Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 12:32


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 414 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 21  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: POVESTEA NUNTII TALE
MesajScris: 17 Iul 2006, 17:12 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

asa deci? pozele mele nu ti-au placut?:(
glumesc, sa stii! am intrat si eu pe forumul cel nou si roz sa vad care mai sunt discutiile..si am remarcat povestea cu tortul:lol:..si pe urma mi-am adus adus aminte ca n-ai comentat nimic referitor la pozele mele deci ceva ceva nu ti-a placut:)

nu ai inteles ...daca nu comentez ...inseamna ca totul e ok! Daca era ceva naspa ... comentam. Tortul chiar mi s-a parut funny!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: POVESTEA NUNTII TALE
MesajScris: 18 Iul 2006, 15:27 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Gata, s-a terminat si luna de miere!
Am reusit sa pun si poze. Sorry ca nu le-am pus asa cum am promis, adica dupa nunta din Cluj, dar am fost foarte prinsa cu nunta din Galati si apoi cu luna de miere.
Sunt deja si aprobate, puteti sa le vedeti.
Hai sa va povestesc pe scurt si despre nunta din Galati.
A fost la fel de frumoasa ca si prima, asta e parerea mea, doar au fost nuntile mele. Totul s-a desfasurat ca la carte, doar eram la a doua, stiam deja ce urmeaza.
Totul a inceput undeva la ora 14 cand a venit coafeza si cosmeticiana la mine sa ma aranjeze. Daca puteti chemati-le acasa, e mult mai bine, decat sa mergeti voi la ele. Dupa ce m-au facut frumoasa, pe la 17.30 au venit nuntasii, am fost gatita de nase, am dansat hora in fata blocului. Singurul impediment a fost ploaia. Cand au venit dupa mine a inceput o ploaie....Normal belsug, dar.....Eu vroiam soare, mai bine. Pana la biserica a plouat, nu prea tare, ce-i drept, dar a plouat. Slujba a fost superba. Eu care ziceam ca nu vreau o slujba mai lunga de 30 min., nici nu mi-am dat seama cum au zburat nu 30 ci 50 de min.
Apoi a urmat distractia. Totul a fost super, lumea a dansat, s-a simtit bine, mai ales eu care nu am stat nici macar 10 min. la masa. E drept, dimineata ma dureau picioarele de nu mai puteam, dar...am fost o mireasa fericita. Am profitat de tot, nu am vrut sa pierd nici macar o secunda din nunta. Am pierdut cam 30 min. cand am fost furata, dar am continuat distractia intr-un bar, unde am dansat pe masa, in aplauzele tuturor celor prezenti.
Cam astea au fost nuntile mele. Astept pareri si daca aveti nevoie de sfaturi nu ezitati sa mi le cereti.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: superbe
MesajScris: 18 Iul 2006, 16:40 
Junior

Membru din: 06 Ian 2006, 18:11
Mesaje: 67
Multa fericire si casa de piatra! Superbe poze:) esti una din cele mai frumoase mirese pe care le-am vazut.. Mi-a placut mult coafura de la nunta (din Cluj Cred) si bijuteriile tale. Poti sa imi dai mai multe detalii sau sa imi spui de unde le-ai luat ( bijuteriile) si o poza cu coafura...Mi-a placut la nebunie:) as vrea sa am ceva asemanator.
nelly


