Ultima vizită a fost: Acum este 29 Apr 2024, 04:35


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 145 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: ?
MesajScris: 02 Mai 2006, 21:59 
Junior

Membru din: 17 Dec 2005, 02:07
Mesaje: 59
Citat:
fetelor, voi cu cat timp inainte de nunta impartiti invitatiile? ziceti-mi si mie un text misto....(X)altfel ma :gun: k nu gasesc nimic sa-mi placa...nu inteleg de ce m-a facut mama atat de pretentioasa...offffff


Pentru asta exista Forumul specializat: "Texte pentru Invitatii" ... uita-te acolo si vei gasi o sursa buna de inspiratie.
https://www.ghidulmiresei.ro/forum_displ ... &mid=13576

:love::lips::cool::flowers:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: iar s-a asternut linistea
MesajScris: 14 Mai 2006, 23:10 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
s-au epuizat subiectele?:blink:
vreau sa-i urez "Casa de piatra" madalinei din Bucuresti care azi 13 mai, are nunta...cred k acum se distreaza nu gluma...sa speram k o sa revina pe forum sa ne povesteasca cum a fost...
despre mine...am luat verighetele de la brasov, si invitatiile...mai am o problema de pitrocit(am timp pana pe 16 septembrie)cum ornati masina miresei k urasc baloanele si florile acelea prinse cu scoci...voi ce puneti?
;)


eu voi avea un aranjament de flori pe capota masinii (prins cu ventuze), iar celelalte masini (care, in mod normal, au baloane prinse de oglinzi), vor fi decorate cu funde de tul (tot de oglinzi, probabil)... asa cred, cel putin :blink:, am vazut la cineva si mi-a placut... daca imi vine alta idee, mai scriu. tu oricum ai timp sa vezi toata vara ce se mai poarta pe la nunti... dar eu mai am mai putin de 4 saptamani :o


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ?
MesajScris: 17 Mai 2006, 15:16 
Nou Venit

Membru din: 05 Noi 2005, 20:15
Mesaje: 28
Dea,as avea eu sa iti dau o idee cu textul ptr invitatii,mie mi-a placut si am vazut textul la cineva de la Bucuresti dar la-am mai modificat eu putin.Noi impartim invitatiile cu 3 saptamani inainte,deci in curand sa le dam,am nunta pe 17 iunie
"Fie ca ziua de ... sa ramana o clipa de neuitat in inimile parintilor nostii
... ...

si a noastra
... ...
care,calauziti de nasii
... ...
vom depune juramantul sfant al iubirii la biserica...ora...
Petrecerea va continua in ambianta restaurantului...de la orele...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ms mult de tot
MesajScris: 02 Iun 2006, 15:20 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
MIMISOR, n-ai mai intrat demult!!!
casa de piatra! sa fiti fericiti si sa va iubiti toata viata! sa nu te stresezi prea tare, ca va fi totul perfect! :flowers:
petrecere frumoasa si o nunta de vis!!!
p.s. cred ca maine seara trec pe la mississippi sa vad daca zambesti :D ;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ce mai ziceti fetelor?
MesajScris: 08 Iun 2006, 12:12 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
iar s-a asternut linistea. dupa mimisor cine urmeaza? cine are nunta in iunie?


eu am acum, sambata, pe 10... mai am 2 zile :wacko:... cred ca am rezolvat cam toate aspectele, ramane de vazut daca am uitat ceva :D...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: ms mult de tot
MesajScris: 20 Iun 2006, 19:00 
Nou Venit

Membru din: 22 Noi 2005, 14:55
Mesaje: 10
Citat:
MIMISOR, n-ai mai intrat demult!!!
casa de piatra! sa fiti fericiti si sa va iubiti toata viata! sa nu te stresezi prea tare, ca va fi totul perfect! :flowers:
petrecere frumoasa si o nunta de vis!!!
p.s. cred ca maine seara trec pe la mississippi sa vad daca zambesti :D ;)


buna
si scuzati-ma ca nu am mai intrat de mult pe site. gata am terminat si nunta si luna de miere si tot. a fost frumos , dar a trecut prea repede, normal este o seara.mie mi-a placut intr-un fel sper si invitatilor.am fost in luna de miere in sinaia, brasov, busteni. acum sunt femeie maritata :mellow::p . va pup pe toate si celor care au nunta le dau un singur sfat:nu puneti la suflet daca va supara cineva, este nunta voatra, simtiti-va bine ca doar o seara este si distrati-va. a aaa sa nu uit zambiti fetelor ca eu nu prea am zambit la biserica si parca sunt la inmormantare.:D. va pup:-* by


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: helllloooooooo
MesajScris: 20 Iul 2006, 12:20 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
liniste....nimeni nu vrea sa ne mai povesteasca din experienta cumulata
ce trebuie si ce nu trebuie sa facem
veteranelor ziceti-ne si noua "secretele" de la nunta.



pai daca nu intrebati nimic... :p
eu am povestit tot ce s-a intamplat in ziua aceea la "impresii despre nunta" :ok: altceva nu prea-mi vine in minte :wacko:... dar raspund cu placere la intrebari (daca stiu) :D
care e secretul? sa te simti bine, sa nu te dai de ceasul mortii daca ceva nu ti se pare ca ar iesi cum ai planuit... sa dansezi, sa zambesti, intr-un cuvant sa fii fericita :D... si sa incerci sa faci poze cu toti apropiatii, ca eu mi-am dat seama dupa nunta ca nu am poze cu anumiti colegi si prieteni si-mi pare tare rau :((


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 145 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 29 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România