Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 14:39


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 414 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 21  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: bine v-am regasit!!!
MesajScris: 30 Oct 2006, 14:50 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
bunaa la toate fetele ca sa recuperez va doresc si eu la toate Casa de piatra! si mi-a fost tare dor de voi dar dupa vacanta am tras tare la servici si am postat cam greu.
multumesc de urari e mare lucru sa primesti complimente asa ca

:neyes:

P.s abea asteptam sa am si eu ce scrie la subiectul asta...:nwink:
despre nunta acum: am facut cun civila vinerea pe 22 si ploaia ne-a lasat sa ne facem si noi treaba dar sambata pe 23 nu a vrut si pace in ciuda ei totusi de dimineata de la coafor si pana a doua zi am ignorat-o si deci nu mi-a stricat ziua:nmarried: a decurs ok totul am avut parte de decor frumos si de muzica buna nu am avut absenti in saptamana nuntii s-au retras 2 familii in rest toata lumea s-a tinut de cuvant.
rudele de mare ajutor e f bine cand te ajuta cineva. nu am regrete nu m-a enervat nimic desigur daca puteam face si noi poze in aer liber era si mai bine dar asta a fost pozele si inregistrarea au iesit ok. am respectat in linii mari obiceiurile dar nu am exagerat am sarit peste aruncatul jartelei pt ca la 4:30 tinerii plecau si pana te desparti de toata lumea dureaza...am fost furata de 7 persoane asta pt ca fiind prieteni s-au aruncat cu fete cu tot la o plimbare in oras, la biserica mi-a placut mult corul nu am plans deloc in schimb Claudiu a avut parte de ceva emotii mai mari:love:...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: raspuns
MesajScris: 30 Oct 2006, 14:51 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:


Nu sunt sigura ca vorbesti cu mine...:-`:D Sa stii ca am fost cuminte si am postat la impresii despre nunta imediat dupa concediu....:D Da' acu' mi-e lene sa povestesc din nou....
Oricum, mi-am facut datoria:ok:


:D cred ca vorbea de mada, nu de tine, mady :D...
apropo, mada, ati fost tare draguti, chiar mi-au placut pozele tale :neyes:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: raspuns
MesajScris: 30 Oct 2006, 15:53 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
mercyy mult ................ma straduiesc sa pun si poze din luna de miere dar am ceva eroare cand incerc sa incarc pozele la mine in album pana nu ma lamuresc ce are nu pot!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bine v-am regasit!!!
MesajScris: 30 Oct 2006, 17:18 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
bunaa la toate fetele ca sa recuperez va doresc si eu la toate Casa de piatra! si mi-a fost tare dor de voi dar dupa vacanta am tras tare la servici si am postat cam greu.
multumesc de urari e mare lucru sa primesti complimente asa ca

:neyes:

P..

ai vazut ca ai reusit pana la urma sa faci tot? Casa de Piatra sa fiti fericiti si sa va iubiti!:love::love::lips::lips::lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bine v-am regasit!!!
MesajScris: 30 Oct 2006, 17:18 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
bunaa la toate fetele ca sa recuperez va doresc si eu la toate Casa de piatra! si mi-a fost tare dor de voi dar dupa vacanta am tras tare la servici si am postat cam greu.
multumesc de urari e mare lucru sa primesti complimente asa ca

:neyes:

P..

ai vazut ca ai reusit pana la urma sa faci tot? Casa de Piatra sa fiti fericiti si sa va iubiti!:love::love::lips::lips::lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bine v-am regasit!!!
MesajScris: 30 Oct 2006, 17:38 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
multumesc la fel si tie!:lips: sincer cand s-a terminat am zis ca tine "bine ca am facut-o si p-asta" ca acum e tare liniste:-`


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bine v-am regasit!!!
MesajScris: 30 Oct 2006, 18:22 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:
multumesc la fel si tie!:lips: sincer cand s-a terminat am zis ca tine "bine ca am facut-o si p-asta" ca acum e tare liniste:-`


Felicitari si "Casa de piatra"! Ati fost superbi!
Ati facut-o si pe asta, asa am zis si eu atunci, dar acum cand au trecut 4 luni, parca mai vreau. Si atunci imi pun DVD-urile, ma uit si-mi aduc aminte de tot si suspin ca a fost asa de frumos si ce e frumos trece repede si tare as mai vrea ( chiar aseara m-am imbracat in rochia de mireasa- a fost asa de frumos.......)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bine v-am regasit!!!
MesajScris: 30 Oct 2006, 19:03 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
Citat:

Felicitari si "Casa de piatra"! Ati fost superbi!
Ati facut-o si pe asta, asa am zis si eu atunci, dar acum cand au trecut 4 luni, parca mai vreau. Si atunci imi pun DVD-urile, ma uit si-mi aduc aminte de tot si suspin ca a fost asa de frumos si ce e frumos trece repede si tare as mai vrea ( chiar aseara m-am imbracat in rochia de mireasa- a fost asa de frumos.......)

da mai ales dvd urile au un farmec aparte am impresia ca urmaresc un film cu alte personaje ma uimeste cum fara prea multe repetitii paream ca stim ce facem...si rochita era bine cu ea imbracata de aceea o pastrez si eu..cine stie cand ma apuca...:ncouple:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bine v-am regasit!!!
MesajScris: 30 Oct 2006, 19:06 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:
multumesc la fel si tie!:lips: sincer cand s-a terminat am zis ca tine "bine ca am facut-o si p-asta" ca acum e tare liniste:-`