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: superbe
MesajScris: 18 Iul 2006, 16:50 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
eu nu cred ca mi-ar place sa ma imbrac de 2 ori cu rochia...n-ar mai fi acelasi sentiment....devine deja rutina...e ca si cand ai fi actor si ti-ai juca propria nunta!:(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: POVESTEA NUNTII TALE
MesajScris: 18 Iul 2006, 17:14 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
Gata, s-a terminat si luna de miere!
Am reusit sa pun si poze. Sorry ca nu le-am pus asa cum am promis, adica dupa nunta din Cluj, dar am fost foarte prinsa cu nunta din Galati si apoi cu luna de miere.
Sunt deja si aprobate, puteti sa le vedeti.
Hai sa va povestesc pe scurt si despre nunta din Galati.
A fost la fel de frumoasa ca si prima, asta e parerea mea, doar au fost nuntile mele. Totul s-a desfasurat ca la carte, doar eram la a doua, stiam deja ce urmeaza.
Totul a inceput undeva la ora 14 cand a venit coafeza si cosmeticiana la mine sa ma aranjeze. Daca puteti chemati-le acasa, e mult mai bine, decat sa mergeti voi la ele. Dupa ce m-au facut frumoasa, pe la 17.30 au venit nuntasii, am fost gatita de nase, am dansat hora in fata blocului. Singurul impediment a fost ploaia. Cand au venit dupa mine a inceput o ploaie....Normal belsug, dar.....Eu vroiam soare, mai bine. Pana la biserica a plouat, nu prea tare, ce-i drept, dar a plouat. Slujba a fost superba. Eu care ziceam ca nu vreau o slujba mai lunga de 30 min., nici nu mi-am dat seama cum au zburat nu 30 ci 50 de min.
Apoi a urmat distractia. Totul a fost super, lumea a dansat, s-a simtit bine, mai ales eu care nu am stat nici macar 10 min. la masa. E drept, dimineata ma dureau picioarele de nu mai puteam, dar...am fost o mireasa fericita. Am profitat de tot, nu am vrut sa pierd nici macar o secunda din nunta. Am pierdut cam 30 min. cand am fost furata, dar am continuat distractia intr-un bar, unde am dansat pe masa, in aplauzele tuturor celor prezenti.
Cam astea au fost nuntile mele. Astept pareri si daca aveti nevoie de sfaturi nu ezitati sa mi le cereti.


bine ai revenit! :flowers: foarte frumoase pozele O:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: superbe
MesajScris: 18 Iul 2006, 18:06 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:
Mie mi-au placut pozele de la ambele nunti, in special machiajul si bijuteriile de la Galati.
Multumim mult pentru povestire!%%-


Va multumesc mult pentru cuvintele frumoase. Toate suntem superbe in ziua nuntii si nu numai atunci !!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: superbe
MesajScris: 18 Iul 2006, 18:09 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
mie mi-a placut enorm felicitari!!! ai fost superba si in luna de miere si abea astept sa-ti calc pe urme pt ca mergem tot in Italia vom sta la 50 km de Venetia si categoric vom vizita cat mai multe. Casa de piatra!:wok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: superbe
MesajScris: 19 Iul 2006, 20:30 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Sunteti foarte draguti amandoi! Si pozele au fost grozave, mi-au placut coafura si accesoriile tale de la Galati, dar si palaria. Casa de piatra si multa fericire!

mie mi-a placut atmosfera de la Cluj!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: POVESTEA NUNTII TALE
MesajScris: 23 Iul 2006, 23:05 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
nu ai inteles ...daca nu comentez ...inseamna ca totul e ok! Daca era ceva naspa ... comentam. Tortul chiar mi s-a parut funny!!


am inteles f bine! ca nu ti s-a parut nimic deosebit:) da' de nunta lui iri cu moni, ce zici? tocmai mi-a spus sotul meu ca s-au casatorit ieri si-am ramas socata!!!:):blink:

