Ultima vizită a fost: Acum este 19 Apr 2024, 04:34


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 263 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Impresii si rezolvari
MesajScris: 10 Mar 2006, 00:11 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Dragele mele,
Imi pare rau ca in ultimul timp v-am neglijat atat de mult; de fapt am neglijat-o pe Mady pentru ca abia acum am observat ca avem o noua concetateana printre noi: Bine ai vanit! Minnie (de fapt care este numele tau real?).

Legat de nunta noi nu am mai facut nici un progres amandoi fiind foarte solicitati de munca serviciului; in schimb ma pregatesc asiduu pentru plecarea mea in Egipt.
Abia dupa intoarcere o sa incepem iar sa ne plimbam prin magazine.

Tu, Minnie, cum stati cu cumparaturile???

Gata ... am vazut ca te cheama Cristina. :ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Impresii si rezolvari
MesajScris: 10 Mar 2006, 00:12 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
buna fetelor..
eu sunt cristina,miresica in sept si tot din bz..
am mai scris un mesaj dar nu il vad aici la sectiunea bz(?)nu stiu ce s-a intamplat..
vreau sa intreb de dj de care vb de la radio campus..aveti idee cum il cheama? pe al nostru il cheama Marian Voicu si ma gandeam daca e una si aceeasi persoana..
va pup

La aceasta intrebare ti-am raspuns pe privat. Super alegere!!! :wok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Impresii si rezolvari
MesajScris: 10 Mar 2006, 00:25 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
Nunta o fac la Tinta,sper sa fie frumos..ai auzit ce va despre servire,daca e ok?
nu stiu nici macar cum arata ca in perioada asta nu se fac nunti acolo si nu e nimic aranjat:((l
asa ca am ceva emotii...
in rest nu prea am rezolvat,a ba da cu invitatiile.
in rest doar am cercetat :\tu cum stai cu pregatirile?
sincera sa fiu m-am cam stresat cand am vazut ca voi v-ati cam aranjat si eu..:ermm:


Despre acest restaurant nu stiu mai nimic; nu am ajuns acolo si nici nu am avut prieteni care sa-si faca nunta acolo dar Mady spune ca este ok ... stie ea ceva ... :ok:

Nici noi nu am rezolvat foarte multe; Mady este inaintea noastra ... in afara de restaurant, DJ, fotograf, cameraman, invitatii si place card-uri care sunt OK, restul urmeaza sa-si gaseasca rezolvarea (din episodul urmator :p) ... aaa si inca ceva ... ne-am ales marturiile ... si cam atat, dar mai este si timp destul.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Impresii si rezolvari
MesajScris: 10 Mar 2006, 00:30 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
eu am auzit ca se scumpeste bautura...
ati cumparat-o?eu mai am sampania,ceva bun pentru dame si cam atat..
cu decorul cu ati facut?se ocupa cei de la local sub indrumarea voastra sau ati angajat pe cineva?
eu cred ca o sa il fac singura,cu ajutorul celor de la brizbriz din Buc in sensul ca imi funizeaza ce am nevoie si mai departe ma descurc eu
:lol:
nu prea stiu cu baloanele cum sa fac(?)asta pentru ca nu imi prea plac..


De cand se scumpeste bautura, ca eu nu stiu nimic???

La noi se ocupa restaurantul de decoratiuni si nu ne lasa sa aducem noi pe altcineva (dar imi convine) iar de tortul miresei se ocupa tot ei ... asa ca am mai scapat de un stres (noi doar trebuie sa ne alegem unul din cele 3 feluri pe care le au). :ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Impresii si rezolvari
MesajScris: 10 Mar 2006, 00:34 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
mi-am gasit si eu rochita, ma duc sambata sa imi ia masuri ptr ca este o casa de moda si ceri modelel si ....gata;apoi astepti cam o luna pana e gata.ma costa 18 mil dar mie imi place la nebunie..nu pot sa mi-o scot din minte;)voi ati cumparat carduri de confirmare?ca nu prea stiu ce sa fac...
cam cati invitati aveti?

Unde iti faci rochita? Si eu vreau sa o fac la comanda ...

Carduri de confirmare nu am luat pentru ca nu prea avem nevoie, in proportie de 80% stiu sigur cei care vor veni iar pentru restul o sa le lasam cate o carte de vizita de-a noastra ... oricum la 100 invitati nu prea avem prea mare bataie de cap, nu??? ;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Impresii si rezolvari
MesajScris: 11 Mar 2006, 00:36 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
:lips::lips::lips::lips:
Bine ai revenit!:lips:
Chiar ma hotarasem ca azi sa-ti dau un mesaj pe privat sa te intreb ce mai faci.
Cred ca bine, daca ai avut timp sa intri si sa mai si postezi:lips:
Spor la treaba cu pregatirile pentru Egipt, ca mai ai putin(X)
Sa faci poze, multe, multe poze si sa pui la album:wok::lips:

Iti multumesc pentru ca ti-ai facut griji pentru mine ... intr-adevar saptamana care vine se anunta extrem de incarcata, trebuie sa punem totul la punct si sa ne terminam toate treburile la munca si mai sunt si cumparaturile de facut ... cand voi mai avea timp si de ele ... d-abia astept sa scap.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Impresii si rezolvari
MesajScris: 11 Mar 2006, 00:40 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
ai spus ca cei de la restaurant se ocupa de decoruri-de fapt ce presupune asta,ai discutat? te intreb pentru ca eu ma agit foarte tare cu decorul si mi se pare fff important.

Da, am discutat in sensul ca ne-au spus clar ca ei se ocupa de decorarea restaurantului, a piscinei si a hotelului si ca nu accepta sa aducem noi o alta firma care sa se ocupe. Am vorbit cu sotia patronului (ea este responsabila cu aranjamentele) si urmeaza sa ne intalnim in luna aprilie. Atunci iti voi putea da mai multe amanunte.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Impresii si rezolvari
MesajScris: 15 Mar 2006, 02:54 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
Minnie!!! Pe unde esti?
Ce-ai mai rezolvat?
Pe Gabriela nu o mai intreb ca are destule pe cap:D

Am multe, foarte multe pe cap dar totusi reusesc sa scriu cateva cuvinte.

Cu pregatirile pentru nunta nu am mai inaintat mai deloc, adica am reusit doar sa mergem si sa scriem place cardurile, restul raman de rezolvat dupa intoarcerea mea.
Am ales si modelul marturiilor si m-am decis in privinta modelului rochitei.
Cam atat pentru moment.

Voi, ce noutati mai aveti???


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 263 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 16 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România