Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 17:05


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 263 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: FOTO !
MesajScris: 09 Noi 2007, 01:07 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 19 Ian 2006, 01:47
Mesaje: 857
La buzau nu se mai casatoreste nimeni?

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: FOTO !
MesajScris: 09 Ian 2008, 23:11 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 19 Ian 2006, 01:47
Mesaje: 857
salutare fetelor! la buzau nu se mai casatoreste nimeni? eu am facut revelionul la MC Pietroasa-Poiana Pinului! Superb!! Va recomand acel local ptr nunta voastra! Mi-a placut mult!

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Mc Pietroasa
MesajScris: 14 Ian 2008, 23:24 
Nou Venit

Membru din: 18 Mai 2007, 02:39
Mesaje: 23
Citat:
salutare fetelor! la buzau nu se mai casatoreste nimeni? eu am facut revelionul la MC Pietroasa-Poiana Pinului! Superb!! Va recomand acel local ptr nunta voastra! Mi-a placut mult!

Super. Detaliaza, te rog. Stii ca eu fac nunta acolo...:ndance:
Cum a fost meniul, servirea?!
Va pup si spor la pregatiri.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mc Pietroasa
MesajScris: 22 Ian 2008, 01:10 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 19 Ian 2006, 01:47
Mesaje: 857
Citat:
Super. Detaliaza, te rog. Stii ca eu fac nunta acolo...:ndance:
Cum a fost meniul, servirea?!
Va pup si spor la pregatiri.


Buna! Pai nici nu stiu cum ce sa incep... localul... extraordinar, f frumos amenajat, servirea ireprosabila, chiar si-au facut treaba chelnerii, din cate am sesizat eu au fost s-au ocupat 2 chelneri de masa, unul de mancare unul de bautura, asta sper sa o fi sesizat bine :d am stat mai putin la masa mai mult pe ringul de dans!
Meniul... aperitivele mi-au placut, am avut o problema la curcanul cu portocale si sos de coacaze, mie nu prea mi-a placut combinatia, si din cate am vazut nici celorlalti, au luat cam multe portii innapoi, dar restul au fost ok.cred ca au mai multe tipuri de meniuri, depinde acum si ce vrei tu! traditional, sau mai putin! s-au ocupat de organizare f bine, pana in 12 noaptea ne-au dat masti, fluiere, baloane, chestii... foc de artificii, muzica f buna!dc mai ai intrebari.. te astept:*

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mc Pietroasa
MesajScris: 06 Mar 2008, 03:53 
Nou Venit

Membru din: 13 Aug 2006, 12:30
Mesaje: 4
Buna! Si eu fac nunta la Poiana Pinului pe 16 august 2008. Abia astept.
Am vorbit pentru aranjamente cu doamna Antohe, aveti idee cum este, care sunt preturile?
AAAA.... si inca o intrebare unde gasesc in Buzau un make-up artist? %%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mc Pietroasa
MesajScris: 16 Mar 2008, 23:13 
Nou Venit

Membru din: 18 Mai 2007, 02:39
Mesaje: 23
Citat:
Buna! Si eu fac nunta la Poiana Pinului pe 16 august 2008. Abia astept.
Am vorbit pentru aranjamente cu doamna Antohe, aveti idee cum este, care sunt preturile?
AAAA.... si inca o intrebare unde gasesc in Buzau un make-up artist? %%-


Buna. Nu iti pot recomanda deocamdata nici un make-up artist dar cum eu voi avea nunta inaintea ta tinem legatura si iti spun ce am gasit. Eu planuiesc sa ma ocup de toate aceste detalii inainte cu o luna de nunta, cand voi petrece m mult timp prin Buzau. Ce ai discutat cu d-na Antohi? Eu inca nu am contactat-o...nu am nici o idee de preturi. Mi-am ales culorile nuntii si sper sa pot colabora cu dansa in sensul asta.
Bafta si spor la pregatiri.:flower:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mc Pietroasa
MesajScris: 21 Mar 2008, 01:50 
Nou Venit

Membru din: 13 Aug 2006, 12:30
Mesaje: 4
Citat:

Buna. Nu iti pot recomanda deocamdata nici un make-up artist dar cum eu voi avea nunta inaintea ta tinem legatura si iti spun ce am gasit. Eu planuiesc sa ma ocup de toate aceste detalii inainte cu o luna de nunta, cand voi petrece m mult timp prin Buzau. Ce ai discutat cu d-na Antohi? Eu inca nu am contactat-o...nu am nici o idee de preturi. Mi-am ales culorile nuntii si sper sa pot colabora cu dansa in sensul asta.
Bafta si spor la pregatiri.:flower:


Buna!

