Ultima vizită a fost: Acum este 19 Mar 2024, 10:34


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 40 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: aveti grija la muzica
MesajScris: 21 Oct 2006, 16:02 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:
noi am avut nunta pe 19 august in braila. si dupa lungi dezbateri am ajuns la concluzia ca e bine sa alegem un dj penru muzica.Ne-am dus la Bucuresti si am discutat cu dj de la LUNA MUSIC.
Sincer nu ma asteptam sa patesc ce am patit baietii au fost ok pana dupa ce le-am platit tot pe muzica filmare si poze insa filmarea mi-a trimis-o peste o luna si ceva pozele la fel iar noi am cerut si un videoclip care la inceput avea trecut numele nasilor gresit.
din filmare lipsesc foarte multe momente importante iar cand am cerut si brutul ne-au spus ca nu se poate sa il trimita.
ASA CA AVETI GRIJA CE MUZICA SI PE CINE ALEGETI.
ce nasol...:wokno::x imi pare tare rau pt voi...si mie mi-e frica sa nu patesc ceva asemanator:(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aveti grija la muzica
MesajScris: 21 Oct 2006, 16:06 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:
ce nasol...:wokno::x imi pare tare rau pt voi...si mie mi-e frica sa nu patesc ceva asemanator:(


Va rugam sa fiti ATENTE la recomandarile celor pe care ii contactati! De aceea exista comentarii la fisele de FURNIZORI, ca sa puteti sa va inspirati de acolo!

Daca aveti comentarii negative sau pozitive, nu uitati sa le postati la fisele FURNIZORILOR pe care i-ati ales si i-ati avut la nunta! :love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aveti grija la muzica
MesajScris: 21 Oct 2006, 17:02 
Junior

Membru din: 06 Ian 2006, 18:11
Mesaje: 67
Citat:
si noua ne pare rau iti dai sema in noapte aceeea am plans de cel putin 4 ori dar nu de emotie ci de ciuda pentru ca cativa invitati s-au plans de muzica. apoi toti a doua zi au zis ca a fost ok dar stiu ca au zis-o sa nu ma supere.
Noi ne-am straduit ca singuri ne-am ocupat de tot si nu am tinut contul la bani. ba mai mult le-am dat in plus decat trebuia caci am vrut ca totul sa fie perfec.


sunt perfect de acord aici.. cu muzica, etse foarte foarte importanta .. noi am auvut o formatie recomandata de cineva deci am avut emotii pana la nunta. mai mult murise si solistul la o luna inaite .. i-am spus sa cante numai populara( fara manele) si asa au facut. Am avut laptp pentru cealal gen de muzica pentru ca nu am vrut sa aud frumoasa mea cantata de cineva.. a fost super o formatie face atmosfera.. Credeti-ma au stat pana la 6 dimineata cand sa- tarminat nunta si le-am dat mai multi banii decat trebuia pentru ca aumeritat. S-a jucat in ploaie... ceea ce inseamna ca invitatilor le-a placut.. si surprinzator le-a palcut si celor care nu erau cu populara.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aveti grija la muzica
MesajScris: 21 Oct 2006, 17:50 
Junior

Membru din: 06 Ian 2006, 18:11
Mesaje: 67
Citat:

sunt perfect de acord aici.. cu muzica, etse foarte foarte importanta .. noi am auvut o formatie recomandata de cineva deci am avut emotii pana la nunta. mai mult murise si solistul la o luna inaite .. i-am spus sa cante numai populara( fara manele) si asa au facut. Am avut laptp pentru cealal gen de muzica pentru ca nu am vrut sa aud frumoasa mea cantata de cineva.. a fost super o formatie face atmosfera.. Credeti-ma au stat pana la 6 dimineata cand sa- tarminat nunta si le-am dat mai multi banii decat trebuia pentru ca aumeritat. S-a jucat in ploaie... ceea ce inseamna ca invitatilor le-a placut.. si surprinzator le-a palcut si celor care nu erau cu populara.

c-am mananc litere da am o tastatura tare aiurea...................Sorry...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aveti grija la muzica
MesajScris: 22 Oct 2006, 19:51 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2006, 09:43
Mesaje: 2277
Citat:
asa si trebuie sa se distreze lumea.
as minti daca as spune ca nu s-au distrat invitatii dar stii cum este tu vrei sa fie perfect si nu ai cum sa-i multumesti pe toti. nici noi nu am vrut manele si poate unora nu le-a convenit.



Noi muzica am platit-o dupa nunta cand deja stiam ca au facut o treaba excelenta; fotograful si cameramanul i-am platit tot asa numai dupa ce ne-au dat pozele si dvd-urile...si mi se pare normal asa...bine ca nici ei nu au pretins banii inainte, in afara de un avans modic cand le-am retinut serviciile...

