Ultima vizită a fost: Acum este 19 Apr 2024, 04:49


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 145 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Bacau
MesajScris: 23 Ian 2010, 14:49 
Nou Venit

Membru din: 20 Ian 2010, 19:22
Mesaje: 22
Localitate: Londra
si eu sunt din Bacau dar voi face nunta la Targoviste, viitorul meu sot e de acolo

_________________
MIRELA[url][url=http://ticker.7910.org/eng]Imagine[/url][/url]


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bacau
MesajScris: 28 Apr 2010, 15:37 
Junior
Avatar utilizator

Membru din: 28 Apr 2010, 17:45
Mesaje: 92
Si eu sunt o miresica din Bacau...sper sa se mai adune cateva miresici.ca e cam liniste pe aici :nblink:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bacau
MesajScris: 18 Oct 2010, 09:42 
Nou Venit

Membru din: 18 Oct 2010, 12:18
Mesaje: 6
buna fetelor,

sunt simona din bacau si am nunta pe 23 iulie 2011.cum stati cu pregatirile?eu am rezolvat cu restaurantul si formatia, voi? :unsure:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bacau
MesajScris: 18 Oct 2010, 09:43 
Nou Venit

Membru din: 18 Oct 2010, 12:18
Mesaje: 6
andreeamaria scrie:
Si eu sunt o miresica din Bacau...sper sa se mai adune cateva miresici.ca e cam liniste pe aici :nblink:


cand ai nunta andreea?cum stai cu pregatirile?sper sa vorbim mai multe, spor la toate! :had_d:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bacau
MesajScris: 13 Feb 2011, 15:28 
Nou Venit

Membru din: 29 Ian 2010, 17:55
Mesaje: 10
buna miresici din bacau!sunt mihaela si voi avea nunta pe 20 august 2011 !cum stati cu pregatirile,eu de un an de zile am rezervat hotelul si formatia(dj johnny si mihaela iordache)a-ti auzit ceva de ei? :eek: eu sunt din onesti


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bacau
MesajScris: 13 Feb 2011, 15:33 
Nou Venit

Membru din: 29 Ian 2010, 17:55
Mesaje: 10
fetelor despre rochii de mireasa sa vorbim,v-ati cumparat deja eu inca nu :wall:
dar mai e timp ,ce magazine din bacau imi recomandati,eu fiind plecata din tara de 7 ani nu prea mai stiu magazinele :(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bacau
MesajScris: 13 Feb 2011, 19:40 
Nou Venit

Membru din: 02 Feb 2011, 00:21
Mesaje: 7
buna fetelor.. noi stam in italia si trebuie sa venim in tara la bacau la sf lunii mai ( ca acolo este oprirea avionului :) si stam doar cateva zile ptr a cumpara ptr nunta) cine ma poate indruma spre niste magazine ptr rochie cat si florile ptr piept ptr nuntasi.. :unsure: astept raspuns


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bacau
MesajScris: 21 Feb 2011, 14:59 
Nou Venit

Membru din: 29 Ian 2010, 17:55
Mesaje: 10
buna anamaria!si eu sunt tot in italia,la fel ca si tine nu cunosc magazinele,dar unde faci nunta ?in italia unde stai?
poate ne putem sfatui in privinta nuntii,a mea e pe 20 august 2011 ,a ta cand e?
te pup(apropo ma numesc mihaela)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bacau
MesajScris: 01 Mar 2011, 21:45 
Nou Venit

Membru din: 02 Feb 2011, 00:21
Mesaje: 7
mihaela2 scrie:
buna anamaria!si eu sunt tot in italia,la fel ca si tine nu cunosc magazinele,dar unde faci nunta ?in italia unde stai?
poate ne putem sfatui in privinta nuntii,a mea e pe 20 august 2011 ,a ta cand e?
te pup(apropo ma numesc mihaela)

ciao, nunta o sa fie in zona ivrea ptr ca este aproape de casa ( eu stau in borgomasino prov torino), desi in torino sunt foarte multe restaurante romanesti ( dar cu preturi destul de piperate), vreau din tara sa imi cumpar tot ce imi trebuie: rochia, costumul , florile, vreau din bacau ptr ca nu am timp sa ma duc in alte orase, am doar 4 zile la dispozitie , sper sa gasesc tot ce imi trebuie :unsure: . In legatura cu restaurantul l -am gasit dar inca nu am concretizat nimic cu meniul , formatia am gasit-o dar si cu ei trebuie sa vorbim , deci in concluzie nu am facut prea multe :wall: .
dar tu de unde esti?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bacau
MesajScris: 01 Mar 2011, 21:46 
Nou Venit

