Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 22:30


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 414 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: POVESTEA NUNTII TALE
MesajScris: 05 Iun 2006, 23:03 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

mi-am dat seama ca niciodata n-am fost mai fericita ca atunci!


ce frumos...felicitari din toata inima si multa fericire...

pozele tale sunt graitoare iar relatarea ta...m-a binedispus dintr-o data...ce frumos...nici n-am cuvinte...:)

spune-ne ce canta corul in timpul cununiei...exista ceva cantec mai special?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: POVESTEA NUNTII TALE
MesajScris: 05 Iun 2006, 23:08 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:

ce frumos...felicitari din toata inima si multa fericire...

pozele tale sunt graitoare iar relatarea ta...m-a binedispus dintr-o data...ce frumos...nici n-am cuvinte...:)

spune-ne ce canta corul in timpul cununiei...exista ceva cantec mai special?


multumesc!!!:~* ma bucur mult ca va plac si ca v-ati exprimat parerea! :) acum ca am citit ce-ati scris voi m-am mai linistit:) va pup pe toate!
nu stiu exact ce canta...da' canta frumos:) cred ca mai bine intrebi la biserica ca eu nu ma prea pricep..imi pare rau ca nu-ti pot spune mai multe da' chiar nu mai stiu:(

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: POVESTEA NUNTII TALE
MesajScris: 06 Iun 2006, 13:13 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
am o rugaminte poti sa imi dai un mesaj ceva sa imi spui unde ai facut buchetii si lumanarile sau unde le-au facut nasii? pt ca mi-au placut f mult:ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: POVESTEA NUNTII TALE
MesajScris: 12 Iun 2006, 13:41 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
i'm back!!! missed me? :D :D
povestea nuntii mele incepe in dimineata zilei de 10 iunie, o zi superba, dupa atata ploaie... cred ca a fost frumos, dar din pacate, eu nu am reusit sa ma relaxez intr-adevar :mellow: regret asta tare mult, dupa atatea discutii pe forum, dupa atatea sfaturi... sfatul meu: nu va stresati prea tare, oricat va veti chinui sa iasa bine, sunt lucruri pe care pur si simplu nu le poti controla (chiar daca asta te scoate din minti :zoombie:)...
cununia civila a fost la ora 11.55 (cica la 12.00 era alta :mellow:). noi 2 si familiile stabilisem sa ne intalnim la ora 11.30... numai noi am venit atunci, parintii mei pe la 11.45, iar ai lui... dupa ce am spus "da" :mellow:... sotul meu era mort de nervi... dar a trecut. apoi... la biserica, in loc sa intram la 18.30, am intrat la 19.15 (timp in care am stat in masina, desi muream sa merg si eu cu prietenii mei la terasa de alaturi la o cafea :(()... slujba la biserica a fost un vis!!! :love: (nu prea sunt eu religioasa)... iar la restaurant am ajuns la 8... si pana la 10.30 am stat doar la intrare :mellow:...
a fost frumos, dar servirea a lasat de dorit... pana ce mi-am dat eu seama de niste treburi si am facut sedinta cu ei... cred ca a fost prima data in viata cand am fost atat de categorica fara sa tip sau sa jignesc pe careva :D si s-au executat baietii fara sa comenteze...
partea buna e ca lumea s-a simtit bine, mancarea a fost foarte buna, nu a ajuns rece la masa... tortul excelent!!! :ok:
aaaa, era sa uit: muzica a facut toti banii!!!!!!! formatie, 3 oameni, dar solistul de milioane!!!!!!! a facut o atmosfera... :D am cantat si eu, si mirele, am facut karaoke... cine face nunta in bacau si vrea formatie sa-mi un mail :D... si daca nu i-o placea, platesc eu muzica :D :D :D
iar sala... florile... va pun poze sa vedeti... firma care s-a ocupat de asta a fost la inaltime...
v-am plictisit :D :D si nu sunt deloc coerenta si coesiva :p... dar va mai povestesc la subiectele de la "organizare" pe parcurs, ok? :D
:lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: POVESTEA NUNTII TALE
MesajScris: 12 Iun 2006, 14:06 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:
Casa de piatra! Sa fiti fericiti si sa va iubiti toata viata!
Multumim pentru povestire!:flowers:



da, am asteptat cu sufletul la gura sa intri si sa povestesti...si sa nu crezi ca ne-am saturat...mai vrem, cel putin eu una mai vreau...

casa de piatra !


