Ultima vizită a fost: Acum este 20 Apr 2024, 00:58


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 12 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Valcea
MesajScris: 12 Oct 2007, 16:18 
Nou Venit

Membru din: 14 Sep 2007, 17:00
Mesaje: 9
Nu e nimeni din Valcea??:~*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Valcea
MesajScris: 06 Noi 2007, 15:32 
Senior

Membru din: 05 Ian 2006, 03:22
Mesaje: 166
Hei salut... eu nu sunt din Valcea, insa iubi e, iar nunta va fi in Valcea anul viitor in august. Ma bucur ca in sfarsit a mai aparut cineva, poate mai schimbam idei. :flower: Succes cu pregatirile


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Valcea
MesajScris: 12 Feb 2008, 16:13 
Nou Venit

Membru din: 14 Ian 2008, 13:32
Mesaje: 31
Eu sunt din Piatra Neamt, stau in Bucuresti si o sa-mi fac nunta in Valcea. Adica in Baile Govora. Stiti ce m-a uimit la Rm Valcea? Ca nu are restaurante de o capacitate mai mare de 150 persoane. De aceea facem nunta la Govora.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Valcea
MesajScris: 15 Feb 2008, 23:50 
Senior

Membru din: 05 Ian 2006, 03:22
Mesaje: 166
Citat:
Eu sunt din Piatra Neamt, stau in Bucuresti si o sa-mi fac nunta in Valcea. Adica in Baile Govora. Stiti ce m-a uimit la Rm Valcea? Ca nu are restaurante de o capacitate mai mare de 150 persoane. De aceea facem nunta la Govora.


Buna, cum stai cu pregatirile, mai ales ca locuiesti in bucuresti? Te ocupi tu de toate de acolo? Apropo si eu sunt din Moldova, mai precis din Bacau. Defapt mama e, eu m-am nascut in oltenia de unde e tata, dar am crescut o parte din copilarie in Bacau..apoi in londra, unde ma aflu si acum. In legatura cu restaurantele din Valcea nu stiu exact cum sta treaba pe acolo, in orice caz la restaurantul la care facem noi ni s-a spus ca incap 300 de persoane luand in considerare si terasa. Oricum din cate am auzit sunt restaurante frumoase la Baile Govora. Iti urez succes si poate ne mai auzim pe aici!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Valcea
MesajScris: 11 Mar 2008, 22:44 
Nou Venit

Membru din: 14 Sep 2007, 17:00
Mesaje: 9
Sunt mai multe cu capacitate de peste 150.De exemplu eu am 230 de inv.Unde faci in govora,la palace?Acolo vorbisem eu si mi-au spus ca nu e sigur,ca s-ar putea sa intre in renovari si din cauza asta am renuntat


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Valcea
MesajScris: 11 Mar 2008, 22:45 
Nou Venit

Membru din: 14 Sep 2007, 17:00
Mesaje: 9
Citat:

Buna, cum stai cu pregatirile, mai ales ca locuiesti in bucuresti? Te ocupi tu de toate de acolo? Apropo si eu sunt din Moldova, mai precis din Bacau. Defapt mama e, eu m-am nascut in oltenia de unde e tata, dar am crescut o parte din copilarie in Bacau..apoi in londra, unde ma aflu si acum. In legatura cu restaurantele din Valcea nu stiu exact cum sta treaba pe acolo, in orice caz la restaurantul la care facem noi ni s-a spus ca incap 300 de persoane luand in considerare si terasa. Oricum din cate am auzit sunt restaurante frumoase la Baile Govora. Iti urez succes si poate ne mai auzim pe aici!


Unde faci?La Alutus?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Valcea
MesajScris: 12 Mar 2008, 23:15 
Senior

Membru din: 05 Ian 2006, 03:22
Mesaje: 166
Citat:

Unde faci?La Alutus?


la Zimbru...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Valcea
MesajScris: 01 Aug 2008, 16:56 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
si eu fac nunta tot in Rm. Valcea la restaurant Alutus pe 27 septembrie 2008. spor la pregatiri si distractie placuta la nunta

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Valcea
MesajScris: 07 Feb 2009, 16:48 
Nou Venit

Membru din: 20 Aug 2008, 22:40
Mesaje: 1
Buna,si eu sunt din Valcea si am nunta pe 16 august.Cununia civila/religioasa o fac la Valcea iar petrecerea va fi la Milostea,la 60 km de oras la discoteca 3 Axe.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Valcea
MesajScris: 13 Ian 2012, 03:52 
Nou Venit

Membru din: 12 Ian 2012, 02:21
Mesaje: 1
buna, pot sa va dau o indrumare pt cei care cautati restaurante, eu am gasit aici http://www.promotur.ro/restaurante/piatra-neamt pt piatra neamt dar sutn si alte orase, indexul, este destul de mare si am gasit foarte multe poze si filmari.. in cele mai mutle cazuri nu trebuie sa te deplasezi pana la restaurant ca sa te convingi. sper ca va va fi de folos


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 28 Iun 2012, 11:45 
Junior

Membru din: 18 Iun 2012, 12:53
Mesaje: 59
Toata lumea cauta ceva nou in materie de marturii. Iar o echipa tanara si ambitioasa a adus ceva inedit in Romania.

Fotografii Magnetice! Ce poate fi mai frumos decat sa pleci de la nunta cu o fotografie facuta in timpul evenimentului, pe care o poti afisa oriunde pe frigider, la birou etc...

mai multe detalii gasiti pe : www.momentos.ro
sau la tel : 0747.133.463


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Valcea
MesajScris: 03 Aug 2012, 21:53 
Nou Venit

Membru din: 04 Aug 2012, 00:37
Mesaje: 1
Pentru orice nunta in Ramnicu Valcea, nu uitati ca porumbeii albi eliberati de miri dupa iesirea din biserica ofera un aer de romantism, porumbeii simbolizand puritatea, fidelitatea si iubirea.
Ofer in acest sens spre inchiriere lansare porumbei albi pentru nunta in Ramnicu Valcea.
Porumbeii produc un spectacol frumos odata eliberati, iar pozele vor fi deosebite.
Detin multa experienta in astfel de evenimente in Rm. Valcea. Ofer si doresc maxima seriozitate. Ma puteti contacta cu incredere la nr de telefon: 0744537793 sau pe email [email protected].

Eugen


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 12 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România