_________________
Imagine
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aveti grija la muzica
MesajScris: 23 Oct 2006, 16:07 
Veteran

Membru din: 08 Aug 2006, 15:02
Mesaje: 322
Cu muzica si filmatl avem cele mai putine emotii. Cine vine este un bun prieten de al nostru care face asta cu multa pasiune. Si nu spun asta doar ca ne este prieten dar am facut multe revelioane impreuna si stim ce muzica are, ce scule are....Speram sa nu ne dezamageasca de data asta. :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aveti grija la muzica
MesajScris: 06 Noi 2006, 18:53 
Veteran

Membru din: 08 Aug 2006, 15:02
Mesaje: 322
Dupa cum spuneau si alte fete, aveti grija cu muzica. MUZICA FACE TOTUL. Va spun sigur. La noi a fost muzica superba, nimeni nu a stat jos, nici chiar cei mai in varsta. Muzica a fost pe gustul tuturor. Pacat ca ringul de dans nu a fost asa mare. Dar si asa tot s-a inghesuit lumea la dans.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aveti grija la muzica
MesajScris: 07 Noi 2006, 16:18 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:
Dupa cum spuneau si alte fete, aveti grija cu muzica. MUZICA FACE TOTUL. Va spun sigur. La noi a fost muzica superba, nimeni nu a stat jos, nici chiar cei mai in varsta. Muzica a fost pe gustul tuturor. Pacat ca ringul de dans nu a fost asa mare. Dar si asa tot s-a inghesuit lumea la dans.


Si eu sunt de acord cu voi, muzica e totul la nunta! :ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aveti grija la muzica
MesajScris: 07 Noi 2006, 16:22 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:

Si eu sunt de acord cu voi, muzica e totul la nunta! :ndance:

Subscriu!
La nunta noastra m-am bucurat ca nu a fost nevoie sa "ridic" invitatii sa danseze! mereu erau pe ring! chiar si atunci cand nu eram in sala! am vazut pe inregistrare!
Muzica e no1! desigur si invitatii conteaza! poti sa ai muzica super, daca nu sunt petrecareti tot degeaba!;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aveti grija la muzica
MesajScris: 07 Noi 2006, 16:31 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:
Dupa cum spuneau si alte fete, aveti grija cu muzica. MUZICA FACE TOTUL. Va spun sigur. La noi a fost muzica superba, nimeni nu a stat jos, nici chiar cei mai in varsta. Muzica a fost pe gustul tuturor. Pacat ca ringul de dans nu a fost asa mare. Dar si asa tot s-a inghesuit lumea la dans.


Pustiulica bine ai revenit.Vreau poze:D.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aveti grija la muzica
MesajScris: 07 Noi 2006, 22:04 
Nou Venit

Membru din: 31 Aug 2006, 03:55
Mesaje: 24
Si noi am avut tot formatie de lautari,dar nu au cantat manele deloc si nici muzica populara foarte multa.Am mai avut ca invitati si o trupa pop-rock care au cantat cover-uri.Am avut 300 de invitati si a fost super bine,au dansat tot timpul si nimeni nu s-a plans ca nu au fost manele si mai multa muzica populara.Acum, e clar ca depinde foarte mult si de invitati


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aveti grija la muzica
MesajScris: 08 Noi 2006, 14:30 
Senior

Membru din: 25 Oct 2006, 16:31
Mesaje: 109
muzica e super importanta ca sunt manele, populara sau usoara, muzica la moda nu conteaza dar e foarte important ca cei care vin si se ocupa de asta sa stie ce fac. am mai auzit despre firme care ofera asemenea servicii si calitatea lasa de dorit. nu mai departe sambata trecuta mama a fost la o nunta a unui vecin iar cantaretii angajati erau f buni la manele dar la nunta s-a cerut un alt gen de muzica populara de exemplu si a fost oribil datorita faptului ca solista se chinuia sa cante(X) era ca si cum ai trage o pisica de coada si a fost groaznic:zoombie: daca vreti un sfat incercati ca inainte de nunta cei ce vor veni sa cante sa va faca o demonstratie chiar dc e dj. va ganditi cam ce ati vrea si puneti sa va faca o proba nu asteptati ziua nuntii rugandu-va:npray: ca totul sa iasa bine. puneti la treaba ca de aia ii platiti ca asa s-au invatat lasa ca le spunem mirilor ca asta e si dc vor bine dc nu nu oricum se bazeaza pe faptul ca nu ai de ales si iau banii degeaba. pupici


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: aveti grija la muzica
MesajScris: 08 Noi 2006, 15:49 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:
muzica e super importanta ca sunt manele, populara sau usoara, muzica la moda nu conteaza dar e foarte important ca cei care vin si se ocupa de asta sa stie ce fac.


Eu, sorry, nu sunt de acord cu tine. Manelele nu-mi plac si nici nu am avut la nunta si toata lumea s-a distrat. Asa ca e important sa fie muzica buna in functie de preferintele mirilor, doar e nunta lor, nu?(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 40 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România