Ultima vizită a fost: Acum este 19 Mar 2024, 04:59


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 41 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: of of!!
MesajScris: 03 Apr 2007, 01:34 
Veteran

Membru din: 16 Noi 2006, 01:31
Mesaje: 285
Citat:
mai este putin timp pana la nunta mea si sunt deja foarte agitata. eu am noroc ca parintii mei sunt alaturi de mine (mai ales mama, care este poate mai stresata decat mine)cand am inceput pregatirile am asteptat ajutor si din partea familiei lui dar m-am lamurit ca tot ai tai sunt cei care te stiu cel mai bn si te ajuta pt ca te iubesc in rest este EL cel cu care vrei sa iti petreci tot restul vietii poate ca sunt prea romantica eu dar cand il vad pe el langa mine uit ca x sau y nu au facut sau nu au dres pt ca el e cu mine. va pup fetele si sper sa aveti o nunta ca in povesti (si daca va ganditi intai la voi inainte sa va ganditi la ceilalti o sa o si aveti - parerea mea):lips:





si noi te pupam si iti dorim multa bafta in organizarea nuntii...timpul trece repede...sa fiti fericiti!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 41 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România