Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 17:51


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 242 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2009
MesajScris: 16 Iul 2008, 17:44 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Defapt iti trimit un mesaj cu site-urile....sunt multe poze si acolo....

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Cluj-Napoca, 2009
MesajScris: 17 Iul 2008, 10:08 
Nou Venit

Membru din: 16 Iul 2008, 10:51
Mesaje: 2
Multumesc mult.
Ti-am trimis si un mesaj privat.

Cele 3 restaurante le-am enumerat din cauza ca erau cele mai numite in discutii... eu nu am locuit decat un an in Cluj,asa ca nu prea stiu locatii... iar decizia o sa o facem doar dupa poze, fiindca nu avem posibilitatea sa venim si anul acesta in Cluj pentru a ne interesa si vizita restaurante...

Asa ca...orice idee si parere e mai mult decat bine venita.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2009
MesajScris: 03 Oct 2008, 00:01 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
Multumesc mult.
Ti-am trimis si un mesaj privat.

Cele 3 restaurante le-am enumerat din cauza ca erau cele mai numite in discutii... eu nu am locuit decat un an in Cluj,asa ca nu prea stiu locatii... iar decizia o sa o facem doar dupa poze, fiindca nu avem posibilitatea sa venim si anul acesta in Cluj pentru a ne interesa si vizita restaurante...

Asa ca...orice idee si parere e mai mult decat bine venita.



fetelor, stiti cumva o femeie care face curat?in cluj?am nevoie saptamana viitoare.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Cluj-Napoca, 2009
MesajScris: 05 Mar 2009, 22:32 
Nou Venit

Membru din: 16 Feb 2009, 14:20
Mesaje: 5
Salut fetelor:)
Am si eu o problemuta:) Am rezervat sala pentru data de 6 iunie la Cantina Restaurant Unirea, capacitate 180 pers.Insa in final am ajuns la concluzia ca nu imi ajunge..ca numar de persoane. O cedez:)
Daca auziti careva pe cineva ce vrea sala in vara asta..poze la www.salanunta.ro Se poate merge si acolo of course:)
Mi-ar placea sa imi recuperez avansul (5 mil)Daca stiti ceva..pe privat va pot lasa nr de tel.
Mersik mult


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2009
MesajScris: 05 Mar 2009, 23:31 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
Salut fetelor:)
Am si eu o problemuta:) Am rezervat sala pentru data de 6 iunie la Cantina Restaurant Unirea, capacitate 180 pers.Insa in final am ajuns la concluzia ca nu imi ajunge..ca numar de persoane. O cedez:)
Daca auziti careva pe cineva ce vrea sala in vara asta..poze la www.salanunta.ro Se poate merge si acolo of course:)
Mi-ar placea sa imi recuperez avansul (5 mil)Daca stiti ceva..pe privat va pot lasa nr de tel.
Mersik mult


si unde te muti?ai gasit altceva?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2009
MesajScris: 09 Mar 2009, 01:16 
Nou Venit

Membru din: 16 Feb 2009, 14:20
Mesaje: 5
Citat:

si unde te muti?ai gasit altceva?

Am gasit Nemar Catering:) acuma renoveaza sala de la miu care e mai mare...si am gasit in octombrie:)
Dar daca as putea recupera avansul ala mi-ar fi de folos...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2009
MesajScris: 11 Mar 2009, 01:40 
Nou Venit

Membru din: 21 Iul 2008, 00:10
Mesaje: 3
Citat:
Am gasit Nemar Catering:) acuma renoveaza sala de la miu care e mai mare...si am gasit in octombrie:)
Dar daca as putea recupera avansul ala mi-ar fi de folos...


Sa stii ca despre Nemar Catering am numai cuvinte de lauda in ceea ce priveste mancarea cel putin. Ei iti fac si aranjamentul salii?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2009
MesajScris: 11 Mar 2009, 10:52 
Nou Venit

Membru din: 16 Feb 2009, 14:20
Mesaje: 5
Citat:

Sa stii ca despre Nemar Catering am numai cuvinte de lauda in ceea ce priveste mancarea cel putin. Ei iti fac si aranjamentul salii?

Ei imi fac si aranjamentul:) Si din ce am vazut sunt ok:) Sper acum sa iasa bine. Daca as gasi si sa dau sala cealalta la cineva at fi si mai bine:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2009
MesajScris: 20 Mar 2009, 17:59 
Nou Venit

Membru din: 16 Mar 2009, 20:47
Mesaje: 11
Noi vom avea nunt la restaurant Stil; in luna octombrie anul trecut am fost la o nunta acolo si ne-a placut foarte mult, de asemenea servirea a fost impecabila.Noi nu ne dorim o nunta mare, va fi de maxim 80 e persoane, dar restaurantul include si o sala mai mare pt o capacitate de 200 de persoane.
Acum meniul urmeaza sa il stabilim numai cu 2 saptamani inainte de nunta cand vom sti exact confirmarile invitatilor.
Va recomand cu incredere aeasta locatie!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2009
MesajScris: 20 Mar 2009, 18:41 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Citat:
Noi vom avea nunt la restaurant Stil; in luna octombrie anul trecut am fost la o nunta acolo si ne-a placut foarte mult, de asemenea servirea a fost impecabila.Noi nu ne dorim o nunta mare, va fi de maxim 80 e persoane, dar restaurantul include si o sala mai mare pt o capacitate de 200 de persoane.
Acum meniul urmeaza sa il stabilim numai cu 2 saptamani inainte de nunta cand vom sti exact confirmarile invitatilor.
Va recomand cu incredere aeasta locatie!




imi place salonul de la Hotelul Stil...e frumos, l-am vazut doar in poze...dar nu e scump?