Am vorbit cu D-na Antohe/Antohi?!(nu stiu care este numele exact). Am ales culoarea nuntii; este cea a trandafirului aqua, iar aranjamentele vor fi din orhidee alba, trandafiri aqua si frezii. Momentan astept preturile pentru aranjamente, mi-a promis ca mi le trimite pe fax. Buchetele si lumanarile mi le fac singura (adica in alta parte) si aranjamentele pentru masini la fel.
Daca vei afla mai multe detalii inaintea mea tinem legatura.
Esti din Buzau? Unde locuiesti acum?
Eu sunt din Patarlagele si acum locuiesc in Bucuresti. Ma gandeam ca poate ne stim, Buzaul este un oras micut.
Te :-* . Iti urez spor la pregatiri si sa iti ajute Dumnezeu sa ai o nunta asa cum ai visat! Succes! %%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mc Pietroasa
MesajScris: 30 Mar 2008, 14:43 
Veteran

Membru din: 27 Noi 2007, 18:04
Mesaje: 424
buna dragele mele buzoience,

si eu sunt o miresica buzoianca dar voi face nunta in ploiesti pe 20 sept 2008

va doresc o nunta de vis, sa fiti iubite si multa sanatate
:-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mc Pietroasa
MesajScris: 01 Apr 2008, 01:54 
Nou Venit

Membru din: 13 Aug 2006, 12:30
Mesaje: 4
Buna! :njump:
In sfarsit mai trece cineva pe aici!

Multumim pentru urari!
Si eu iti doresc ca tot ce ti-ai dorit sa ti se indeplineasca, sa ai o nunta asa cum ai visat!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mc Pietroasa
MesajScris: 05 Apr 2008, 16:50 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 19 Ian 2006, 01:47
Mesaje: 857
Citat:
Buna! :njump:
In sfarsit mai trece cineva pe aici!

Multumim pentru urari!
Si eu iti doresc ca tot ce ti-ai dorit sa ti se indeplineasca, sa ai o nunta asa cum ai visat!

b
Buna fetelor, in sfarsit si cineva de la Buzau, eu su o fosta miresica din Buzau, locuiesc in Bucuresti!
Spor la pregatiri si sa aveti o nunta de vis!!

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mc Pietroasa
MesajScris: 08 Apr 2008, 12:55 
Veteran

Membru din: 27 Noi 2007, 18:04
Mesaje: 424
unde vei face nunta Kristiana?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mc Pietroasa
MesajScris: 10 Apr 2008, 02:16 
Nou Venit

Membru din: 13 Aug 2006, 12:30
Mesaje: 4
Citat:
unde vei face nunta Kristiana?


Buna! Facem nunta la Poiana Pinului la restaurantul Pietrosa/Pietrosele.E frumos, in padure. Eu locuiesc in Bucuresti de 6-7 ani si am incercat sa fug de el, asa am ajuns sa facem nunta in Buzau (eu fiind din Patarlagele).
Tu unde faci nunta?:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: makeup
MesajScris: 30 Apr 2008, 02:21 
Junior

Membru din: 18 Mar 2007, 04:03
Mesaje: 75
Buna, fetelor! Mi-era dor de voi, vad ca nu prea se mai casatoreste nimeni in urbea natala. As putea sa fac o recomandare Kristianei pentru makeup. Daca vrea numele si nr de telefon, sa-mi dea un p.m. Rezultatele le puteti vedea in albumul meu, sau prin galeria foto. Eu am fost f multumita!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: makeup
MesajScris: 01 Mai 2008, 13:34 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 19 Ian 2006, 01:47
Mesaje: 857
Citat:
Buna, fetelor! Mi-era dor de voi, vad ca nu prea se mai casatoreste nimeni in urbea natala. As putea sa fac o recomandare Kristianei pentru makeup. Daca vrea numele si nr de telefon, sa-mi dea un p.m. Rezultatele le puteti vedea in albumul meu, sau prin galeria foto. Eu am fost f multumita!


Buna carmen, ce mai faci.. nu ai mai fost cam de mult pe aici!
cum iti mai este?

