Ultima vizită a fost: Acum este 28 Apr 2024, 18:24


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 263 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Impresii si rezolvari
MesajScris: 31 Mar 2006, 02:18 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:
Buna dragele mele,
m-am intors din vacanta ... a fost minunat, vremea superba (numai buna de plaja, nu a fost deloc sufocanta), am facut excursii la piramide si sfinx, am facut scufundari in mare (Marea Rosie) si am pipait coralii, ne-am plibat prin desert - 25Km cu ATV-urile ... a fost un vis, un vis care vreau sa se repete... :flowers:



bine ai venit inapoi...!

ce frumos ca ai avut ocazia aceasta minunata...ma bucur mult pentru tine ca a fost asa cum ti-ai dorit...pune-ne niste poze...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Impresii si rezolvari
MesajScris: 04 Apr 2006, 04:15 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Va multumesc pentru caldura cu care m-ati intampiant; prinde tare bine la nostalgia care ma coplesit de cand m-am reintors in tara.

Legat de costuri pot sa va spun urmatoarele: in perioada in care am fost noi (20-28 martie) si tin sa spun ca este prima perioada a anului (acum s-a deschis sezonul) cazarea si transportul cu avionul a costat 500 euro/pers. La aceasta suma se adauga:
- taxa de aeroport (72 euro-bligatorie );
- taxa de viz


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Impresii si rezolvari
MesajScris: 05 Apr 2006, 18:50 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
Multumim mult ca le-ai pus acolo sa
ne mai clatim si noi ochii:D

Cu cea mai mare placere!

Eu inca mai tanjesc dupa acele zile minunate. A fost un vis ...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Impresii si rezolvari
MesajScris: 06 Apr 2006, 02:56 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
(X):lol:
si in luna de miere unde mai mergi?
noi am vrea in grecia ca e mai accesibil dar sa vedem.
:lips:;)


Initial am ales Ibitza dar ne-am razgandit. Un cuplu de prieteni casatoriti vara trecuta au fost acolo in luna de miere si dupa povestiri nu se potriveste prea bine cu ideea de luna de miere: romantica si plina de nebunii.
Acum ne orietam catre Croatia intr-o zona numita Paradise Beach din regiunea Lopar, insula Rab. Am gasit deja o oferta de cazare si masa dar transport numai cu avionul.
O sa mergem in acest weekend la targul de turism si vrem sa venim si cu o excursie de acolo :))


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Impresii si rezolvari
MesajScris: 07 Apr 2006, 20:12 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
Am auzit numai lucruri frumoase despre Croatia:rocker:multe,multe recomandari bune;ca o parte negativa(cel putin din ce-am auzit) este ca nu au plaja amenajata:((plaja lor cica ar fi o bucata de beton..intereseaza-te in sensul asta sa nu traiesti dezamagiri pe acolo!:D si noi mergem la targ in week-end-ul asta cu speranta ca o sa gasim ceva si pe la oferte.;)

Am vazut si noi ca ei stau destul de slab cu plajele tocmai de aceea am vrea strict in zona respectiva pentru ca acolo plajele arata cat de cat cu ale noastre. Daca nu gasim o sa ne reorientam, iar, de data aceasta catre Tunisia.
Am primit multe recomandari pentru aceasta destinatie si chiar acum astept raspuns, poze si filmari de la doua persoane care au fost deja acolo.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Impresii si rezolvari
MesajScris: 27 Apr 2006, 02:07 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
Christos a inviat, fetelor!

Adevarat a Inviat!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Impresii si rezolvari
MesajScris: 10 Mai 2006, 01:27 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
Si eu astept 1 Mai. M-am odihnit acasa, dar as vrea sa ma mai odihnesc.
N-am mai bifat nimic pentru nunta....Nu prea am mai avut timp.Urmeaza sa luam costumul lui Iubi. Sa vedem daca reusim sambata asta.
In rest, nimic.
:lips:


Te-ai lamurit pana la urma cum este cu alegerea hotelului in Turcia? Ati luat o decizie?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Impresii si rezolvari
MesajScris: 25 Mai 2006, 17:31 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
Tu stai mai bine? Ce-ai mai rezolvat?

Nici eu nu ma pot lauda prea mult.
Ce am mai rezolvat? Am scris place card-urile si invitatiile si am luat costumul pentru cununia civila.
Verighetele si rochita luna viitoare, costumul de ginere ... cand mai strangem bani. :-`


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 263 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 29 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România