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2009
MesajScris: 20 Mar 2009, 22:20 
Nou Venit

Membru din: 16 Mar 2009, 20:47
Mesaje: 11
Noi am ales restaurantul Stil in primul rand pentru meniu,atmosfera si servirea de exceptie, sincer..nu ne-am gandit foarte mult la pret,cat calitatea sa fie ireprosabila...noi vom avea o nunta restransa de 80 de persoane, deci in sala mica, care este identica cu cea de 200 de persoane ca si aspect interior.Din cate ni s-a comunicat meniul e in jur de 50 de euro, poate pana in august cand il vom comanda, acesta va mai creste.
Cum v-am spus, dupa ce am fost la nunta de anul trecut ce s-a organizat la acest restaurant, nu am mai stat pe ganduri si am ales.:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2009
MesajScris: 24 Mar 2009, 10:13 
Nou Venit

Membru din: 16 Feb 2009, 14:20
Mesaje: 5
De stil am auzit si lucruri rele din pacate...stiu persoana inselata de patronul de la stil.Sa aveti mare grija la nota de plata...am auzit ca iau bani pe chestii absurde. Stiu pe cineva care si-a dus bauturile alcoolice de altundeva nu au luat de la ei...10 milioane i s-a cerut sa tina berea la rece...:eek:absurd.Sa aveti grija...In rest e frumos, n-ai ce zice.Have a nice day


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2009
MesajScris: 25 Mar 2009, 03:58 
Nou Venit

Membru din: 16 Mar 2009, 20:47
Mesaje: 11
Speram sa nu intampinam momente mai putin placute...dar multumim pt.atentionare..vom fi cu ochii in patru:eek:
Prietenei mele, care si-a organizat nunta la Stil nu i s-au cerut bani pentru ca au tinut berea la rece,probabil pt.ca au cumparat-o de la ei...ea a fost multumita de organizare in general.Dar trebuie sa fim pregatiti si pt.surprize.Vom incerca insa ca nimic sa nu ne strice buna dispozitie din ziua nuntii:nmarried:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2009
MesajScris: 28 Iul 2009, 02:23 
Nou Venit

Membru din: 27 Iul 2009, 16:05
Mesaje: 1
am fost acuma duminica la nunta la stil la o fosta colega de clasa , si anul trecut la alta. si vreau sa zic ca amandoua miresele au fost ff multumite. cea de anul trecut e o prietena ff buna si ne-a zis ca patronul i-a dat toata bautura ramasa si ca au platit mult mai putin decat se asteptau. mie personal mi-a placut ff mult mancarea, de calitate si deosebita . chiar cu placere am mancat. si vreau sa zic ca din nuntile la care am fost a fost singurul patron care a fost pe timpul nuntii sa verifice daca e ok totul. si au aer conitionat. ESENTIAL


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2009
MesajScris: 28 Iul 2009, 02:30 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
am fost acuma duminica la nunta la stil la o fosta colega de clasa , si anul trecut la alta. si vreau sa zic ca amandoua miresele au fost ff multumite. cea de anul trecut e o prietena ff buna si ne-a zis ca patronul i-a dat toata bautura ramasa si ca au platit mult mai putin decat se asteptau. mie personal mi-a placut ff mult mancarea, de calitate si deosebita . chiar cu placere am mancat. si vreau sa zic ca din nuntile la care am fost a fost singurul patron care a fost pe timpul nuntii sa verifice daca e ok totul. si au aer conitionat. ESENTIAL


asa si...despre ce local e vorba daca il tot lauzi?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2009
MesajScris: 28 Iul 2009, 02:32 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

asa si...despre ce local e vorba daca il tot lauzi?


scuze../acum am citit ca e vb de stil.dragut, si mie imi place

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2009
MesajScris: 28 Iul 2009, 16:06 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:
am fost acuma duminica la nunta la stil la o fosta colega de clasa , si anul trecut la alta. si vreau sa zic ca amandoua miresele au fost ff multumite. cea de anul trecut e o prietena ff buna si ne-a zis ca patronul i-a dat toata bautura ramasa si ca au platit mult mai putin decat se asteptau. mie personal mi-a placut ff mult mancarea, de calitate si deosebita . chiar cu placere am mancat. si vreau sa zic ca din nuntile la care am fost a fost singurul patron care a fost pe timpul nuntii sa verifice daca e ok totul. si au aer conitionat. ESENTIAL

eu cred ca majoritatea au in ziua de azi!(aer conditionat)

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2009
MesajScris: 28 Iul 2009, 18:24 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:
eu cred ca majoritatea au in ziua de azi!(aer conditionat)
mda...si cel unde am fost sambata la nunta avea aer conditionat dar nu a facut DELOC fata :(

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2009
MesajScris: 28 Iul 2009, 19:58 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:
mda...si cel unde am fost sambata la nunta avea aer conditionat dar nu a facut DELOC fata :(

si asta este adevarat...dar cateodata chiar este foarte cald..iar atatea persoane la un loc...cred ca e de inteles..nu stiu,dar se danseaza..e agitatie multa,normal ar fi sa faca fata in orice situatie...dar de...(noi nu am avut probleme de genul asta...au fost 28 de grade si a fost k):)

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca
MesajScris: 11 Oct 2009, 11:42 
Nou Venit

Membru din: 28 Aug 2009, 15:29
Mesaje: 3
Noi ne-am rezervat sala la melisa , e superb , nu are nici un stalp interior , sala are capacitate maxima 300 persoane . Am fost acolo la o nunta si ne-a placut tare mult, mancarea a fost foarte buna , servirea impecabila . Daca sunteti interesate puteti intra pe www.restaurantmelisa.ro , acolo veti vedea poze si date de contact. :nblink: :nblink:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 242 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România