Eu de ce nu vad decat o poza? Sunteti frumosi, dar vreau mai multttt


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bine v-am regasit!!!
MesajScris: 30 Oct 2006, 19:09 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:
multumesc la fel si tie!:lips: sincer cand s-a terminat am zis ca tine "bine ca am facut-o si p-asta" ca acum e tare liniste:-`



Casa de Piatra si tot ce va doriti! La fel am zis si eu. Dar parca as vrea sa ma intorc in timp si sa ma bucur si mai tare de ... tot ce s-a intamplat atunci


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bine v-am regasit!!!
MesajScris: 30 Oct 2006, 19:25 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
Citat:


Casa de Piatra si tot ce va doriti! La fel am zis si eu. Dar parca as vrea sa ma intorc in timp si sa ma bucur si mai tare de ... tot ce s-a intamplat atunci

da pai am ceva dificultati sa le pun la personale sunt la galerie:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bine v-am regasit!!!
MesajScris: 30 Oct 2006, 19:39 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:
da pai am ceva dificultati sa le pun la personale sunt la galerie:nwink:


DAAAAA! Asa da! Frumosi, intr-adevar:lips:.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: raspuns
MesajScris: 30 Oct 2006, 20:41 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:


Nu sunt sigura ca vorbesti cu mine...:-`:D Sa stii ca am fost cuminte si am postat la impresii despre nunta imediat dupa concediu....:D Da' acu' mi-e lene sa povestesc din nou....
Oricum, mi-am facut datoria:ok:


ce chestie...esti o draguta, mady...intr-adevar, ma refeream la mada...ca doar de tine stiu, ce, credeai ca am uitat ca ai povestit tot? :):napplause::napplause::napplause:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bine v-am regasit!!!
MesajScris: 30 Oct 2006, 20:42 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

Felicitari si "Casa de piatra"! Ati fost superbi!
Ati facut-o si pe asta, asa am zis si eu atunci, dar acum cand au trecut 4 luni, parca mai vreau. Si atunci imi pun DVD-urile, ma uit si-mi aduc aminte de tot si suspin ca a fost asa de frumos si ce e frumos trece repede si tare as mai vrea ( chiar aseara m-am imbracat in rochia de mireasa- a fost asa de frumos.......)


apropo de poze...oana, vreau sa iti spun ca ai fost o super mireasa si pozele tale sunt minunate, mi-au placut mult de tot...casa de piatra !!! :)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bine v-am regasit!!!
MesajScris: 30 Oct 2006, 22:57 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:

apropo de poze...oana, vreau sa iti spun ca ai fost o super mireasa si pozele tale sunt minunate, mi-au placut mult de tot...casa de piatra !!! :)


Mersi mult. Nici tu n-ai fost mai prejos, ai fost superba si ai niste poze de invidiat. Si tie iti doresc "Casa de piatra" si sa fim toate, toata viata, la fel de fericite, ca-n ziua nuntii! ;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bine v-am regasit!!!
MesajScris: 31 Oct 2006, 15:08 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
Citat:

DAAAAA! Asa da! Frumosi, intr-adevar:lips:.


si la voiiii super poze aveti si tu si malinka si oana 25 aveti poze in natura sunt superbe cat mi-am dorit si eu chiar imi planificasem o oprire in parc dar s-a dus planul meu a plouat toata ziua....:mellow:superbe poze...aveti


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bine v-am regasit!!!
MesajScris: 31 Oct 2006, 15:10 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
Citat:

Mersi mult. Nici tu n-ai fost mai prejos, ai fost superba si ai niste poze de invidiat. Si tie iti doresc "Casa de piatra" si sa fim toate, toata viata, la fel de fericite, ca-n ziua nuntii! ;)


si noi am mers in Italia si abea astept sa pun poze de la Venetia superb a fost mai vreauuuu porumbeii aia erau de vis :napplause:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bine v-am regasit!!!
MesajScris: 31 Oct 2006, 15:17 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
Citat:

Mersi mult. Nici tu n-ai fost mai prejos, ai fost superba si ai niste poze de invidiat. Si tie iti doresc "Casa de piatra" si sa fim toate, toata viata, la fel de fericite, ca-n ziua nuntii! ;)


numai ca la Roma nu am ajuns in rest foarte frumos pe acolo :p malinka si voi 2 in Italia am vazut bine pe langa multe alte locuri!!!:ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: bine v-am regasit!!!
MesajScris: 31 Oct 2006, 15:51 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:

Mersi mult. Nici tu n-ai fost mai prejos, ai fost superba si ai niste poze de invidiat. Si tie iti doresc "Casa de piatra" si sa fim toate, toata viata, la fel de fericite, ca-n ziua nuntii! ;)


si tu ai fost superba!!! cred ca este frumos sa ai 2 nunti!!! ce as mai face si eu inca o data, sin inca o data...si tot asa. dar fara stress...oricum a trecut..acum ne pregatim pt. urmatorul pas din viata noastra de tinere casatorite: un bebe!!!
sa fim toate fericite si sa ajungem sa vb pe forumul asta peste ani...:napplause::champagne:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 414 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 21  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 53 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România