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: POVESTEA NUNTII TALE
MesajScris: 23 Iul 2006, 23:07 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
Gata, s-a terminat si luna de miere!
Am reusit sa pun si poze. Sorry ca nu le-am pus asa cum am promis, adica dupa nunta din Cluj, dar am fost foarte prinsa cu nunta din Galati si apoi cu luna de miere.
Sunt deja si aprobate, puteti sa le vedeti.
Hai sa va povestesc pe scurt si despre nunta din Galati.
A fost la fel de frumoasa ca si prima, asta e parerea mea, doar au fost nuntile mele. Totul s-a desfasurat ca la carte, doar eram la a doua, stiam deja ce urmeaza.
Totul a inceput undeva la ora 14 cand a venit coafeza si cosmeticiana la mine sa ma aranjeze. Daca puteti chemati-le acasa, e mult mai bine, decat sa mergeti voi la ele. Dupa ce m-au facut frumoasa, pe la 17.30 au venit nuntasii, am fost gatita de nase, am dansat hora in fata blocului. Singurul impediment a fost ploaia. Cand au venit dupa mine a inceput o ploaie....Normal belsug, dar.....Eu vroiam soare, mai bine. Pana la biserica a plouat, nu prea tare, ce-i drept, dar a plouat. Slujba a fost superba. Eu care ziceam ca nu vreau o slujba mai lunga de 30 min., nici nu mi-am dat seama cum au zburat nu 30 ci 50 de min.
Apoi a urmat distractia. Totul a fost super, lumea a dansat, s-a simtit bine, mai ales eu care nu am stat nici macar 10 min. la masa. E drept, dimineata ma dureau picioarele de nu mai puteam, dar...am fost o mireasa fericita. Am profitat de tot, nu am vrut sa pierd nici macar o secunda din nunta. Am pierdut cam 30 min. cand am fost furata, dar am continuat distractia intr-un bar, unde am dansat pe masa, in aplauzele tuturor celor prezenti.
Cam astea au fost nuntile mele. Astept pareri si daca aveti nevoie de sfaturi nu ezitati sa mi le cereti.


felicitari! sa va iubiti mereu! misto chestia asta cu 2 nunti dar eu cred ca m-ar obosi prea tare:) pana la nunta de argint ma refac dupa asta:)

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: POVESTEA NUNTII TALE
MesajScris: 24 Iul 2006, 13:47 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

am inteles f bine! ca nu ti s-a parut nimic deosebit:) da' de nunta lui iri cu moni, ce zici? tocmai mi-a spus sotul meu ca s-au casatorit ieri si-am ramas socata!!!:):blink:

un kk.....fitze ..si haine de kkt!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: POVESTEA NUNTII TALE
MesajScris: 24 Iul 2006, 14:48 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
un kk.....fitze ..si haine de kkt!


acum am vz ca e un subiect intreg pe tema asta:) m-am uitat si eu dupa poze...rochia mi se pare oribila...ca o coada de peste:) iar el arata ca un chelner:) dar sunt convinsa ca a fost o nunta reusita...la ce investitii au facut!

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: POVESTEA NUNTII TALE
MesajScris: 31 Iul 2006, 20:14 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Edit: am uitat sa va zic ca am pus la instrumente cateva poze!sper sa va placa! miercuri luam pozele profesioniste si filmul!

citind tot ce ai spus aici ...chiar la asta ma gandeam...poze!!! O poza face mai mult decat o mie de cuvinte!! Iti doresc numai bine , sanatate, belsug si CASA de PIATRA!!!:lips::lips::lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: POVESTEA NUNTII TALE
MesajScris: 01 Aug 2006, 00:15 
Nou Venit

Membru din: 08 Mai 2006, 11:01
Mesaje: 14
Povestea nuntii mele...chiar ca a fost ca intr-o poveste...M-am simtit excelent si singurul lucru care imi taia cheful era faptul ca odata cu apropierea zorilor totul avea sa ia sfarsit...exact ca intr-o poveste...chiar daca am avut mici "abateri " de la programul pe care l-am pus la punct in cele mai mici detalii cu saptamani in urma, totul a iesit...original as putea spune...
luna de miere in Paris ....si totul intra in normal...raman doar amintirile si pozele...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: POVESTEA NUNTII TALE
MesajScris: 01 Aug 2006, 00:21 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
si eu am avut un singur regret..ca parca s-a terminat prea repede..iar ca intamplari mai deosebite..mama a vrut muzica mai incet la nunta,ca deranja nuntasii..cel mai emotionant moment mi s-a parut tortul..a fost mai special..am pus si eu poze pe contul meu pentru cine vrea sa le vada..


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 414 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 21  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 12 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România