Ultima vizită a fost: Acum este 19 Apr 2024, 10:50


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 90 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Arad
MesajScris: 08 Mar 2006, 01:16 
Nou Venit

Membru din: 01 Dec 2005, 01:25
Mesaje: 16
Ceau.Si eu sunt tot din Arad si o sa am nunta pe 17 iunie.Tu cand o sa ai nunta si cum stai cu pregatirile?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Arad
MesajScris: 08 Mar 2006, 01:49 
Nou Venit

Membru din: 01 Dec 2005, 01:25
Mesaje: 16
a


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Arad
MesajScris: 07 Apr 2006, 17:29 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:
targ de nunti la Arad

7,8,9 aprilie

teatrul de stat


GHIDUL MIRESEI E PREZENT LA ARAD!! Va asteptam acolo, sa ne cunoastem! :rocker:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Arad
MesajScris: 31 Ian 2007, 14:33 
Nou Venit

Membru din: 08 Ian 2007, 16:38
Mesaje: 10
Buna.. sunt si eu de prin arad si avem nunta in sept. E interesant sa mai pot cunoaste lume de prin acelasi oras cu mine. Noi avem sala la continental mezanin meniul e destul de ok.. 130 ron cu totul inclus.. inclusiv tortul miresei, avem firma care sa ne decoreze..cameraman, programare la primarie, biserica.. deci.. mai trebuie rochita, costum.. si sa vina o data ziua cu pricina!:) Ce parere aveti..am sanse sa imi gasesc rochita la targuri sau sa nu ma bazez?!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Arad
MesajScris: 03 Feb 2007, 16:34 
Nou Venit

Membru din: 08 Ian 2007, 16:38
Mesaje: 10
carmina spune-ne si noua cine iti asigura filmatul decorarea... sa ne consultam si noi ce putem gasii pe piata aradului. Idei.. ponturi.. nu stiu, hai sa vorbim mai multe


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Arad
MesajScris: 03 Feb 2007, 20:18 
Nou Venit

Membru din: 08 Ian 2007, 16:38
Mesaje: 10
Citat:
ratzushco...eu ma gandeam sa merg la cei de la dalissis(sau cum se srie),am primit de la cei de la hotel central niste pliante cu serviciile lor si ma uitam pe niste poze de la ei ,am inteles ca au o gama foarte varaiata de decorari...si inca o alta varianta pe care am zis ca o sa o iau in calcul este izabela vekas tipa de la intersat sau de unde ii prezentatoare...ei si aia am inteles ca se pricepe si are firma de impodobit...dar uite ratzushco saptamana asta care vine eu imi rezerv o zi soar pt a cauta o firma klumea si imediat ce gasesc ceva interesant intru sa iti comunic si tie...tu ce muzica o sa ai la nunta ta?...astept si eu sa imi raspunzi si in felul asta schimbam idei si ne mai ajutam reciproc.te pup


Eu am rezolvat decorarea cu o doamna de la firma Caprice. Face niste chestii cu totul deosebite..imi decoreaza inclusiv biserica. Dintre toate ofertele care le-am vazut mi s-a parut cea mai profesionista..adica nu e genul care ti-a decorat sala cu niste baloane a plecat si a 2-a zi a venit a strans mizeria si la revedere. E wedding planner si iti acorda sfaturi in absolut orice si e alaturi de tine pt a te ajuta sa iei orice decizie.

Pt muzica, filmat si poze am vb cu o cunostinta care se ocupa cu asa ceva. A lucrat si in tv arad, face portofolii pt manechine(poze) si videoclipuri deci sper safaca treaba profesionista. nu e inca hotararea luata..La sala vreau muzica mecanica(pe calc) si atat..probabil voi avea cativa lautari pana la restaurant ca de.. asa cere traditia..ca doar nu o sa vina in liniste dupa mine mirele cu nasii!:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Arad
MesajScris: 05 Feb 2007, 00:57 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
aenciu:
Citat:
Buna!
Doresc sa cedez rezervarea facuta pe data de 11 August 2007 (sambata), la restaurantul Perla din Arad (capacitate 100-130 persoane).Meniul are un pret bun fata de alte restaurante din Arad, include si amenajatul scaunelor si meselor(si masa mirilor).
Cine este interesat ma poate suna la nr.de tel ***. (intreaba-ma pe privat)

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Arad
MesajScris: 16 Feb 2007, 11:42 
Nou Venit

Membru din: 09 Iun 2006, 11:09
Mesaje: 23
Citat:
ratzushco te-am adaugat in lista mea de mess sa putem vb ,dar te rog sa imi spui si mie mai multe despre firma asta Cprice ca m-ai facut un pic curioasa si eu vreau ceva finutz cu niste culori in contrast...nu vreau ceva foarte clasic,vreau ceva mai special dar inca nu stiu cu adevarat ceea ce vreau la sala ,nu stiu cum imi doresc sa fie sala decorata,am doar cateva idei si nimic mai mult...tare bine mi-ar prinde o discutie cu tine mai ales ca esti din arad...te pup astept sa imi raspunzi

Ola fetelor ,si eu am nunta in Sept. pe 1 ,am auzit ca faceti cu Caprice care e intr-adevar profi,preturi stiti cumva?Eu cred ca fac cu Dalisis.
Carmina eu cred ca te cunosc !


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Arad
MesajScris: 19 Feb 2007, 01:52 
Nou Venit

Membru din: 08 Ian 2007, 16:38
Mesaje: 10
Citat:
Ola fetelor ,si eu am nunta in Sept. pe 1 ,am auzit ca faceti cu Caprice care e intr-adevar profi,preturi stiti cumva?Eu cred ca fac cu Dalisis.
Carmina eu cred ca te cunosc !

daca vrei vorbim pe messenger mai multe. nu e enorm si dintr-o discutie cu carmina e tot pe acolo. oricum e super profi caprice..nu fac reclama sunteti libere sa alegeti ce vreti!:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Arad
MesajScris: 19 Feb 2007, 16:04 
Nou Venit

Membru din: 08 Ian 2007, 16:38
Mesaje: 10
Citat:
la dalisis e super ok...eu am vazut oferta si chiar si pretutile...ce-i drept ca nu sunt extraordinare de mici,dar eu zic ca sunt destul de rezonabile...mie mi-a placut enorm ceea ce mi-au aratat...eu va doresc enorm de mult sa fiti multumite de decorarea salii in ziua nuntii


Hai sa mai vorbim si despre alte probleme..cum ar fi rochia de mireasa. Voi a-ti gasit-o? Eu mi-am facut o idee despre ce caut.. adica mi-a cazut una cu tronc(vazuta pe internet) si inca nu am vazut-o pe niciunde. In arad ce firme de rochii de mireasa stiti? As vrea sa mi-o fac chiar si la comanda..ce stiti? unde ar fi cel mai bine?


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 90 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România