Ultima vizită a fost: Acum este 19 Mar 2024, 14:33


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 34 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Foto-video in zona Mures
MesajScris: 17 Ian 2007, 01:49 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:
Buna fetelor, sunt o fosta mireasa din Tg. Mures, si va scriu sa va recomand un fotograf cameraman profesionist. Eu am avut nunta in august 2006, aici in Tg. Mures, si sunt foarte multumit de el. Mi-a facut niste fotografii care imi mangaie sufletul si azi, mi-a realizat un film trasnet, cu fotogeneric, cu fonduri muzicale, cu introducerea sedintei foto, cu retrospectiva nuntii, in total vreo 4 ore (asa am ceut). De asemenea mi-a oferit o pagina web cadou, cu fotografiile pe care le-am ales eu. Nu cred ca distanta ar fi o problema pentru el, vine cu masina proprie, eleganta, a fost imbracat decent. Sora mea a patit-o cu cei de la ***(cenzurat de webmaster, pentru mai multe informatii contactati pe privat), ea a avut nunta inaintea mea si fotocameramanul a mers cu blugi rupti, cu cercel in ureche, si a facut o lucrare jalnica. Eu zic ca merita toti banii. Cereti-mi numarul lui in mesaj privat, daca vreti. Casa de piatra.


Eu nu inteleg ceva.Si pt cameraman si fotograf e obligatorie tinuta???Omul ala lucreaza si nu cred ca e prea convenabil sa stea toata ziua in costum.Si ce daca poarta blugi rupti,doar nu apare pe caseta...Hai ca m-ai facut sa rad...no offense


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Foto-video in zona Mures
MesajScris: 17 Ian 2007, 02:10 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:

Eu nu inteleg ceva.Si pt cameraman si fotograf e obligatorie tinuta???Omul ala lucreaza si nu cred ca e prea convenabil sa stea toata ziua in costum.Si ce daca poarta blugi rupti,doar nu apare pe caseta...Hai ca m-ai facut sa rad...no offense


Eu cred ca nou venita pe site are dreptate! pe film poate aparea si fotograful! si daca e imbracast in costum, sau e mai elegant e mai frumos! respecta momentul clientilor sai! ... cum ai spus!? no offense!:~*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Foto-video in zona Mures
MesajScris: 17 Ian 2007, 04:14 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:

Eu cred ca nou venita pe site are dreptate! pe film poate aparea si fotograful! si daca e imbracast in costum, sau e mai elegant e mai frumos! respecta momentul clientilor sai! ... cum ai spus!? no offense!:~*


Da e o aberatie!!!Cum sa ceri sau sa ai pretentia sa fie imbracat la 4 ace cand trebuie sa lucreze cu camera, sa ia anumite pozitii,tre sa aiba mobilitate etc...
Voi la asta nu va ganditi, ca sunt si ei oameni si lucreaza in anumite conditii, nu beau si danseaza toata noaptea!!!
Mai fiecare cu parerea lui.Dar e jobul lui si vine imbracat cum vrea.
Si respecta clientii prin ceea ce face, prin calitatea oferita nu prin sacoul armani.ca asa vine la 4 ace si face o munca de 2 lei.:mellow:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Foto-video in zona Mures
MesajScris: 17 Ian 2007, 16:40 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:

Stai fato, nimeni nu a pomenit de costum armani si 4 ace. Tipul era imbracat in pantaloni de stofa, frumos calcati, si o camasa alba, pusa un pantaloni, nu scoasa afara, fara cravata. Avea aparatul foto in gat si chestpod-ul pentru camera video, de asemenea. Nu mai era loc de cravata, dar arata decent. Barbierit, si fara cercel. Tinuta lui a dat dovada de respect fata de miri si de nuntasi. Presupun ca nu ti-ar place daca ti-ar aparea la nunta cineva nespalat, nebarbierit si cu blugii rupti. Daca venea cu blugi, macar putea sa fie ceva decent. Iar camasa curgea jos de pe el, era aproape la bustul gol, cel despre care v-am vorbit ca a fost trimis de ***(cenzurat de webmaster, pentru mai multe informatii contactati pe privat). Cat despre lucrarea realizata de persoana care a fost la mine, nu pot zice ca este de 2 lei. A facut o lucrare exemplara, la pret acceptabil. Vi-l recomand inca o data, si pentru cei din Cluj.


"Costumul armani " era doar o expresie, fato!
Raman la parerea mea!!!Atata timp cat face treaba buna nu conteaza cum vine imbracat.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Foto-video in zona Mures
MesajScris: 17 Ian 2007, 22:32 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2006, 09:43
Mesaje: 2277
Citat:

"Costumul armani " era doar o expresie, fato!
Raman la parerea mea!!!Atata timp cat face treaba buna nu conteaza cum vine imbracat.


Sincera sa fiu eu nici nu m-am gandit sa ma stresez cum o sa vina fotografa, cameramanul si DJ imbracati sau sa ma stresez in timpul nuntii de felul in care sunt imbracati...voi nu ati fost ocupati sa va traiti ziua de ati avut vreme sa va uitati la amanunte din astea nesemnificative?

