Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 12:41


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 337 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: re:
MesajScris: 14 Iun 2009, 01:33 
Nou Venit

Membru din: 12 Iun 2009, 18:37
Mesaje: 3
Fetele, am si eu o intrebare... Unde merg in luna de miere in luna noiembrie? Dati-mi si mie idei:lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti
MesajScris: 19 Ian 2010, 16:30 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 04 Ian 2010, 12:37
Mesaje: 395
Localitate: Bucuresti
Undeva sa fie cald!

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti
MesajScris: 19 Ian 2010, 20:15 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
floriciki scrie:
Undeva sa fie cald!


ai ajutat-o cum nu se putea mai bine :nlol: :nlol: ........buna idee
pai ce conteaza daca e noiembrie? depinde ce va place.......se pot alege si orase precum Viena,Paris,Londra(desi cred ca in perioada aia sigur e ploaie)
cat despre locatii exotice cred ca sunt destule incepand cu Bora Bora dar sunt si exagerat de scumpe

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti
MesajScris: 19 Ian 2010, 21:33 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
floriciki scrie:
Undeva sa fie cald!

cred ca intre timp a si facut nunta, a si avut luna de miere :~*

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti
MesajScris: 22 Ian 2010, 14:43 
Junior
Avatar utilizator

Membru din: 19 Ian 2010, 12:40
Mesaje: 68
si eu sunt din bucuresti.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti
MesajScris: 06 Feb 2010, 17:28 
Nou Venit

Membru din: 03 Dec 2009, 01:58
Mesaje: 11
Localitate: Bucuresti
Ma inscriu si eu pe "lista" de Bucuresti si va salut pe toate.
Eu voi avea nunta in noiembrie, sper sa nu vina iarna prea devreme :npray:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti
MesajScris: 13 Mai 2010, 09:27 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 04 Ian 2010, 12:37
Mesaje: 395
Localitate: Bucuresti
elyt1000 scrie:

ai ajutat-o cum nu se putea mai bine :nlol: :nlol: ........buna idee
pai ce conteaza daca e noiembrie? depinde ce va place.......se pot alege si orase precum Viena,Paris,Londra(desi cred ca in perioada aia sigur e ploaie)
cat despre locatii exotice cred ca sunt destule incepand cu Bora Bora dar sunt si exagerat de scumpe


Pai eu nu suport frigul si din motivul asta i-am zis undeva sa fie cald!!!

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti
MesajScris: 30 Ian 2011, 14:02 
Nou Venit

Membru din: 30 Ian 2011, 15:47
Mesaje: 1
Buna fetelor, tin sa va anunt ca sunt o viitoare mireasa super fericita, pe 10 septembrie ma casatoresc, am barbatul ideal, si rochia de mireasa mult visata in o luna gata, eu mi-am facut-o la comanda pe Lipscani, la Casa de moda Ella, super ok, vreau sa va zic ce ma atras primul lucru cand am intrat in acel magazin a fost faptul ca: mirosea frumos, oamenii stiu sa vorbeasca cu tine (nu cum mi-au vorbit in scarba altii, probabil pentru ca sunt foarte pretentioasa)si fac la comanda orice model, oricat de complicat, oricat de pretentios ai fii, la sfarsit nu ai ce sa reprosezi, la preturi bune.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti
MesajScris: 13 Mar 2012, 17:17 
Nou Venit

Membru din: 13 Mar 2012, 18:26
Mesaje: 4
Suntem multe miresici in Bucuresti, tot timpul trebuie sa fie cate o nunta :P ;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti
MesajScris: 19 Mar 2012, 13:46 
Nou Venit

Membru din: 19 Mar 2012, 15:42
Mesaje: 2
eu abia astept sa devin miresica si pe urma o sa va impartasesc din planurile de viitor:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti
MesajScris: 28 Iun 2012, 11:42 
Junior

Membru din: 18 Iun 2012, 12:53
Mesaje: 59
Toata lumea cauta ceva nou in materie de marturii. Iar o echipa tanara si ambitioasa a adus ceva inedit in Romania.

