Ultima vizită a fost: Acum este 18 Apr 2024, 07:49


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 94 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Timisoara
MesajScris: 15 Iul 2008, 12:04 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
acum am observat ca ne urmezi la doua sapt:D
ma bucur daca te pot ajuta cu ceva:ok:
:-*:-*:-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Timisoara
MesajScris: 06 Noi 2008, 14:01 
Nou Venit

Membru din: 17 Apr 2008, 20:32
Mesaje: 7
Pt miresicile din Tm am un voal Nou culoare ivory de vanzare.este voalul de la rochitza nereida! daca va intereseaza contactati-ma la ***ADRESA MAIL STEARSA


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Timisoara
MesajScris: 05 Ian 2009, 23:40 
Nou Venit

Membru din: 30 Iul 2006, 18:47
Mesaje: 1
Citat:
Pt miresicile din Tm am un voal Nou culoare ivory de vanzare.este voalul de la rochitza nereida! daca va intereseaza contactati-ma la ***ADRESA MAIL STEARSA

pe mine ma intereseaza.
Trimite-mi te rog mail cu foto si pret.
(ADRESA DE MAIL STEARSA)
Merci


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Timisoara
MesajScris: 24 Mar 2009, 15:14 
Nou Venit

Membru din: 24 Mar 2009, 15:03
Mesaje: 1
CINE MA POATE AJUTA
IMI POATE RECOMANDA SI MIE CINEVA O CROITOREASA BUNA IN TIMISOARA, PT K SINGURELE ROCHII CARE MI AU PLACUT SUNT F SCUMPE PE LA 4000 RON SI AS VREA UN MODEL ANUME SI AS VREA SA O FAC
VA MULTUMESC


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: as dori sa-mi vand rochia de mireasa
MesajScris: 16 Iul 2009, 17:27 
Nou Venit

Membru din: 15 Ian 2009, 17:56
Mesaje: 1
nu cunosc.... eu am cumparat-o, iar acum vreau sa o vand. am impresia k noi miresicile(sau fostele miresici)irosim prea multa energie si poate k uitam esentialul. spun aceste lucruri acum la o sapt dupa nuntea cand realizez ka am plans poate prea mult din cauza stresului si m-am enervat si de mai multe ori.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Timisoara
MesajScris: 07 Sep 2009, 15:11 
Nou Venit

Membru din: 07 Sep 2009, 17:45
Mesaje: 2
miresici, pentru lectii particulare de dans in timisoara, va pot recomanda p cineva; mail p privat.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Timisoara
MesajScris: 07 Sep 2009, 15:18 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
carera scrie:
miresici, pentru lectii particulare de dans in timisoara, va pot recomanda p cineva; mail p privat.



Buna ziua! Consider ca un mesaj reclama ajunge, va rog frumos sa nu va repetati la mai multe subiecte. In caz contrar toate mesajele dumneavoastra vor fi reeditate.

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Timisoara
MesajScris: 07 Sep 2009, 15:50 
Nou Venit

Membru din: 07 Sep 2009, 17:45
Mesaje: 2
Mesajul scris nu avea rol d reclama, intrucat nu am publicat niciun nr d tel, site, nume, locatie sau alte informatii de acest gen (cazuri care exista totusi p acest forum din cate am citit si nu am vazut sa fi intervenit si acolo)... oricum, nu asta conteaza.

Imi cer scuze dc am deranjat, insa scopul era sa ajut cu c stiu si sa-mi fac noi prieteni. Dc nu pt asta e facut forumul, at pt c?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Timisoara
MesajScris: 07 Sep 2009, 15:56 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
carera scrie:
Mesajul scris nu avea rol d reclama, intrucat nu am publicat niciun nr d tel, site, nume, locatie sau alte informatii de acest gen (cazuri care exista totusi p acest forum din cate am citit si nu am vazut sa fi intervenit si acolo)... oricum, nu asta conteaza.

Imi cer scuze dc am deranjat, insa scopul era sa ajut cu c stiu si sa-mi fac noi prieteni. Dc nu pt asta e facut forumul, at pt c?


Nu ai deranjat, dar cand un mesaj cu acelasi inteles este scris la mai multe subiecte bate a reclama chiar daca nu este scris numar de telefon, email...etc. E foarte bine ca vrei sa iti faci noi prieteni, dar incearca sa fii mai subtila.

