Ultima vizită a fost: Acum este 26 Apr 2024, 18:15


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 93 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Satu Mare sau Baia Mare !
MesajScris: 22 Sep 2006, 00:41 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

tu cum ai facut? mai ai cumva organizatorul de la nunta ta? ai lucrat cumva cu o agentie?


ce intelegi prin organizator?
stii cum am facut eu...am luat o agenda unde am notat totul...tot ce trebuia facut, tot ce am facut,lista cu toate cheltuielile, texte de invitatii, lista de invitati, invitatii date, confirmari, date de contact, adrese si nr de telefon...tot ce aveam nevoie pentru nunta...

da, am lucrat cu o agentie...din satu mare pentru ca acolo a fost petrecerea...agentia s-a ocupat de tot ce tine de flori, de restaurant, de caleasca...tot la ei am facut invitatiile...

stii ce? mai bine spune-mi ce nelamuriri ai si incerc sa te ajut...scrie-mi pe privat ce te intereseaza si iti dau detalii..


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Satu Mare sau Baia Mare !
MesajScris: 22 Sep 2006, 12:57 
Nou Venit

Membru din: 18 Aug 2006, 09:02
Mesaje: 15
Citat:
rochia mea a fost prima pe care am probat-o dupa ce am vazut-o la targ la cluj in martie si nu am fost hotarata...am vazut multe rochii dupa aceea si tot la prima m-am intors...:)


si eu cred ca atunci cand am sa vad rochia voi stii care este inca de la inceput.. ideea e sa vad si eu rochii mai frumoase decat ce am vazut pe aici pe la noi.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Satu Mare sau Baia Mare !
MesajScris: 22 Sep 2006, 13:23 
Nou Venit

Membru din: 18 Aug 2006, 09:02
Mesaje: 15
eu ma gandeam sa angajez o firma care se ocupa de organizari de nunti si care sa imi spuna cam ce trb sa fac, cand sa fac.. mai ales ca eu am sa fiu 90% in timp la timisoara.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Satu Mare sau Baia Mare !
MesajScris: 23 Sep 2006, 00:39 
Nou Venit

Membru din: 18 Aug 2006, 09:02
Mesaje: 15
Citat:
O sa faci fata, sa stii...Si noi am facut nunta la Buzau si am pregatit-o de la Bucuresti si a iesit bine. E adevarat ca distantele sunt mai mici in cazul meu, dar tot ce e de cumparat puteti cumpara de la Timisoara (haine, accesorii, etc) si oricum de ultimele detalii va veti ocupa in ultima saptamana si unul dintre voi va trebui sa fie acolo, musai.:lips:


multumesc mult pt incurajari! :) m-am interesat azi la o agentie care iti "livreaza" nunta la cheie si intr-adevar iese enorm de scump.. asa ca va trb sa fac ce ai facut si tu :) sunt convinsa ca va iesi bine!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Satu Mare sau Baia Mare !
MesajScris: 23 Oct 2006, 13:33 
Nou Venit

Membru din: 23 Oct 2006, 13:16
Mesaje: 6
Citat:
Salutare si casa de piatra
Dc te intere o firma care sa se ocupe de tot, pot sa iti recomand una super.Eu am apelat la ei si a iesit grozav. sunt din baia mare, dar acu stau in cluj. nunta a fost in baia mare si ei s-au ocupat de f. multe chestii....m-au scutit de mult stresB)
in plus, daca as fi facut eu tot ieseam doar cu 3-4 mil in minus. am prins si ceva reduceri
;)
salut.
salut
si eu sunt sunt cluj si fac nunta la anul in baia-mare.
ai putea sa-mi spui cam cat te-a costat sa angajezi o firma de decoratiuni.
carmenelle


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Satu Mare sau Baia Mare !
MesajScris: 06 Noi 2006, 01:22 
Nou Venit

Membru din: 23 Oct 2006, 13:16
Mesaje: 6
Citat:
salut.
salut
si eu sunt sunt cluj si fac nunta la anul in baia-mare.
ai putea sa-mi spui cam cat te-a costat sa angajezi o firma de decoratiuni.
carmenelle

salutare
nici un mesaj nou de la viitoare si proapete miresici?:unsure:
:unsure:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Satu Mare sau Baia Mare !
MesajScris: 06 Noi 2006, 18:29 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:
salut.
salut
si eu sunt sunt cluj si fac nunta la anul in baia-mare.
ai putea sa-mi spui cam cat te-a costat sa angajezi o firma de decoratiuni.
carmenelle


incerc eu sa te ajut...am lucrat cu o agentie din satu mare care vine si in baia mare...pretul depinde de ceea ce vrei sa faci...decoratiuni sala, flori, etc...
si...agentiile au cam aceleasi preturi...stiu o agentie din cluj care se ocupa si de baia mare...nu iti spun aici ca nu e voie sa faci reclama...pe privat daca vrei...

toate decoratiunile au preturi separate si poti sa alegi doar ceea ce vrei...eu am avut huse de scaune si de mese, decoratiuni florale, baloane cu heliu, confetti, trasura...de asta s-a ocupat agentia...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Satu Mare sau Baia Mare !
MesajScris: 12 Noi 2006, 19:39 
Nou Venit

Membru din: 23 Oct 2006, 13:16
Mesaje: 6
Citat:

incerc eu sa te ajut...am lucrat cu o agentie din satu mare care vine si in baia mare...pretul depinde de ceea ce vrei sa faci...decoratiuni sala, flori, etc...
si...agentiile au cam aceleasi preturi...stiu o agentie din cluj care se ocupa si de baia mare...nu iti spun aici ca nu e voie sa faci reclama...pe privat daca vrei...

toate decoratiunile au preturi separate si poti sa alegi doar ceea ce vrei...eu am avut huse de scaune si de mese, decoratiuni florale, baloane cu heliu, confetti, trasura...de asta s-a ocupat agentia...



salut
merci mult de raspuns.mi-ar placea mult sa-mi trimiti un nume de agentie si eventual(pe private) cat te-a costat pe tine ca asta e marea problema a mea vostul, sa stiu sa-mi fac un calcul si o idee.
merci mult inca o data.carmen


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Satu Mare sau Baia Mare !
MesajScris: 20 Dec 2006, 16:11 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:
Bine ai venit!!!!Eu ti-as raspunde dar inca nu stiu :nblink:
Poate te ajuta altcineva.
Spor


Puiul meu nu stie sa danseze, nu am putut alege un vals, clasicul dans de inceput receptie! am ales in schimb o melodie cu o linie simpla, deja devenita un cliseu al nuntilor cred, "Esti mireasa vietii mele" sau asa ceva! cu artificii, baloane, cu lacrimile proaspatului meu sotior , plus formatia minunata pe care am avut-o = a iesit un inceput de receptie emotionant, romantic si pe placul invitatilor!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Satu Mare sau Baia Mare !
MesajScris: 21 Dec 2006, 20:39 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:
Salut,
Sunt din Satu Mare se pare cam putine miresici din SM.Eu voi avea nunta anul viitor in aprilie.
As vrea sa va intreb ce melodie ati avut in deschiderea serii?


Noi am avut vals. Am avut si o mica coregrafie. Am tinut neaparat sa deschidem cu vals.:ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Satu Mare sau Baia Mare !
MesajScris: 22 Ian 2007, 19:13 
Nou Venit

Membru din: 11 Sep 2006, 01:42
Mesaje: 20
buna fetelor am si eu nunta in 18 august 2007,as vrea sa discut cu voi despre ideile mele,poate imi dati voi .Imi pare bine ca am gasit mai multe viitoare miresici


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 93 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 19 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România