Ultima vizită a fost: Acum este 19 Mar 2024, 09:46


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 65 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: pregatiri inspirate din reviste si targuri
MesajScris: 31 Aug 2006, 14:15 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
asa se intampla ...cand vrei s dormi nu poti... cand ai putea nu te lasa "ceasul biologic" (vorba lu' batori) sa plangi nu alta :((

fetele!! Eu propun sa facem numai pt. noi un topic "Idiotenii" ...unde sa vb vrute si nevrute....pt. ca avem un mare talent de a vb. pe langa subiect si nu numai!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pregatiri inspirate din reviste si targuri
MesajScris: 31 Aug 2006, 14:17 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:
fetele!! Eu propun sa facem numai pt. noi un topic "Idiotenii" ...unde sa vb vrute si nevrute....pt. ca avem un mare talent de a vb. pe langa subiect si nu numai!
super ideea! meritam :mellow: ca ne intindem mai mult decat ne tine patura ! :mellow::mellow::mellow::lol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pregatiri inspirate din reviste si targuri
MesajScris: 31 Aug 2006, 20:29 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:

:rocker:La discutii diverse propun Discutii diverse in care putem abera si nu numai:-`
De acord, tineti-va de cord:D


Pai ce facusi? Propui si apoi? Unde e topicul? ):( offfffff, doar gura e de tine!:p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pregatiri inspirate din reviste si targuri
MesajScris: 31 Aug 2006, 20:29 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:

:rocker:La discutii diverse propun Discutii diverse in care putem abera si nu numai:-`
De acord, tineti-va de cord:D



Din cauza vitezei i-am dat OK de 2 ori?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pregatiri inspirate din reviste si targuri
MesajScris: 01 Sep 2006, 12:53 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Pai ce facusi? Propui si apoi? Unde e topicul? ):( offfffff, doar gura e de tine!:p

s-a luat cu treaba si a uitat!! Hai ca -l fac eu in locul ei imediat!:lips::lips::love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pregatiri inspirate din reviste si targuri
MesajScris: 05 Sep 2006, 05:05 
Junior

Membru din: 29 Noi 2005, 16:01
Mesaje: 79
Citat:
ar fi bine... sa nu mai umblu eu cu bastonul dupa mine in cautare de nasi:-`




cautati-va si mai de tinerele ca cica si la 25 de ani iti poti pune alti nasi. Asa au facut parintii prietenei mele... Eu sper sa ajung pana la varsta aia. O sa alerg in patru labe dupa nasi... Si asa ai nostri au fost cam cacaciosi si m-au enervat...:devil::gun:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pregatiri inspirate din reviste si targuri
MesajScris: 05 Sep 2006, 05:13 
Junior

Membru din: 29 Noi 2005, 16:01
Mesaje: 79
Citat:

mda, si eu as avea nevoie de somn mai mult dar din pacate Diana se terezeste de cate ori plec eu la munca la 7. Ca tre sa ma vada ea cand plec si face: Haiii mamiii dutii si ma impinge cu manuta, stie ca plec la munca, nu o mint. Sambata si duminica tot asa la 7 ma trezesc chiar daca nu ma duc la munca, ceasul biologic este desteptator si pentru mine si pentru ea din pacate. Eiii... dar nu ma plang:devil::D



vad ca nu sunt singura miresica cu un cavaler de onoare mititel... O printesa cu 2 printi, ca si el s-a insurat cu mami...:love:
Acum, cand aude ca trebuie sa mergem la vreo aniversare sau o petrecere, ma intreaba daca imi pun rochia de printesa, ca lui i-a placut tare mult... era asa de dulce... si nu ca e al meu...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pregatiri inspirate din reviste si targuri
MesajScris: 05 Sep 2006, 13:58 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:

Este intr-adevar un copil foarte frumos. Sa-ti traiasca. Un dulce. :lips:
de acord :rocker::lips::lips: f dulce


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pregatiri inspirate din reviste si targuri
MesajScris: 18 Sep 2006, 00:29 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:


vad ca nu sunt singura miresica cu un cavaler de onoare mititel... O printesa cu 2 printi, ca si el s-a insurat cu mami...:love:
Acum, cand aude ca trebuie sa mergem la vreo aniversare sau o petrecere, ma intreaba daca imi pun rochia de printesa, ca lui i-a placut tare mult... era asa de dulce... si nu ca e al meu...


cat de fericita trebuie sa fii...:) si...e intr-adevar un dulcik de copil...sa iti traiasca...pe cand o surioara sau un fratior?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pregatiri inspirate din reviste si targuri
MesajScris: 03 Noi 2006, 18:07 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:
cred ca vom profita si noi de "noaptea nuntii" ptr ca zilele astea am fost cam cumintei. adik eu mereu adormeam in bratele lui cand ne mai uitam la TV seara si el saracu nu ma trezeste "ca dormi ca un bebeu"...asa ca tare cred ca vom avea parte de ceva super. ah si eu mi-am luat chilotei rosii (sa nu am parte de deochi hihihihi) ...el nu stie LOL


Axxiutzaaa vreau sa-ti urez casa de piatra de pe la ora asta ca eu sa ma fug si d-abea pe luni o sa mai apuc sa intru si abea asatept sa vad poze de miresica.Si iti urez o noapte a nuntii cat mai romantica, pasionala si furtunoasa :D;):D


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 65 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România