Ultima vizită a fost: Acum este 20 Apr 2024, 05:50


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 90 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: La Palatul Cultural- martie
MesajScris: 05 Mar 2007, 02:41 
Junior

Membru din: 05 Sep 2006, 03:32
Mesaje: 60
Dragi Miri, poate va ajuta la ceva:

Va invitam la al doilea targ de nunta in 9-10-11 martie 2007,
care va avea loc in incinta Palatului Cultural din Arad.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Arad
MesajScris: 02 Apr 2007, 03:12 
Nou Venit

Membru din: 18 Dec 2006, 16:42
Mesaje: 8
stie cineva unde se fac cursuri de dans in Arad?chiar imi doresc f mult sa mergem dar nu stiu unde,care sunt preturile,etc.
merci


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Arad
MesajScris: 07 Mai 2007, 19:25 
Nou Venit

Membru din: 22 Mar 2007, 13:36
Mesaje: 5
Buna fetelor!
Eu sunt din Cluj, dar nunta o sa o am in Arad, iubitul meu e Aradean, si vrea sa ma converteasca! :love:
spuneti-mi cu cat timp inainte v-ati rezervat restaurantul, care sunt restaurantele ok, ce parere aveti despre President, va rog ajutati-ma, ca eu stiu numai ca am nunta in Arad anul viitor, si in rest nimic! Mi-e destul de greu, nu cunosc prea bine aradul si mi-ar prinde bine cateva sfaturi!
Multumesc anticipat si spor la pregatiri!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Arad
MesajScris: 26 Mai 2007, 14:53 
Nou Venit

Membru din: 08 Ian 2007, 16:38
Mesaje: 10
Citat:
president este o locatie superba ca si aspect,nu te pot ajuta cu preturile pt ca nu le cunosc,dar tot ce stiu sa iti spun ca din punctul meu de vedere ai facut o alegere superba...sport la pregatiri...aaaa si inca ceva daca vrei sa faci nunta la president eu te sfatuiesc sa mergi anul asta prin septembrie octombrie sa iti rezervi sala...aradul e destul de mare si sunt o gramada de nunti asa ca...trebuie sa fii putin pe faza...mult succes


Carmina te contrazic.. eu ii recomand sa mearga deja sa isi rezerve pentru ca noi cand am fost in decembrie si am incercat sa rezervam sala de la prezident pentru septembrie anul acesta ni s-a spus ca nu se poate.. si mai mult ca deja are o gramada de rezervari pentru 2008.. asa ca la treaba. Prezidentul e superb si eu imi doream.. preturile sunt mai ca peste tot..meniul ajungea undeva la 130 ron.. si te lasa sa duci bautura alcoolica tu. Am mai fost la o nunta acolo.. servirea a fost ireprosabila!

Iar pentru Ionuca D .. bine ai venit printre miresicile aradene!:) Daca te mai putem ajuta cu ceva eu una sunt dispusa sa o fac cu tot dragul!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Arad
MesajScris: 31 Mai 2007, 18:59 
Nou Venit

Membru din: 09 Iun 2006, 11:09
Mesaje: 23
Citat:

Carmina te contrazic.. eu ii recomand sa mearga deja sa isi rezerve pentru ca noi cand am fost in decembrie si am incercat sa rezervam sala de la prezident pentru septembrie anul acesta ni s-a spus ca nu se poate.. si mai mult ca deja are o gramada de rezervari pentru 2008.. asa ca la treaba. Prezidentul e superb si eu imi doream.. preturile sunt mai ca peste tot..meniul ajungea undeva la 130 ron.. si te lasa sa duci bautura alcoolica tu. Am mai fost la o nunta acolo.. servirea a fost ireprosabila!

Iar pentru Ionuca D .. bine ai venit printre miresicile aradene!:) Daca te mai putem ajuta cu ceva eu una sunt dispusa sa o fac cu tot dragul!

Iti dau eu un pont La Casa Neamtiu !Acum si-au facut o sala de nunti superba de vreo 150-160 locuri ,e super faina ,totul e nou,meniu ieftin mancare 100% romaneasca de la 95 ron incepe meniul pana la ... cate iti permiti!Si au locuri libere pt ca numai ce au terminat sala,iti spun din surse sigure!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 90 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România