Ultima vizită a fost: Acum este 19 Mar 2024, 05:29


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 97 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Hehe
MesajScris: 06 Apr 2006, 02:48 
Nou Venit

Membru din: 17 Mar 2006, 23:14
Mesaje: 31
Se pare ca le-au iesit la toti pasentzele, nimeni n-a gresit nimic:rocker:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 27 Apr 2006, 04:11 
Junior

Membru din: 13 Oct 2005, 02:57
Mesaje: 58
Citat:
pai ne suparam...sunt deja fete care au avut macar cununia civila...ziceti ceva!



eu am avut cununia civila acu' un an si un pic...

ce sa va zic???:-`
intrebati si raspund!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 27 Apr 2006, 04:13 
Junior

Membru din: 13 Oct 2005, 02:57
Mesaje: 58
Citat:
pai ne suparam...sunt deja fete care au avut macar cununia civila...ziceti ceva!


aaa... un lucru e cert, dar pariez ca il stie cam toata lumea: oricat de amabili, de bine-voitori, de saritori, de... cum vreti voi vi se par socrii... nu acceptati pentru nimic in lume sa locuiti sub acelasi acoperis!
Vorbesc din experienta proprie!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 27 Apr 2006, 18:33 
Veteran

Membru din: 31 Mar 2006, 15:54
Mesaje: 252
Fetele, nu va mai agitati atat, ca nimeni n-o sa remarce ca balonul ala e mai sus sau ca aranjamentul de pe o masa e altfel decat celelalte. Serios, la o nunta conteaza sa fie un restaurant decent (in special toaletele), mancarea si bautura sa fie bune, calde si suficiente, muzica de calitate, variata si cam atat. Asa ca nu va stresati cu tot soiul de minuni, ca o sa fiti obosite si n-o sa apreciati deloc momentul.

Apoi, organizati-va bine si invatati sa delegati. Puneti varul X sa se ocupe de ornatul masinilor, prietena Y sa puna cartonasele pe mese etc. Voi n-o sa aveti timp si nici energie sa supravegheati tot.

Nu va enervati daca sunteti intrebate tot felul de tampenii, nu e ca oamenii sunt rauvoitori, doar ca unii n-au tact (sau creier :-` ), zambiti si treceti mai departe.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 28 Apr 2006, 12:49 
Veteran

Membru din: 31 Mar 2006, 15:54
Mesaje: 252
Citat:
Eu am incercat sa deleg dar nu pot fara sa controlez eu totul:-` Sunt bolnava:-`


Asta e boala veche, si eu am suferit de ea. :) Dar trebuie sa intelegi ca nu ai cum sa le faci tu pe toate. Tu doar supervizezi. :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 04 Mai 2006, 14:10 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Fetele, nu va mai agitati atat, ca nimeni n-o sa remarce ca balonul ala e mai sus sau ca aranjamentul de pe o masa e altfel decat celelalte. Serios, la o nunta conteaza sa fie un restaurant decent (in special toaletele), mancarea si bautura sa fie bune, calde si suficiente, muzica de calitate, variata si cam atat. Asa ca nu va stresati cu tot soiul de minuni, ca o sa fiti obosite si n-o sa apreciati deloc momentul.

Apoi, organizati-va bine si invatati sa delegati. Puneti varul X sa se ocupe de ornatul masinilor, prietena Y sa puna cartonasele pe mese etc. Voi n-o sa aveti timp si nici energie sa supravegheati tot.

Nu va enervati daca sunteti intrebate tot felul de tampenii, nu e ca oamenii sunt rauvoitori, doar ca unii n-au tact (sau creier :-` ), zambiti si treceti mai departe.




asta e cel mai cu cap sfat spus de cineva vreodata!!;););):ok::ok::ok: Bravo...de acord cu tine in totalitate!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 12 Mai 2006, 02:23 
Junior

Membru din: 07 Mai 2006, 04:15
Mesaje: 68
Citat:

Asta e boala veche, si eu am suferit de ea. :) Dar trebuie sa intelegi ca nu ai cum sa le faci tu pe toate. Tu doar supervizezi. :D


Nu stiu cat de pretentioase sunteti sau cat de buni prieteni si oameni de baza aveti care sa va cunoasca atat debine si sa iasa super treaba.Eu nu mi plang de mila dar sincer nu am pe cine si abia daca ma pot gandi la una, doua persoane!
Spor si putere sa fceti ce ati propus ca veteranii nu dau sfaturi! Sunt in voiaje prelungite de nunta!!1


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 12 Mai 2006, 02:24 
Junior

Membru din: 07 Mai 2006, 04:15
Mesaje: 68
Citat:

dah, exact ca la jobul meu actual. eu dau cu gura , ei cu scrisu (si eu cateodata) hihihi...dar parca atunci cand vine vb de nunta prefer sa stiu eu tot. dar incet incet incep sa dau "delegatii" cu adresa si reguli stricte:)


Felicitari ca ai inteles relatiile umane si ca reusesti sa comunici si sa faci inteles ceea cedoresti si pe langa asta esti ascultata si respesctata!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 12 Mai 2006, 02:27 
Junior

Membru din: 07 Mai 2006, 04:15
Mesaje: 68
Citat:


asta e cel mai cu cap sfat spus de cineva vreodata!!;););):ok::ok::ok: Bravo...de acord cu tine in totalitate!!


Da si eu de acord dar cunt lucruri care pot sau nu sa ti placa si pot sa nu sa iasa sau nu cum trebuie! Esti la risc cu astea si mai mult se simt deranjati ca le ceri.. de... persoane sensibile si pretentioase.. in cazul meu.. ca doar noi sa faca ei aia si aia...ca e nunta mea..!:((


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 15 Mai 2006, 13:51 
Veteran

Membru din: 31 Mar 2006, 15:54
Mesaje: 252
Citat:

Da si eu de acord dar cunt lucruri care pot sau nu sa ti placa si pot sa nu sa iasa sau nu cum trebuie! Esti la risc cu astea si mai mult se simt deranjati ca le ceri.. de... persoane sensibile si pretentioase.. in cazul meu.. ca doar noi sa faca ei aia si aia...ca e nunta mea..!:((


Teostreza, imi pare rau, nu-mi imaginam ca sunt si oameni care sa refuze sa ajute pe cineva drag intr-un moment asa important. Dar sunt convinsa ca, daca va organizati din timp, o sa va descurcati foarte bine si singuri. :flowers:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 97 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România