Ultima vizită a fost: Acum este 19 Mar 2024, 05:23


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 97 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 03 Noi 2006, 20:16 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:
incerc sa nu fiu stresata, iar cu mancatul, o sa reusesc sa mananc eu ceva pe gustu meu (adik sanatos). ma dotez cu Batoane de la Fitness si cu fructe si tot pap eu ceva. e vineri dupa masa, omu meu face curat si eu sunt in vf patului cu laptopu si postez pe forum...frumos imi sade :devil::ndance::-`
si cand ma gandesc...vai tu maine ai nunta si esti atat de relaxata.(X)(X)(X)eu cred ca as face ture prin casa, m-s invarti ca o curca biata(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 03 Noi 2006, 23:13 
Veteran

Membru din: 30 Iun 2006, 19:20
Mesaje: 475
Citat:

io cred ca-s drogata de-s asa linistita LOL serios, nu avem nici o treaba. acuma asteptam ceva telefoane de la prieteni sa mergem sa ne intalnim si sa ii imprastiam pe unde i-am cazat. ai mei pe de alta parte sunt tare stresati. eu numai la telefon am vb azi cu ei si va tb sa ajung in seara asta acolo...dar mi-e groaza. cand mama e stresata, ma enerveaza si pe mine. dar eu si mirele meu suntem super relaxed.



Mult succes maine! Sa ai cea mai frumoasa nunta ever! Distractie placuta!!
PS Iti sta f bine creata.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 06 Noi 2006, 13:19 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:
bine ca am scapat! am avut ceva probleme cu anumite neamuri din anumita parte a tarii care au facut urat ca nu sunt aceleasi obiceiuri dar..all in all, A FOST SUPERB! :ncouple:


Doamna Dima iti urez si eu Casa de Piatra, multa fericire, sanatate si mult noroc. Mi-ai placut.:napplause::napplause:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 16 Mar 2007, 18:13 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
Citat:

Asta e boala veche, si eu am suferit de ea. :) Dar trebuie sa intelegi ca nu ai cum sa le faci tu pe toate. Tu doar supervizezi. :D


:njump::njump::njump: Si eu am suferit de aceeasi boala, cu toate ca erau delegati, vroiam eu sa stiu tot , ce si cum:D

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 28 Iul 2007, 00:45 
Junior

Membru din: 18 Mar 2007, 04:03
Mesaje: 75
Eu mi-am cunoscut sotul in Spania si ne-am stabilit acolo. Apoi am chemat-o pe mama, mi-am luat si cei 3 cainii din tara si apoi a venit si tata. Am mare noroc ca Dragos mi-a acceptat familia, si locuim cu totii fara probleme. Si cat de bine e s-o am pe mama langa mine, cat de mult ma ajuta cu toate. Si saracu' tata, e mai bolnav, dar ma ajuta cu plimbatul cainilor de 3 ori pe zi. Sa-i tina Dumnezeu sanatosi! Dragos le zice "mama" si "tatutzu" ca e mai cu lipici tata.
Cat despre socri, ii vad o saptamana pe an, si atunci nu stiu ce sa ne mai faca, parca suntem familia regala, asa ne trateaza. Dar nu m-as duce sa stau cu ei, cu tot viloiul lor. Lasa ca ne e mai bine la 4000 km cu parintii mei. Sunt egoista oare?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 28 Iul 2007, 04:05 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
Eu mi-am cunoscut sotul in Spania si ne-am stabilit acolo. Apoi am chemat-o pe mama, mi-am luat si cei 3 cainii din tara si apoi a venit si tata. Am mare noroc ca Dragos mi-a acceptat familia, si locuim cu totii fara probleme. Si cat de bine e s-o am pe mama langa mine, cat de mult ma ajuta cu toate. Si saracu' tata, e mai bolnav, dar ma ajuta cu plimbatul cainilor de 3 ori pe zi. Sa-i tina Dumnezeu sanatosi! Dragos le zice "mama" si "tatutzu" ca e mai cu lipici tata.
Cat despre socri, ii vad o saptamana pe an, si atunci nu stiu ce sa ne mai faca, parca suntem familia regala, asa ne trateaza. Dar nu m-as duce sa stau cu ei, cu tot viloiul lor. Lasa ca ne e mai bine la 4000 km cu parintii mei. Sunt egoista oare?



putin esti egoista

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 29 Iul 2007, 01:11 
Junior

Membru din: 18 Mar 2007, 04:03
Mesaje: 75
Aoleu, si tu esti in febra pregatirilor ca si mine. Dar zi si tu, ai mei ma ajuta, ai mei imi fac nunta, din partea lui nu vin decat parintii si fratele. Crezi ca ar trebui sa le acord mare importanta, tinand cont ca nu se ocupa de nimic pentru nunta asta?
Si daca ar fi dupa ei, ar trebui sa mergem in fiecare saptamana la biserica , sa tinem toate posturile, sa avem relatii sexuale doar martea si joia si sa nu fie in perioada posturilor. La ce stres as fi supusa daca am sta cu ai lui
Acum zi-mi ca sunt egoista! N-am nevoie de asa ceva, sunt tanara deocamdata!
Spor la pregatiri!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 29 Iul 2007, 21:22 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
Aoleu, si tu esti in febra pregatirilor ca si mine. Dar zi si tu, ai mei ma ajuta, ai mei imi fac nunta, din partea lui nu vin decat parintii si fratele. Crezi ca ar trebui sa le acord mare importanta, tinand cont ca nu se ocupa de nimic pentru nunta asta?
Si daca ar fi dupa ei, ar trebui sa mergem in fiecare saptamana la biserica , sa tinem toate posturile, sa avem relatii sexuale doar martea si joia si sa nu fie in perioada posturilor. La ce stres as fi supusa daca am sta cu ai lui
Acum zi-mi ca sunt egoista! N-am nevoie de asa ceva, sunt tanara deocamdata!
Spor la pregatiri!



