Ultima vizită a fost: Acum este 19 Mar 2024, 13:02


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 97 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 26 Iun 2006, 19:10 
Veteran

Membru din: 11 Ian 2006, 10:39
Mesaje: 256
Eu o sa incerc sa ma ocup singura de toate alea atat cat voi putea.Cand o sa simt ca nu mai pot,o sa dau delegatii.
Da cum sa fie o fata de masa stramba?Pai daca as vedea un colt stramb,as muri!Cred ca le-as lua pe toate iar la mana(X)(X)(X)
Da.Cred ca am innebunit oficial!:gun::wacko:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 14 Aug 2006, 18:20 
Junior

Membru din: 22 Mar 2006, 17:15
Mesaje: 83
Citat:

aaa... un lucru e cert, dar pariez ca il stie cam toata lumea: oricat de amabili, de bine-voitori, de saritori, de... cum vreti voi vi se par socrii... nu acceptati pentru nimic in lume sa locuiti sub acelasi acoperis!
Vorbesc din experienta proprie!


:wokno::wokno::wokno: si daca nu avem incotro ce facem? :gun: ? :zoombie: ?
din pacate pentru mine, eu nu prea am incotro. Stiam de mica chestia asta. Mama imi tot repeta "tu n-o sa suporti sa stai cu soacra in casa..." iar cand am gasit soacra, ... (X) mama, ai avut dreptate.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 14 Aug 2006, 18:21 
Junior

Membru din: 22 Mar 2006, 17:15
Mesaje: 83
Citat:


Eu am incercat sa deleg dar nu pot fara sa controlez eu totul:-` Sunt bolnava:-`


Stim si noi :-` :p (X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 05 Sep 2006, 18:22 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:
ce zi de rahhhaaa, fac si eu ca Rahan!
Nimeni pe ghid, cunoscutii de pe yahoo nema si ei:wacko:
sefu' al mare plecat in Elvetia pentru 10 zile:-` Ce viata pe mine:D
sa sti ca e cam pustiu pe aici:(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 13 Sep 2006, 01:51 
Nou Venit

Membru din: 31 Aug 2006, 03:55
Mesaje: 24
Voi credeti ca in ziua nuntii o sa mai vedeti ceva????:D:D:D Va zic din proprie experienta ca la emotiile,stresul, fericirea si nebunia totala care o sa puna stapanire pe voi atunci, o sa va simtiti teleghidate si n-o sa mai vedeti ca floarea aia sau fata de masa nu stau bine. Cat ati vrea sa va implicati de mult, in noaptea aia,nu aveti cum.Trebuie sa vorbiti cu invitatii,sa dansati, sa-i spuneti sotului cat sunteti de fericite:p,o sa plutiti,poate n-o sa va placa mai nimic,dar de a doua zi, o sa va dati seama cat a fost de frumos, o sa regretati ca s-a terminat asa de repede si o sa mai vreti inca (cel putin) o nunta.
Sfatul meu e sa traiti ziua aceea din plin,pentru ca oricum o sa se termine mult mai repede decat credeti,agitati-va pentru toate "nimicurile" pana atunci, iar atunci incercati sa savurati toate momentele in parte,incercati sa traiti din plin tot,ca sa va ajunga o nunta pentru toata viata:p%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 14 Sep 2006, 00:17 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2006, 09:43
Mesaje: 2277
Citat:
frumos spus dar eu ma gandesc ca o fiu sus de la 7 si o sa ne culcam a doua zi la 7 dim...imi can suna a chin!!!! intre timp tb sa fim toate lapte si miere, ca, deh, nu e voie sa nu bagi in seama invitatu...

eu tot cred ca va fi f f f f f obositor LOL


Nu o sa simti oboseala crede-ma...eu dormisem 3 ore in noaptea de dinainte cu tot stresul cu pregatirile, m-am trezit de dimineata sa mergem cu toatele la coafor si la machiaj si nu am mai ajuns sa vad un pat pana a doua zi la 8 dimineata! Nu am simtit nici un pic de oboseala, am dansat ca niciodata toata noaptea...intri intr-un ritm de care nu iti dai seama si totul trece asa de repede...!