P.S: Daca exista cazuri unde nu am interevenit, astept mp de la tine cu topicul unde exista astfel de mesaje (exista posibilitatea sa fii sarit peste). Multumesc.

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Timisoara
MesajScris: 15 Ian 2010, 19:40 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:54
Mesaje: 493
Localitate: Timisoara / Alba Iulia
bună seara !
sunt şi eu din Tm şi voi fi miresică pe 17 şi 24 iulie 2010... :had_d:
văd că nu este deloc mişcare pe aici de ceva vreme... oare s-au pierdut toate miresele din zonă ? :unsure:
ce se întâmplă ?
sper să nu rămân singurică pe aici... :ok:

_________________
La Timişoara nu se discută, se iubeşte ! :love:

:ncouple: 17 iulie 2010 - Timişoara
:ncouple: 24 iulie 2010 - Alba Iulia

Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Timisoara
MesajScris: 18 Ian 2010, 11:26 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Dec 2007, 15:28
Mesaje: 1470
Localitate: Arad
eu sunt destul de aproape de tine..din Arad..
cum stai cu pregatirile?voi stati mai bine la capitolul haine,amenajari...si eu am vrut sa-mi cumpar rochita din Timisoara,dar mi-a adus-o pana la urma din ce am cerut eu...am vazut modele foarte frumoase la Timisoara.
Spor la pregatiri. :)

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: LAMedia depre foto si video
MesajScris: 01 Sep 2010, 14:16 
Nou Venit

Membru din: 28 Aug 2010, 15:44
Mesaje: 3
Fotografii poate face oricine chiar si cu un aparat compact. Iei un aparat de 12 megapixeli si daca ai lumina destula s-ar putea sa si iasa ceva. Cu un buget rezonabil te poti dota cu aparatura buna. Problema este legata atat de aparatura, dar mai ales de fotograf. Momentele nu le poti repeta, pentru ca tu n-ai apasat la timp pe buton. Nu poti sa-i spui ofiterului de stare civila, preotului, etc. sa repete scena, pentru ca tie nu ti-a reusit fotografia. Fotografia de nunta, si in general surprinderea scenelor in miscare, e mai complicata decat fotografia de studio. Acelas lucru e valabil si in domeniul video, una e sa faci un videoclip, la care repeti de o suta de ori pana iti iese si alta sa surprinzi totul in dinamica, din unghiul care trebuie, cu lumina care trebuie, etc. Apoi urmeaza prelucrarea, care e la fel de importanta atat la foto cat si la video. Legat de album acesta poate fi clasic sau digital. La ambele e foarte important ce pui in ele. Daca la albumul clasic e aproape obligatorie prelucrarea fotografiilor, la cel digital Photoshop-ul e chiar foarte important. In concluzie nu e suficient sa apesi pe butonul unui aparat foto sau al unei camere video care functioneaza pe FULL AUTO, mai trebuie ceva. Mirii ar trebui sa se gandeasca la faptul ca s-ar putea sa fie o singura data in viata in aceasta postura, iar in cazul unui botez parintii ar trebui sa ia in considerare faptul ca acest moment e unic in viata si chiar daca acel copil in viitor si-ar schimba religia, tot unic ramane. Mai jos un exemplu de ce poate face Photoshop-ul in cazul unui peisaj, ar putea spune unii, nu tocmai potrivit cu momentul.


Fişiere ataşate:
Foto1.jpg
Foto1.jpg [ 114.29 KiB | Vizualizat de 8685 ori ]
Foto2.jpg
Foto2.jpg [ 134.94 KiB | Vizualizat de 8685 ori ]
Foto3.jpg
Foto3.jpg [ 69.68 KiB | Vizualizat de 8685 ori ]
Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Formatie nunta
MesajScris: 16 Aug 2011, 18:42 
Nou Venit

Membru din: 16 Aug 2011, 21:29
Mesaje: 2
Buna miresici din Timisoara. Este pentru prima oara cand intru pe un forum, dar am observat ca poti afla lucruri ftt interesante.Eu am nunta anul viitor in iulie si m-ar interesa cateva sugestii referitoare la formatii.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Timisoara
MesajScris: 22 Feb 2013, 02:26 
Nou Venit

Membru din: 28 Aug 2010, 15:44
Mesaje: 3
Slaba miscare pe acest site, mai ales pe zona de vest!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 94 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România