Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 17:12


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 145 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Bacau
MesajScris: 13 Mar 2011, 14:13 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
anamaria_to scrie:
buna mihaela .. sunt pe site super tare, eu nu gasisem asa ceva cand am cautat... acum ma uit pe poze ca sa imi fac o idee.. mersi mult .. apropo am gasit pe net astazi si deja le-am facut si eu .. sunt servetele ptr mire si mireasa .. intra si tu pe youtube si cauta luigi spotorno, astept parearea ta
pup :unsure:



foarte frumoase servetelele!

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bacau
MesajScris: 04 Mai 2011, 11:09 
Nou Venit
Avatar utilizator

Membru din: 04 Mai 2011, 13:34
Mesaje: 3
Vad ca nu sunt prea multe miresici in Bacau in 2011. Eu mai am putintel ... din fericire am rezolvat marea dilema - rochia :nmusic: . Restaurantul l-am rezervat de un an si jumatate, formatie ne-am gasit, am rezolvat si cu aranjatul salii, invitatiile am inceput deja sa la impartim ... suntem in linie dreapta cu pregatirile.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bacau
MesajScris: 05 Mai 2011, 20:38 
Nou Venit

Membru din: 29 Ian 2010, 17:55
Mesaje: 10
Julietta scrie:
Vad ca nu sunt prea multe miresici in Bacau in 2011. Eu mai am putintel ... din fericire am rezolvat marea dilema - rochia :nmusic: . Restaurantul l-am rezervat de un an si jumatate, formatie ne-am gasit, am rezolvat si cu aranjatul salii, invitatiile am inceput deja sa la impartim ... suntem in linie dreapta cu pregatirile.

buna Julieta!!!!sunt si eu o miresica din onesti,deci nu esti singura :nlol: !!!!
de unde ti-ai luat rochia?de mihaela iordache din bc ai auzit??ea ne v-a canta la nunta noua!!!cand
te mariti?eu pe 20 august :ndance: !!!!pupici


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bacau
MesajScris: 06 Mai 2011, 22:47 
Nou Venit
Avatar utilizator

Membru din: 04 Mai 2011, 13:34
Mesaje: 3
mihaela2 scrie:

buna Julieta!!!!sunt si eu o miresica din onesti,deci nu esti singura :nlol: !!!!
de unde ti-ai luat rochia?de mihaela iordache din bc ai auzit??ea ne v-a canta la nunta noua!!!cand
te mariti?eu pe 20 august :ndance: !!!!pupici[/quote]
Rochia mi-am luat-o cand a fost targul de nunti de la o firma din Bucuresti. La muzica nu prea ma pricep ca nu-s mare fan de populara :~* . Noi avem nunta mai devreme, pe 9 iulie, de ziua de nastere a mirelui :nparty: :had_d:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bacau
MesajScris: 14 Sep 2012, 21:25 
Nou Venit

Membru din: 25 Apr 2012, 21:01
Mesaje: 1
Bunaa,
As dori si eu niste recomandari de rastaurante in Bacau,cu capacitate locuri 150,sala frumoasa,mancare buna,si cel mai important, undeva unde '' se fura ma putin'' :))))


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 145 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România