Ultima vizită a fost: Acum este 25 Apr 2024, 11:20


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 337 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti 2006
MesajScris: 17 Ian 2006, 22:14 
Veteran

Membru din: 11 Ian 2006, 10:39
Mesaje: 256
Citat:
Sincera sa fiu nici noi nu stim cati vor fi
dar avem o idee noi credem ca cel mult 90 de pers nunta mica nu(?):o

NICI EU NU STIU(X).Problema e ca deja e cam tarziu.Nunta o am pe 4 noiembrie.Culmea e ca noi ne-am hot de mult ca o sa facem nunta.Dar abia acum am hot data.Deci mai sunt 10 luni.Lista se face rpd,dar restul....Asta e.Dar aproximativ,o sa vina in jur de 70 de persoane.Si mai iceai ca nunta ta e mica....:mellow:
Pupicei:lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti 2006
MesajScris: 19 Ian 2006, 04:13 
Veteran

Membru din: 11 Ian 2006, 10:39
Mesaje: 256
Citat:
Da ai dreptate nu este chiar asa de mica numai ca ma gandesc eu oare se vor strange 90 de pers?poate vor fi 70,80.(X)eu voi face invitatiile prin februarie-martie si le voi da prin aprilie- mai.Nu stiu parca as face si cu confirmare.Sa stiu exact cata lume va fi.ti-am zis am nunta pe 1 iulie.:p
Voi le faceti cu confirmare?Suna cam aiurea?
Ce parere aveti?

Normal ca le facem cu confirmare!Pai dak invit 200 de persoane si vin numai 70,macar sa stiu ca sa anunt la restaurant!:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti 2006
MesajScris: 20 Ian 2006, 17:47 
Junior

Membru din: 04 Oct 2005, 04:36
Mesaje: 56
Laurita.... te rog eu mult de tot... daca poti sa imi spui ce taxa este anul asta la Sf. Spiridon, ca si noi tot acolo vrem.
Noi avem nunta pe 8 iulie... la o saptamana dupa tine.
Mersi mult pentru raspuns si te pup.


Citat:
Buna fetele!
ce faceti?
Eu sunt bine
sunt chiar calma si vad ca totul merge bine
Eu am nunta pe 1 iulie 2006 ;) am reusit cu localul asta ne-a ajutat sa stabilim si data.Bine ca noi am inceput cu pregatiriile de anul trecut.Am fost din noiembrie si am platit avansul la un restaurant din Berceni,in decembrie ne-am cumparat verighetele,acum in ianuarie nasii au fost la biserica SF.SPIRIDON si au platit taxa au stabilit ora am stabilit si cu sonorizarea...totul merge bine:D.Asta nu inseamna ca ma laud dar stau si ma gandesc de ce zic unele foste mirese ca va fi greu?Oare vor sa ne sperie?(?)(?)(?)


:flowers::flowers:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 337 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România