_________________
Imagine
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 14 Sep 2006, 15:49 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
frumos spus dar eu ma gandesc ca o fiu sus de la 7 si o sa ne culcam a doua zi la 7 dim...imi can suna a chin!!!! intre timp tb sa fim toate lapte si miere, ca, deh, nu e voie sa nu bagi in seama invitatu...

eu tot cred ca va fi f f f f f obositor LOL


e obositor, asa e! dar nu realizezi decat dupa:) so relax and enjoy!:)
felicitari pt rochita!:lips:

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 26 Sep 2006, 19:38 
Nou Venit

Membru din: 26 Sep 2006, 01:43
Mesaje: 10
Citat:

aaa... un lucru e cert, dar pariez ca il stie cam toata lumea: oricat de amabili, de bine-voitori, de saritori, de... cum vreti voi vi se par socrii... nu acceptati pentru nimic in lume sa locuiti sub acelasi acoperis!
Vorbesc din experienta proprie!


ai perfecta dreptate si cred ca toata lumea zice asta daaaar!daca pot sa stau cu parintii mei(daca nu avem unde sta) asta inseamna clar:"nu te mai casatori?"


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 29 Sep 2006, 01:20 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:

ai perfecta dreptate si cred ca toata lumea zice asta daaaar!daca pot sa stau cu parintii mei(daca nu avem unde sta) asta inseamna clar:"nu te mai casatori?"


Sa nu exageram... Eu cred ca trebuie sa faci TOT posibilul ca sa nu stai cu parintii, dar imposibilul nu ai cum sa-l faci => daca nu se poate si nu se poate, nu poti decat sa te rogi ca voi doi si parintii sa formati o familie maaare si fericita...:lol: cel putin o vreme...:-`

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 17 Oct 2006, 17:04 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:

Sa nu exageram... Eu cred ca trebuie sa faci TOT posibilul ca sa nu stai cu parintii, dar imposibilul nu ai cum sa-l faci => daca nu se poate si nu se poate, nu poti decat sa te rogi ca voi doi si parintii sa formati o familie maaare si fericita...:lol: cel putin o vreme...:-`


indiferent ai cui parinti sunt tot este aiurea. noi stam cu parintii sotului si mi s-a acrit pana peste cap. e ciudat, nu ai intimitate...e dificil..


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 02 Noi 2006, 16:20 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:

nu stau cu gandul ca voi fi obosita dar sigur voi fi:)hehehe oricum sapt asta deja suntem obositi ca tot alergam de colo colo si nu dormim suficient,

AMR1

Din cate imi dau seama cred ca sambata asta ai nunta! felicitari si casa de piatra!
In privinta oboselii ce sa zic?! noi am fost foarte obositi, dar cum spuneam si cu alta ocazie, tine de firea fiecaruia, cat de implicat sau detasat este! as fi vrut sa fiu mai detasata! dar am fost doar o miresica obosita si stresata! si nemancata! ca de joi pana duminica dimineata stomacelul meu nu prea a vazut ceva! e un exemplu rau!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 02 Noi 2006, 23:49 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:
Din cate imi dau seama cred ca sambata asta ai nunta! felicitari si casa de piatra!
In privinta oboselii ce sa zic?! noi am fost foarte obositi, dar cum spuneam si cu alta ocazie, tine de firea fiecaruia, cat de implicat sau detasat este! as fi vrut sa fiu mai detasata! dar am fost doar o miresica obosita si stresata! si nemancata! ca de joi pana duminica dimineata stomacelul meu nu prea a vazut ceva! e un exemplu rau!



Heyyyy nici asa nu-i bine.Eu inteleg ca e stres dar, iubita mea, nici asa.Esti printesa,trebuie sa te bucuri de statutul asta.Cel putin eu asa gandeasc.Nu trebuie sa pleci la drum cu ,,vai oare ce se va intampla..":-`


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 97 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România