mai aranjezi sala si cu portocaliu, auriu, visiniu...sunt mai multe idei :) dar cu albastru ar arata chiar nasol, sala albastra si nunta cu rosu :D

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2008
MesajScris: 09 Iun 2008, 12:29 
Nou Venit

Membru din: 08 Noi 2007, 01:42
Mesaje: 14
am fost anul acesta deja la 2 nunti acolo...sala e ff frumoasa, nu mai are aspectul de cantina deloc..insa aperitivul a fost destul de slabut(bineinteles, asta cred ca depinde de fiecare), iar servitul cam lasa de dorit..cam rar au trecut ospatarii pe la fiecare masa..in rest a fost k...cred ca muzica si dj sunt de la ei, pt. ca au fost asemanatoare piesele si replicile Dj-ului...dar a facut spectacol.

Citat:
in sfarsit am gasit sala pt nunta dupa ce aproape toata sapt am cautat.
Poate sami zica cineva de cantina de la pedagogic ? au ei muzik dar nu stiu km e ? NU are nimeni anu asta sami zica? Is multumita de sala E cica pt 300 pers (asa zik ei k incap) dar eu am km 180 asa k o sa am loc si de dans destul si nici nu vreau sai pun p nu stiu p unde sau cu boxele in cap:devil:
si in 90 de lei iti aranjeaza ei sala (dar numai p portocaliu au)intra bucatarii si ospatarii si gratis dak vrei iti filmeaza nunta si muzica.:ndance:;):D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2008
MesajScris: 16 Iun 2008, 00:50 
Nou Venit

Membru din: 24 Mar 2008, 01:33
Mesaje: 10
Citat:
am fost anul acesta deja la 2 nunti acolo...sala e ff frumoasa, nu mai are aspectul de cantina deloc..insa aperitivul a fost destul de slabut(bineinteles, asta cred ca depinde de fiecare), iar servitul cam lasa de dorit..cam rar au trecut ospatarii pe la fiecare masa..in rest a fost k...cred ca muzica si dj sunt de la ei, pt. ca au fost asemanatoare piesele si replicile Dj-ului...dar a facut spectacol.

Ms pt raspuns Nu te poti interesa sigur dak muzica a fost de la ei si dak lea dat cumva si filmatu inclus in pret??
sau dak ar putea cineva care stie mai multe detalii sami zik
Ms mult


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2008
MesajScris: 28 Iun 2008, 16:21 
Nou Venit

Membru din: 08 Noi 2007, 01:42
Mesaje: 14
Muzica mai mult ca sigur a fost de la ei, pt ca la ambele nunti a fost aproape aceeasi...cam in aceeasi ordine...de la 2 DJ diferiti nu avea cum sa semene atat de bine :)
De filmat nu stiu...

Citat:
Ms pt raspuns Nu te poti interesa sigur dak muzica a fost de la ei si dak lea dat cumva si filmatu inclus in pret??
sau dak ar putea cineva care stie mai multe detalii sami zik
Ms mult


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2008
MesajScris: 02 Iul 2008, 01:43 
Nou Venit

Membru din: 24 Mar 2008, 01:33
Mesaje: 10
Citat:
Muzica mai mult ca sigur a fost de la ei, pt ca la ambele nunti a fost aproape aceeasi...cam in aceeasi ordine...de la 2 DJ diferiti nu avea cum sa semene atat de bine :)
De filmat nu stiu...


CASA DE PIATRA mult noroc pt ziua cea mare si distractie placuta!
mai incolo dupa ce probabil o sa va intoarceti din luna de miere nu poti afla mai multe detalii despre cantina? cineva mia zis k si servirea a fost super asta poate depinde de cat de disponibili au fost mirii sai "rasplateasca" p ospatari k probabil asta asteaptau As fii vrut sa vb cu o miresik care are nunta inaintea mea Ms mult


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Cluj-Napoca, 2009
MesajScris: 16 Iul 2008, 11:46 
Nou Venit

Membru din: 16 Iul 2008, 10:51
Mesaje: 2
Buna fetelor,

Cine poate sa ma ajute si pe mine?
Nunta vrem sa o facem in vara 2009 la Cluj...nu am stabilit data inca...depinde de locatie...
Amandoi suntem in Canada...si nu vom ajunge in Cluj decat cu vreo 2 luni inainte de nunta...mai mult nu putem...

Ce spatiu imi recomandati? Chios ? Belvedere ? Stil ? sau.... ????

Vom avea cam intre 250-300 de invitati...

Si daca are cineva poze de la orice restaurant din Cluj de la vreo nunta, va rog sa imi trimiteti.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2009
MesajScris: 16 Iul 2008, 17:34 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Citat:
Buna fetelor,

Cine poate sa ma ajute si pe mine?
Nunta vrem sa o facem in vara 2009 la Cluj...nu am stabilit data inca...depinde de locatie...
Amandoi suntem in Canada...si nu vom ajunge in Cluj decat cu vreo 2 luni inainte de nunta...mai mult nu putem...

Ce spatiu imi recomandati? Chios ? Belvedere ? Stil ? sau.... ????

Vom avea cam intre 250-300 de invitati...

Si daca are cineva poze de la orice restaurant din Cluj de la vreo nunta, va rog sa imi trimiteti.



Dintre cele trei pe care le-ai enumerat tu, eu iti recomand Stil...e cel mai frumos.
Belvedere era frumos inainte dar acum nu mai e chiar asa iar de mancare am auzit ca e cam dezastru....de Chios ce sa zic....e restaurant mare, e foarte frumos pe langa multe altele din Cluj.
Iarasi la Motel Gilau iti recomand, au un restaurant foarte frumos iar preturile sunt destul de bune pentru 3***.

La casa universitarilor dupa cum am zis cred si mai sus e foarte frumos, acolo lucreaza mama mea....mancarea e foarte buna crede-ma :) iar restaurantul e foarte frumos si destul de mare.

Daca vrei poze lasa o adresa de e-mail si iti trimit de la mai multe. Dar rezervare trebuie sa faceti de pe acum....la multe restaurante sunt ocupate deja toate zilele pentru nunti pe anul 2009.

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 242 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România