Fotografii Magnetice! Ce poate fi mai frumos decat sa pleci de la nunta cu o fotografie facuta in timpul evenimentului, pe care o poti afisa oriunde pe frigider, la birou etc...

mai multe detalii gasiti pe : www.momentos.ro
sau la tel : 0747.133.463


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti
MesajScris: 02 Aug 2012, 10:11 
Nou Venit

Membru din: 02 Aug 2012, 13:07
Mesaje: 3
Cel mai bine iti iese nunta cand te ocupi tu de ea !! Asa intentionez sa fac si eu :D!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti
MesajScris: 30 Oct 2012, 00:47 
Junior

Membru din: 06 Oct 2012, 18:17
Mesaje: 93
pe mine ma vor ajuta prietenele mele. oricum in bucuresti gasesti multe firme care sa te ajute in caz ca te panichezi si nu'ti mai iese ceva :ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti
MesajScris: 20 Noi 2012, 14:14 
Junior

Membru din: 06 Oct 2012, 18:17
Mesaje: 93
fetelor optati pentru pantofi cu toc inalt la nunta si dupa o pereche de balerini cand simtiti picioare obosite :D ? Sunt intr-o dilema daca sa stau cu toc sau nu oricum nu mai mult de 10 cm :hap_w:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti 2006
MesajScris: 20 Apr 2015, 19:40 
Nou Venit

Membru din: 08 Apr 2015, 02:16
Mesaje: 1
Am stabilit ca vom face nunta la tara, deci cu asta s-au rezolvat lucrurile, asa cum va povesteam. Traiasca babacii :ninja::gun: care isi doresc nunta la tara!





BUNA.Eu sunt din Valea Jiului,barbatul din giurgiu de la tara.te rog frumos poti sa ne ajuti si pe noi cu un sfat?
vrem sa facem nunta in curte la Malu (Giurgiu) in cort.Problema noastra este ca nu gasim cort mai ieftinache si alb.Cel din sat e verde ,iar noi vrem alb.Am dori sa facem noi cu mana noastra drapajele tavanului din saten alb si rosu,pe jos sa punem mocheta tip gazon ,asta in cazul in care nu creste iarba sa fie frumoasa si verde pana in luna mai.
vrem ceremonia civila sa aiba loc in curte ,putin stil american cu scaune pe stanga si dreapta ,covor rosu si faclii pe margine.....
o sa cumparam mai multe chestii de decorat cortul,pangligi,perdea lumini,flori,lumanari,pietricele decorative pt mesele invitatiilor.......ohooooo si multe care le avem in cap
te rog sa imi spui si mie unde gasesc cort pt maxim 130 de persoane, si cam la ce pret daca ai idee

ASTEPT RASPUNS sau daca ma poate ajuta cineva .MERSI.
[email protected]


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti
MesajScris: 11 Sep 2015, 13:27 
Nou Venit

Membru din: 16 Dec 2008, 14:03
Mesaje: 1
Pentru tortul de nunta va pot recomanda Cofetaria Ladolceria. Am avut nunta pe 5.09.2015. Am avut mari emotii legate de tort pentru ca l-am comandat online. Tortul a fost peste asteptarile mele. Va recomand cu caldura aceasta cofetarie. Cofetaria Ladolceria. Nu doresc sa se considere publicitate dar merita toate felicitarile mele si merita sa ii fac cunoscuti.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bucuresti
MesajScris: 06 Ian 2016, 16:34 
Nou Venit

Membru din: 06 Ian 2016, 18:29
Mesaje: 1
alinaghenea scrie:
fetelor optati pentru pantofi cu toc inalt la nunta si dupa o pereche de balerini cand simtiti picioare obosite :D ? Sunt intr-o dilema daca sa stau cu toc sau nu oricum nu mai mult de 10 cm :hap_w:


Eu iti recomand neaparat sa iti cumperi si o pereche de balerini, eu cel putin nu am rezistat mai mult de cateva ore pe tocuri. Mi-am comandat o pereche de balerini de mireasa de aici


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 337 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România