Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 23:24


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 414 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: POVESTEA NUNTII TALE
MesajScris: 19 Sep 2006, 22:14 
Nou Venit

Membru din: 08 Mai 2006, 11:01
Mesaje: 14
Nunta nostra a fost superba...



Felicitari si Casa de piatra!!!
asteptam poze:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: POVESTEA NUNTII TALE
MesajScris: 19 Sep 2006, 23:43 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Da...si eu m-am gandit la chestia asta...sa o imbrac dar, de fapt, biata rochie sta ingramadita in husa, uitata de lume...si parca mi-e greu sa ma si uit la ea...si sa imi dau seama ca nu voi mai fi mireasa...:(


apropo...azi avem o luna...sa vad ce surpriza imi pregateste sotiorul meu...il astept sa vina...:love::love::love::flower::flower:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: POVESTEA NUNTII TALE
MesajScris: 19 Sep 2006, 23:46 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

Va pup si va stau la dispozitie cu sfaturi din proprie experienta de acum inainte:lips:



bine ai revenit, mady si casa de piatra...:)
abia asteptam sa vedem poze...luna de miere cum a fost?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: POVESTEA NUNTII TALE
MesajScris: 21 Sep 2006, 20:06 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
M-am intors si eu si in sfarsit am timp sa va povestesc.:D



felicitari! sa va iubiti mereu si tu sa fii zambareata asa cum ai fost la nunta. in fiecare zi:)!

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: POVESTEA NUNTII TALE
MesajScris: 04 Oct 2006, 18:54 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
:champagne:
povestea nuntii noastre? suna frumos mai ales ca am fost ca 2 printi. m-am simtit extraordinar de bine, am fost fericita (toate colegele mele imi spun ca sunt mai luminoasa, mai deschisa de cand am devenit o doamna). am avut emotii mari, insa le-am ascuns, am tinut capul sus toata ziua, nu am varsat nici o lacrima toata ziua, decat duminica dimineata inainte sa plecam de la restaurant am bocit 2 ore fara intrerupere.

cununia civila a fost ok. m-am suparat dimineata pt ca ai mei au intarziat, dar mi-a trecut cand l-am vazut pe tata extrem de emotionat. fetelor, tremura in toata regula. avea ochii in lacrimi. mi-a fost frica sa nu pateasca ceva. a fost ciudat sa-l vad asa.
am intrat...a inceput tanti sa intrebe, iar eu m-am grabit ca fata mare la maritis: am spus un DA hotarat din tot sufletul, dar l-am spus mai devreme decat trebuia (nici nu apucase sa termine de rostit numele sotului). m-am facut de cacao:lol::neyes::neyes::neyes::neyes:

cam atat pana acum.
promit sa revin maine cu continuarea pt ca am treaba la birou...):(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: POVESTEA NUNTII TALE
MesajScris: 25 Oct 2006, 18:53 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:

Multumesc mult :love::lips: Nunta am avut-o pe 28 august si a fost o zi de vis, de fapt asta se vede in fotografii, cat de fericiti eram. Chiar aseara vorbeam ce norocosi am fost ca au mers toate ca unse in ziua nuntii. Povestea nuntii nu am postat-o (incaO:)) pentru ca sunt atat de multe lucruri frumoase pe care mi le amintesc, incat nu stiu pe care sa le povestesc, sa nu scriu un roman intreg :D


Tu ai avut nunta lunea? Asa pica 28.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 414 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 48 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România