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: POVESTEA NUNTII TALE
MesajScris: 12 Iun 2006, 16:00 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
da corect Casa de piatra!!!:flowers:si multumim de sfaturi iti doresc multa fericire si de acum inainte!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: POVESTEA NUNTII TALE
MesajScris: 12 Iun 2006, 17:41 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
v-am plictisit :D :D si nu sunt deloc coerenta si coesiva :p... dar va mai povestesc la subiectele de la "organizare" pe parcurs, ok? :D
:lips:


casa de piatra!! cred ca a fost o nunta superba...in 2 min o sa-ti verific profilul sa vad daca ai pus si poze!! Abia astept sa le vad!! Ma bucur ca a fost totul ok si ca v-ati distrat!! Bravo !!!%%-%%-%%-:love::love::lips::lips::lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: POVESTEA NUNTII TALE
MesajScris: 13 Iun 2006, 01:19 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
Si nu esti singura!
In plus, vrem si POZE! POZE! POZE!
(})


am pus si poze, normal, dar inca nu s-au aprobat :(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: POVESTEA NUNTII TALE
MesajScris: 13 Iun 2006, 12:42 
Veteran

Membru din: 31 Mar 2006, 15:54
Mesaje: 252
Citat:

am pus si poze, normal, dar inca nu s-au aprobat :(


Gina, ati fost asa de frumosi amandoi si intr-adevar se citea fericirea pe fetele voastre. Sa mai spun ca rochia ta seamana foarte bine cu rochia mea de mireasa? :love: Sa fiti fericiti si sa aveti parte numai de bucurii! :lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: POVESTEA NUNTII TALE
MesajScris: 13 Iun 2006, 13:23 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
gina ai fost o mireasa zambitoare si pareai relaxata acum tu stii mai bine......si se vede intradevar fericirea pe chipurile voastre :ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: POVESTEA NUNTII TALE
MesajScris: 13 Iun 2006, 19:24 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
i'm back!!! missed me? :D :D
:lips:


felicitari! sa va iubiti toata viata!

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: POVESTEA NUNTII TALE
MesajScris: 13 Iun 2006, 20:20 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2006, 09:43
Mesaje: 2277
Casa de piatra gina_d si clarut si sa va iubiti toata viata ca in si acum!!! Ii frumos cand stai sa iti aduci aminte de ziua nuntii.

Miresici sa o traiti din plin fara stres si fara suparari ca e pacat sa va stricati ziua cea mare cu asa ceva...Eu am reusit ca prin minune sa nu las nimic sa ma supere. Si eu de obicei sunt un control freak care trebuie sa stie tot ce se intampla si care trebuie sa rezolve toate problemele...S-a intamplat exact asa pana in momentul cand am inceput sa ma imbrac...din momentul ala indiferent cate crize au aparut in jurul meu eu numai zambeam si dadeam din cap...cred ca eram in transa sau ceva da a fost mult mai bine!

Daca stau acum sa ma gandesc, ziua nuntii noastre a fost cea mai frumoasa zi din viata mea din toate punctele de vedere...si ce-i daca am uitat sa asezam cateva persoane la mese....si ce-i daca a fost o mica confuzie unde sa mergem sa facem pozele in parc si ne-am tot plimbat prin oras dintr-un capat in altul...si ce-i daca toata lumea calca pe rochia ta si o face ferfenita...toate astea dau farmecul zilei si o fac sa fie mai speciala si sa iti aduci aminte cu placere de toate!

Si chiar daca atunci pe moment nu vi se pare ca totul decurge bine, per ansamblu toate se rezolva...lucruri cheie la o nunta sunt fotograful si cameramanul pt ca pozele si filmul sunt amintirile cu care ramaneti dupa...si nu imi pare deloc rau ca am ales pe cei mai buni (si am dat si un amar de bani pe ei ;)...si bineinteles in seara aia banii toti ii face muzica...daca muzica e buna si bineinteles mirii sunt pe ringul de dans, toata lumea e acolo si se simte bine. Si dupa aia urmeaza bautura si mancarea...care noua ne-au ramas din plin...de sarmalele de la 5 dimineata nu s-a atins absolut nimeni!

Am pus poze la instrumente...daca are cineva nevoie de un sfat va ajut cu placere!!

Sa fiti iubite!!!!!

_________________
Imagine
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: POVESTEA NUNTII TALE
MesajScris: 13 Iun 2006, 20:44 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Am pus poze la instrumente...daca are cineva nevoie de un sfat va ajut cu placere!!

Sa fiti iubite!!!!!


pacat ca la ora asta nu sunt aprobate! Casa de Piatra!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: POVESTEA NUNTII TALE
MesajScris: 14 Iun 2006, 13:08 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
Am pus poze la instrumente...daca are cineva nevoie de un sfat va ajut cu placere!!

Sa fiti iubite!!!!!


super poze mai ales in parc sunt de vis multumim pt sfat cu siguranta voi incerca sa nu ma supar daca sunt calcata pe rochie acum ca am citi ce ai scris ......cred ca e usor sa te lasi prada supararii dar e pacat in ziua aceea!:flowers:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 414 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 13 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România