Ultima vizită a fost: Acum este 25 Apr 2024, 22:25


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 28 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Buna
MesajScris: 19 Iun 2008, 00:58 
Nou Venit

Membru din: 29 Ian 2008, 20:25
Mesaje: 3
Citat:
buna!eu nu sunt din craiova, dar viitorul meu sot este din craiova si o sa facem nunta la europeca pe data de 24 august 2008. imi place foarte mult restaurantul .cel ami mult dintre cele pe care le-am vazut .am si eu intrebare,,
nu stiu ce salon de coafura este bun prin craiova.ce-mi recomandati?
multumesc!

sal numele meu este andreea si eu am tot la europeca pe 20 septembrie
sa-mi zici si mie daca sunt probleme acolo
si eu stau prost la capitolul salon..


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna
MesajScris: 29 Mai 2009, 19:00 
Nou Venit

Membru din: 13 Feb 2009, 16:48
Mesaje: 41
buna

eu fac nunta in slatina, dar nu este facut rubrica cu orasul meu, vroiam sa intreb daca stie cineva de un cameraman+fotograf bun si lautari, inca nu am gasit nimic....poate ma ajuta si pe mine fetele care au avut deja nunta :)

mercii pupicii


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna
MesajScris: 03 Iun 2009, 19:21 
Nou Venit

Membru din: 13 Feb 2009, 16:48
Mesaje: 41
chiar nu mai este nimeni pe aici... criza ne-a afectat si calculatoarele.... ufffff%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna
MesajScris: 18 Iun 2009, 21:06 
Nou Venit

Membru din: 19 Mar 2009, 13:45
Mesaje: 5
Citat:
chiar nu mai este nimeni pe aici... criza ne-a afectat si calculatoarele.... ufffff%%-
:hap_w: buna si eu sunt din craiova si am nunta pe 30 aug la rest sale& pepe nu sunt in rom dar merg peste 2 sapt ...treb sa mi caut rochia cred ca o fac la comanda la natalia vasiliev ..... imi mai lipsesc florile salonul tortul verghetele si alte maruntisuri de rez .....voi unde le faceti? in leg cu foto daca vrei poti vedea fotog meu pe www.weddings-memories.ro pupici paaaaa


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna
MesajScris: 24 Iun 2009, 18:59 
Nou Venit

Membru din: 13 Feb 2009, 16:48
Mesaje: 41
Citat:
:hap_w: buna si eu sunt din craiova si am nunta pe 30 aug la rest sale& pepe nu sunt in rom dar merg peste 2 sapt ...treb sa mi caut rochia cred ca o fac la comanda la natalia vasiliev ..... imi mai lipsesc florile salonul tortul verghetele si alte maruntisuri de rez .....voi unde le faceti? in leg cu foto daca vrei poti vedea fotog meu pe www.weddings-memories.ro pupici paaaaa


mai ai foarte putin.... din cate vad cum sunt pregatirile pe ultima 100 de metri? (})
noi mai avem dar simt k nu o sa putem sa le facem pe toate ca nu o sa avem cu ce... din cauza crizei cu serv :wacko: ne-a cam afectat chiar acum....ufff%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Organizare nunta
MesajScris: 07 Mar 2010, 14:48 
Nou Venit

Membru din: 01 Dec 2009, 15:49
Mesaje: 1
Azi am observat ca ultimele mesaje de aici sunt din 2009, sa inteleg ca in 2010 nu se mai casatoreste nimeni in Craiova?
Daca totusi mai sunt printre voi si viitoare mirese, am auzit ca va fi un targ de nunti in Craiova , in martie... pentru insipratie.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Craiova
MesajScris: 31 Ian 2012, 12:57 
Nou Venit

Membru din: 28 Sep 2011, 02:29
Mesaje: 1
buna, eu am anulat nunta, si cei de la restaurant au zis k nu pot sa primsc banii inapoi decat daca ei isi fac rost de alta nunta. eu aveam la hanul craiovitei pe 22 septembrie 2012 si avansul e de 2000 lei pt sala rosie, a mare. daca doreste cineva poate sa imi dea mail pe [email protected]


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Craiova
MesajScris: 28 Iun 2012, 11:43 
Junior

Membru din: 18 Iun 2012, 12:53
Mesaje: 59
Toata lumea cauta ceva nou in materie de marturii. Iar o echipa tanara si ambitioasa a adus ceva inedit in Romania.

Fotografii Magnetice! Ce poate fi mai frumos decat sa pleci de la nunta cu o fotografie facuta in timpul evenimentului, pe care o poti afisa oriunde pe frigider, la birou etc...

mai multe detalii gasiti pe : www.momentos.ro
sau la tel : 0747.133.463


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 28 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 18 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România