Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 13:35


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 337 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Hellooo!
MesajScris: 03 Oct 2006, 17:46 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:


Adevarul e ca deocamdata, in garsoniera noastra inchiriata nu prea am loc sa ma ocup de chestii de-astea de mare amploare...
Cand oi fi si eu la casa mea (la propriu), o sa pun si muraturi, ca n-or sa-mi cada mainile:napplause:
eu am noroc, ca am o camara spatioasa in garsoniera asa ca, am umplut-o cu muraturi, compoturi si dulceturi:nblink::nblink::nblink: spre surprinderea mamei si a soacrei:lol::lol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hellooo!
MesajScris: 03 Oct 2006, 18:06 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:
Si norocul sotului! Asta ai uitat sa precizezi.
%%-
da, norocul lui ca noaptea da iama la compoturi. :lol:(crede ca dorm si nu-l aud:devil:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hellooo!
MesajScris: 03 Oct 2006, 18:27 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:
Ce tare!
Eu dau iama prin ciocolate (sunt moarta dupa dulciuri). Numai ca nu stiu prin ce minune singura persoana cu care pot sa impart e sotul. Si nu numai ca pot sa impart, dar daca nu gusta macar nu scapa. Se ne vezi cum ne alergam prin casa, eu cu ciocolata dupa el!:p
si noi patim la fel, numai ca e invers. si mie imi plac la nebunie dulciurile da incerc sa ma mai abtin si el stie lucrul asta:nlol: si sa vezi cum ma alearga cu prajitura sau ciocolata prin casa...:nlol::nlol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hellooo!
MesajScris: 13 Oct 2006, 17:24 
Veteran

Membru din: 11 Ian 2006, 10:39
Mesaje: 256
Offff.......bun gasit din nou fetelor.M-am intors dupa o perioada destul de nasoala in care nu am avut internet(ca ne-am mutat amandoi la mama:mellow:).Asa ca....si eu am lasat anul asta muraturile pe seama mamei mele.:rocker:
Va pupik pe toate si sunt foarte fericita ca m-am intors....pt ca trebuie sa povestesc din experienta pe care am trait-o la superba emisiune la care fusei....:lol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Hellooo!
MesajScris: 13 Oct 2006, 17:28 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Offff.......bun gasit din nou fetelor.M-am intors dupa o perioada destul de nasoala in care nu am avut internet(ca ne-am mutat amandoi la mama:mellow:).Asa ca....si eu am lasat anul asta muraturile pe seama mamei mele.:rocker:
Va pupik pe toate si sunt foarte fericita ca m-am intors....pt ca trebuie sa povestesc din experienta pe care am trait-o la superba emisiune la care fusei....:lol:
baga subiect de barfa sa auzim cu toatele! Ce emisiune ???? unde?? cum ???? cand????(X)(X)(X)(X)(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti 2006
MesajScris: 15 Oct 2006, 22:16 
Veteran

Membru din: 19 Sep 2006, 11:39
Mesaje: 236
si eu sunt miresica de Bucuresti!!!:ndance:
am nuntisoara pe 29 septembrie 2007:heart:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti 2006
MesajScris: 18 Oct 2006, 18:19 
Veteran

Membru din: 11 Ian 2006, 10:39
Mesaje: 256
Citat:
si eu sunt miresica de Bucuresti!!!:ndance:
am nuntisoara pe 29 septembrie 2007:heart:

Felicitari,bun venit si casa de piatra!!!%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 337 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România