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: makeup
MesajScris: 12 Mai 2008, 03:53 
Junior

Membru din: 18 Mar 2007, 04:03
Mesaje: 75
Buna, sunt ok, multumesc. Venim in iunie 2 sapt in tara, avem o nunta si revederea de 10 ani de la terminarea facultatii. In rest multa munca, stress, ne-am si mutat intre timp. Avem un program destul de incarcat, dar parca ar fi cazul de un bebe. Suntem in discutii deocamdata! Voi?! ?%%-%%-%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Reload
MesajScris: 01 Iul 2008, 17:44 
Nou Venit

Membru din: 23 Iun 2008, 01:34
Mesaje: 1
Citat:

Noi ne-am casatorit anul trecut in august si am ales ca locatie hotelul McPietroasa de la Poiana Pinului. Am trait o adevarata poveste de basm :) Locatia este absolut minunata ... un hotel in mijlocul naturii ... iar personalul adevarat profesionisti.
Isi merita din plin si laudele si banii.




Buna Gabriela

In sfarsit..AM SI EU NUNTA
;););) pe 5 septembrie 2009-mai am ceva timp pana atunci. Am facut rezervarea la Mc Pietroasa, insa noi nu am apucat sa vedem localul...nu am vazut nimic.:mellow:. Suntem plecati din tzara si venim cam 1-2 saptamani pe an. Acum...Doamne ajuta...am inteles ca este foarte frumos(au sugerat parintii si prietenii)insa te-as ruga daca se poate sa-mi trimiti cateva poze...mi-ar fi de mare ajutor, macar sa nu innebunesc gandindu-ma 1 an si 2 luni...oare unde am eu nunta?

Astept pareri de la miresici.

Multumesc frumos:heart:
catalina


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Reload
MesajScris: 12 Aug 2008, 16:13 
Nou Venit

Membru din: 29 Iul 2008, 23:28
Mesaje: 1
Citat:



Buna Gabriela

In sfarsit..AM SI EU NUNTA
;););) pe 5 septembrie 2009-mai am ceva timp pana atunci. Am facut rezervarea la Mc Pietroasa, insa noi nu am apucat sa vedem localul...nu am vazut nimic.:mellow:. Suntem plecati din tzara si venim cam 1-2 saptamani pe an. Acum...Doamne ajuta...am inteles ca este foarte frumos(au sugerat parintii si prietenii)insa te-as ruga daca se poate sa-mi trimiti cateva poze...mi-ar fi de mare ajutor, macar sa nu innebunesc gandindu-ma 1 an si 2 luni...oare unde am eu nunta?

Astept pareri de la miresici.

Multumesc frumos:heart:
catalina


buna ma bucur ca mai este cineva care face nunta acolo si eu fac tot acolo dupa tine adik pe 12 septembrie 2009 si nu am aflat prea multe de la alte miresici ca sa stiu cum a fost acolo.Oricum parerile sunt impartite mai multe nu stiu sa-ti spun ,insa eu stau cu grija la meniu sa nu fie prea costisitor si sa nu fie mancarea proaspata.....nu stiu vom vedea... totusi poate mai gasim pe cineva sa ne informeze.Tinem legatura.
Pupici
Valy


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Buzau
MesajScris: 21 Sep 2009, 10:51 
Nou Venit

Membru din: 21 Sep 2009, 13:13
Mesaje: 1
Buna fetelor,

A sosit momentul sa devin si eu mireasa, dar mai este putin, 21 august 2010, sunt nerabdatoare dar vreau sa fiu informata din timp. nunta o vroiam si eu la Mc pietroasa dar este prea mica locatia pt cei 350 de invitati :( si ne-am hotarat tot la Pietroasele, dar in oras,la restaurantul hotelului.sunt putin nehotarata cu muzica, parintii nostrii spun sa formatie, eu spun formatie si dj .. voi ce spuneti?cum ati procedat? cameraman si fotograf ma intereseaza ff mult, si vreau un profesionist, vreau totul ca la carte. poate ma ajutati cu niste sfaturi. va pup :-* :-* :-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buzau
MesajScris: 20 Apr 2010, 11:31 
Nou Venit

Membru din: 20 Apr 2010, 14:26
Mesaje: 2
Buna,

Stie cineva cum sunt nuntile la restaurantul President din Buzau? (este pe soseaua spre Ploiesti). M-ar interesa sa stiu pareri despre servire, mancare....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Cedez sala pentru 13 noiembrie 2010
MesajScris: 10 Iul 2010, 10:15 
Nou Venit

Membru din: 10 Iul 2010, 12:54
Mesaje: 1
Buna..pentru ca nu mai putem organiza nunta in data programata initial , din motive financiare, as vrea sa va rog sa raspanditi zvonul cedarii , pentru data de 13 noiembrie 2010, a salii Athena, de langa Sala Sporturilor din Buzau, pentru organizarea de catre altcineva a unei nunti. Am dat avans 1000 lei, cu chitanta doveditoare. Astept telefon la> 0761330156 sau 0740211853. Multumesc


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 263 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România