Membru din: 02 Feb 2011, 00:21
Mesaje: 7
nunta o sa fie pe 24 septembrie mai este un pic de timp ptr toate pregatirile
:had_d:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bacau
MesajScris: 04 Mar 2011, 22:12 
Nou Venit

Membru din: 29 Ian 2010, 17:55
Mesaje: 10
anamaria_to scrie:
nunta o sa fie pe 24 septembrie mai este un pic de timp ptr toate pregatirile
:had_d:

buna anamaria!eu sunt din zona taranto in sudul italiei,dar eu fac nunta in romania in bacau!!!!!!!!!! :clap: !!!pupici


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bacau
MesajScris: 05 Mar 2011, 08:52 
Nou Venit

Membru din: 02 Feb 2011, 00:21
Mesaje: 7
buna mihaela, si cu pregatirile cum stai ? nu iti vine greu sa organizezi din italia? eu invitatiile vreau sa le fac singura, apoi ma gandisem in centro tavola sa pun lumanari si sa nu mai pun flori pe masa. muzica ne costa 1600 e cam mult ptr bugetul nostru avand putini invitatii, ne mai gandim si la alte formatii . tu ce ai mai pregatit? pup


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bacau
MesajScris: 06 Mar 2011, 12:31 
Nou Venit

Membru din: 29 Ian 2010, 17:55
Mesaje: 10
anamaria_to scrie:
buna mihaela, si cu pregatirile cum stai ? nu iti vine greu sa organizezi din italia? eu invitatiile vreau sa le fac singura, apoi ma gandisem in centro tavola sa pun lumanari si sa nu mai pun flori pe masa. muzica ne costa 1600 e cam mult ptr bugetul nostru avand putini invitatii, ne mai gandim si la alte formatii . tu ce ai mai pregatit? pup

buna anamaria!!!pai cu pregatirile stau destul de bine avem restaurantul,formatia si cam atat!!!am noroc ca am familia in ro si se ocupa de celelate treburi!!!!!si noi avem putini invitatii (50-70)aproximativ de aceea am ales un dj cu o fata care canta live!!!!oricum e destul de avantajos fata de 1600 noi dam 500-600 e !!!in plus canta fff misto tipa !!!rochia mi-o achizitionez din bc si cam atat!!!pupici :napplause:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bacau
MesajScris: 06 Mar 2011, 22:09 
Nou Venit

Membru din: 02 Feb 2011, 00:21
Mesaje: 7
buna anamaria!!!pai cu pregatirile stau destul de bine avem restaurantul,formatia si cam atat!!!am noroc ca am familia in ro si se ocupa de celelate treburi!!!!!si noi avem putini invitatii (50-70)aproximativ de aceea am ales un dj cu o fata care canta live!!!!oricum e destul de avantajos fata de 1600 noi dam 500-600 e !!!in plus canta fff misto tipa !!!rochia mi-o achizitionez din bc si cam atat!!!pupici :napplause:[/quote]

buna mihaela ma bucur ca le-ai pregatit, eu de sapt viitoare incep cu restaurantul, muzica si apoi fotograful, cam atatia invitati am si eu, cu muzica ai dreptate aici este destul de scump dar cum nu reusim sa mergem in august acasa am preferat sa facem aici si rudele mele sunt un pic cam pretentioase cu muzica ( sunt toti din bacau si vor muzica buna ca sa sara in sus la hora) :ndance: . am vazut ca pana acum nimeni nu a a raspuns la primul mesaj in legatura cu rochiile de mireasa, ma mai uit pe net si am sa ma orientez cand o se merg in tara ptr rochie. :npray: . pune o poza cand o cumperi. pup


