Ultima vizită a fost: Acum este 19 Mar 2024, 09:16


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: scaune pentru casa noua?
MesajScris: 12 Iun 2013, 09:58 
Nou Venit

Membru din: 01 Sep 2011, 17:46
Mesaje: 5
Neata, miresici!
Este oficial, avem casuta noua si ne mutam. Pa-pa parinti, devin femeie la casa mea. Inutil sa spun ca sunt extrem de incantata, nu? :clap:
Am luat mobila pentru living si acum caut scaune. Cam cate sa iau? Am o canapea destul de mare, cu coltar, pe culoarea rosie, dar nu vreau fotolii pentru ca la petreceri sau ocazii speciale intind masa si nu se sta bine in fotolii. Ma gandeam ca invitatii pot sta o parte pe canapea si restul pe scaune. Ce parere aveti? Voi de unde v-ati luat scaunele si ce model sunt?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: scaune pentru casa noua?
MesajScris: 12 Iun 2013, 22:04 
Nou Venit

Membru din: 01 Sep 2011, 16:38
Mesaje: 7
Localitate: romania
In primul rand felicitari. In al doilea rand, cat de mare este masa. Numara si tu cati incap pe canapea si de restul iei scaune. Acum un an si ceva eu mi-am luat scaune de bucatarie de la http://www.expert-scaune.ro, dar au multe tipuri, inclusiv de sufragerie, toate cu detalii amanuntite, de la lungimea spatarului la materialul tapiteriei. Ce gen e mobila? oate ar trebui sa iei scaunele in ton cu mobila, ca gen si culoare ma refer. Vreau sa spun ca daca ai mobila neconventionala, tot la fel iti trebuie si scaunele.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România