:nlol::nlol:numai martea si joia?ce simpatica e....nu est egoista.dar oricum eu nu as putea sa stau nici cu ai mei nici cu ai lui...ne e bine singuri.si la mine se ocupa mult mai mult ai mei decat ai lui de pregatiri.mai ales ca nunta e in orasul meu.dar nici nu as vrea sa se ocupe ei...pt ca au tot felul de idei demodate.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 29 Iul 2007, 21:22 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:


:nlol::nlol:numai martea si joia?ce simpatica e....nu est egoista.dar oricum eu nu as putea sa stau nici cu ai mei nici cu ai lui...ne e bine singuri.si la mine se ocupa mult mai mult ai mei decat ai lui de pregatiri.mai ales ca nunta e in orasul meu.dar nici nu as vrea sa se ocupe ei...pt ca au tot felul de idei demodate.


spor la pregatiri.in ce stadiu esti?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 30 Iul 2007, 02:46 
Junior

Membru din: 18 Mar 2007, 04:03
Mesaje: 75
Pai mai am de stabilit meniul , aranjamentul salii, marturiile, de primit confirmarile. Si sa vad cum fac cu bauturile alcoolice si tortul. Destule, dar nu vreau sa ma stresez deloc.
Pauzele lungi si dese, cheia marilor succese! %%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 30 Iul 2007, 03:23 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
Pai mai am de stabilit meniul , aranjamentul salii, marturiile, de primit confirmarile. Si sa vad cum fac cu bauturile alcoolice si tortul. Destule, dar nu vreau sa ma stresez deloc.
Pauzele lungi si dese, cheia marilor succese! %%-



pi meniul oicum se stabileste cu o sapt inainte.si tortul....
eu marti ma intalnesc cu agentia care rgnizeaza sa stabilim detaliile.
Am luat bautura, am rochia.
mai trebuie luat costumul, pantofii mirelui si bantofii mei, bijuteriile...
eu nu sunt stresata deloc.

confirmarile in mare parte mi-a fost date..

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 31 Iul 2007, 04:43 
Junior

Membru din: 18 Mar 2007, 04:03
Mesaje: 75
Eu inca nu am confirmarile, pentru ca am dat invitatiile tarziu, acum o sapt. Si le-am cerut confirmarea cu 1 sapt inainte. Cine nu ma va suna, va fi sunat oricum.
N-am luat decat vinul pana acum. Cum vi se pare ideea de a aduce un dozator de bere la local, cu o persoana care sa serveasca pe cei doritori?
Cu tortul alta poveste, daca nu stiu nr de persoane, nu pot sa-l comand. Seful de sala mi-a zis cam 100 gr/persoana. Voi mai puneti prajituri si la inceput si la sfarsit? Aici mi-au recomandat sa pun un parfe de inghetata la sfarsit, cand e si tortul, si sa nu mai pun alte prajituri.
Nu am reusit stabilesc meniul,au atatea variante si n-am fost in stare sa ma decid pe loc.
Am vazut salonul aranjat pentru o nunta de sambata trecuta si chiar mi-a placut. Am doar cateva obiectii.
Pentru mine mai trebuie posetutza si stabilirea coafurii. Pentru mire doar camasa, si daca are chef sa-si mai cumpere o pereche de pantofi de schimb, treaba lui.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: hehe
MesajScris: 31 Iul 2007, 11:38 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
Eu inca nu am confirmarile, pentru ca am dat invitatiile tarziu, acum o sapt. Si le-am cerut confirmarea cu 1 sapt inainte. Cine nu ma va suna, va fi sunat oricum.
N-am luat decat vinul pana acum. Cum vi se pare ideea de a aduce un dozator de bere la local, cu o persoana care sa serveasca pe cei doritori?
Cu tortul alta poveste, daca nu stiu nr de persoane, nu pot sa-l comand. Seful de sala mi-a zis cam 100 gr/persoana. Voi mai puneti prajituri si la inceput si la sfarsit? Aici mi-au recomandat sa pun un parfe de inghetata la sfarsit, cand e si tortul, si sa nu mai pun alte prajituri.
Nu am reusit stabilesc meniul,au atatea variante si n-am fost in stare sa ma decid pe loc.
Am vazut salonul aranjat pentru o nunta de sambata trecuta si chiar mi-a placut. Am doar cateva obiectii.
Pentru mine mai trebuie posetutza si stabilirea coafurii. Pentru mire doar camasa, si daca are chef sa-si mai cumpere o pereche de pantofi de schimb, treaba lui.


nici eu nu dau prajituri la restaurant...pe cldurile astea:-`:-`:-`ata mai lipsea.
LA CE II TREBUIE LA MIRE PANTOFI DE SCHIMB??
sincer...nu imi place ideea cu dozatorul....

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 97 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România