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bacau
MesajScris: 06 Mar 2011, 23:12 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
anamaria_to scrie:
ce sa aiba dreptate... ptr un cuvant dar de unde stie ea cum vb eu cu lumea din jurul meu...nu puneti niste etichete gresite la persoane care nu cunoasteti... ptr ca eu nu mi-as putea permite la niste persoane necunoscute.... ar fi bine sa avem discutii pe o anumita tema NUNTA parca asa stiam ca se vb in acest site.... ma mir ca am pus o intrebare in legatura cu magazinele din bacau si nimeni nu a ramas..... dar vad ca lumea raspunde doar daca ai facut greseli de ortografie sau din greseala i scris un cuvant in alta limba... ma multumesc sa va citesc mesajele voastre si cu magazinele am sa ma descurc cand o sa ajung in bacau .. mersi mult ptr ajutor


probabil ca nu prea sunt fete din Bacau, de-asta nu ai primit un raspuns.In privinta magazinelor, daca suntem din alta localitate, chioar nu avem cum sa te ajutam
Daca vrei ajutor in privinta aranjamentelor sau sfaturi, te ajutam cele care pite,
Noi ne dam cu parerea daca vedem ceva gresit, ceea ce e si normal sa se intample.Fara suparare ...

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bacau
MesajScris: 07 Mar 2011, 20:36 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Fetelor, va puteti continua discutia. Mesajele care nu au avut legatura cu subiectul sau cu acest oras au fost sterse.
Va doresc o zi buna si spor la vorbit :,

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bacau
MesajScris: 07 Mar 2011, 20:40 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
anamaria scrie:
buna mihaela ma bucur ca le-ai pregatit, eu de sapt viitoare incep cu restaurantul, muzica si apoi fotograful, cam atatia invitati am si eu, cu muzica ai dreptate aici este destul de scump dar cum nu reusim sa mergem in august acasa am preferat sa facem aici si rudele mele sunt un pic cam pretentioase cu muzica ( sunt toti din bacau si vor muzica buna ca sa sara in sus la hora) :ndance: . am vazut ca pana acum nimeni nu a a raspuns la primul mesaj in legatura cu rochiile de mireasa, ma mai uit pe net si am sa ma orientez cand o se merg in tara ptr rochie. :npray: . pune o poza cand o cumperi. pup


Ti-am pus mai jos o imagine, pentru a scrie corect mesajele.
Sper sa reusesti.


Fişiere ataşate:
1.jpg
1.jpg [ 106.8 KiB | Vizualizat de 10333 ori ]

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei
Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bacau
MesajScris: 12 Mar 2011, 19:01 
Nou Venit

Membru din: 29 Ian 2010, 17:55
Mesaje: 10
buna ana-maria !!!am gasit in sfarsit pe un site top 10 saloane rochii de mireasa bacau :had_d: !!!!!intra pe *** si acolo gasesti un articol top 10 saloane rochii de mireasa bacau,vei gasi 10 siteuri si poze cu rochii ,aha si adresele lor din bacau!!!!! :ndance:
te pup dulce


Ultima oară modificat de carlita pe 13 Mar 2011, 01:10, modificat 1 dată în total.
reclama


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bacau
MesajScris: 12 Mar 2011, 23:33 
Nou Venit

Membru din: 02 Feb 2011, 00:21
Mesaje: 7
mihaela2 scrie:
buna ana-maria !!!am gasit in sfarsit pe un site top 10 saloane rochii de mireasa bacau :had_d: !!!!!intra pe *** si acolo gasesti un articol top 10 saloane rochii de mireasa bacau,vei gasi 10 siteuri si poze cu rochii ,aha si adresele lor din bacau!!!!! :ndance:
te pup dulce



buna mihaela .. sunt pe site super tare, eu nu gasisem asa ceva cand am cautat... acum ma uit pe poze ca sa imi fac o idee.. mersi mult .. apropo am gasit pe net astazi si deja le-am facut si eu .. sunt servetele ptr mire si mireasa .. intra si tu pe youtube si cauta luigi spotorno, astept parearea ta
pup :unsure:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bacau
MesajScris: 13 Mar 2011, 12:42 
Nou Venit

Membru din: 29 Ian 2010, 17:55
Mesaje: 10
buna mihaela .. sunt pe site super tare, eu nu gasisem asa ceva cand am cautat... acum ma uit pe poze ca sa imi fac o idee.. mersi mult .. apropo am gasit pe net astazi si deja le-am facut si eu .. sunt servetele ptr mire si mireasa .. intra si tu pe youtube si cauta luigi spotorno, astept parearea ta
pup :unsure:[/quote]
da super frumoase servetelele dar sunt din hartie sau material?presupun ca din material frumoase !! :clap: !e o idee buna!!!!!!!pupici


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 145 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România