_________________
Imagine
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Foto-video in zona Mures
MesajScris: 17 Ian 2007, 22:45 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:

Da e o aberatie!!!Cum sa ceri sau sa ai pretentia sa fie imbracat la 4 ace cand trebuie sa lucreze cu camera, sa ia anumite pozitii,tre sa aiba mobilitate etc...
Voi la asta nu va ganditi, ca sunt si ei oameni si lucreaza in anumite conditii, nu beau si danseaza toata noaptea!!!
Mai fiecare cu parerea lui.Dar e jobul lui si vine imbracat cum vrea.
Si respecta clientii prin ceea ce face, prin calitatea oferita nu prin sacoul armani.ca asa vine la 4 ace si face o munca de 2 lei.:mellow:

Sincera sa fiu, ai si tu dreptatea ta! nu contest! dar tot mi-ar placea ca fotografii pe care ii vad pe la nunti sa fie mai frumos imbracati!:~*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Foto-video in zona Mures
MesajScris: 17 Ian 2007, 22:51 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:

Sincera sa fiu eu nici nu m-am gandit sa ma stresez cum o sa vina fotografa, cameramanul si DJ imbracati sau sa ma stresez in timpul nuntii de felul in care sunt imbracati...voi nu ati fost ocupati sa va traiti ziua de ati avut vreme sa va uitati la amanunte din astea nesemnificative?


Corect, Bamba! Ai pus pct pe i!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Foto-video in zona Mures
MesajScris: 17 Ian 2007, 22:53 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:

Corect, Bamba! Ai pus pct pe i!

La nunta nici pe mine nu m-a preocupat acest aspect, nici nu aveam de ce, fiindca baietii angajati de mine au fost ireprosabili! :~*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Foto-video in zona Mures
MesajScris: 18 Ian 2007, 01:21 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2006, 09:43
Mesaje: 2277
Citat:
Ati cam plecat de la subiect. Imbracamintea era douar un fapt divers. Nu putem fi toti la fel, unii au o parere, altii alta. Din fericire nu eu am patit sa vine un asemenea om la mine la nunta. Daca voua (unora) va place sa aveti personaje nespalate, cu blugii rupti si cu camasa scoasa la evenimentele sociale din comunitatea voastra, n-aveti decat. Mie nu-mi place.
Scuze daca subiectul deschis, sau eu personal am suparat pe cineva.
Oricum, ideea era, cu sunt super multumita de persoana care mi-a facut partea foto-video la nunta mea si daca sunt persoane din Mures si judetele alaturate, care inca nu aveti pe nimeni in acest domeniu, vi-l recomand cu incredere. Cereti in mesaj numarul lui.


Nu cred ca s-a suparat nimeni pe ce ai zis tu dar fiind un forum fiecare isi exprima parerile si comenteaza bazat pe experientele proprii...eu cel putin asta am facut! Ne-am axat mai mult pe comentariul tau pt ca si tu ai subliniat destul de tare imbracamintea lui si acesta a fost singurul motiv pe care am putut face comentarii. Ce era sa comentam la faptul ca tu vrei sa recomanzi serviciile lui? :neyes:

_________________
Imagine
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Foto-video in zona Mures
MesajScris: 18 Ian 2007, 14:38 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:

Stai fato, nimeni nu a pomenit de costum armani si 4 ace. Tipul era imbracat in pantaloni de stofa, frumos calcati, si o camasa alba, pusa un pantaloni, nu scoasa afara, fara cravata. Avea aparatul foto in gat si chestpod-ul pentru camera video, de asemenea. Nu mai era loc de cravata, dar arata decent. Barbierit, si fara cercel. Tinuta lui a dat dovada de respect fata de miri si de nuntasi. Presupun ca nu ti-ar place daca ti-ar aparea la nunta cineva nespalat, nebarbierit si cu blugii rupti. Daca venea cu blugi, macar putea sa fie ceva decent. Iar camasa curgea jos de pe el, era aproape la bustul gol, cel despre care v-am vorbit ca a fost trimis de ***(cenzurat de webmaster, pentru mai multe informatii contactati pe privat). Cat despre lucrarea realizata de persoana care a fost la mine, nu pot zice ca este de 2 lei. A facut o lucrare exemplara, la pret acceptabil. Vi-l recomand inca o data, si pentru cei din Cluj.


No offense dar te superi prea repede.Din punctul meu de vedere cameramanul/fotograful pot veni imbracati cum vor pt ca dc vor aparea pe caseta o vor face ca vreau eu.Eu comand pe banii mei.In plus, intradevar ei lucreaza si trebuie sa se simta confortabil.Iar inainte de a angaja un fotograf cred ca poti cere un album facut de el inainte sau la cameraman sa te intersezi de el.Exista solutii.Cele care angajeaza doar de dragul de a angaja......mai bine lasa.Am inteles ca-l recomanzi dar prea am impresia ca-l bag pe gat.Oricum multumirile de rigoare.:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Sfaturi foto-video
MesajScris: 18 Ian 2007, 15:04 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:
Oricum, ideea era, cu sunt super multumita de persoana care mi-a facut partea foto-video la nunta mea si daca sunt persoane din Mures si judetele alaturate, care inca nu aveti pe nimeni in acest domeniu, vi-l recomand cu incredere. Cereti in mesaj numarul lui.


Pai nu ar strica sa ni-l dai noua, sa luam legatura cu el... Sa isi faca o fisa, si sa il poti sustine prin comentarii pe fisa lui! Asa il ajuti cel mai mult, isi va gasi mai usor clienti.... :nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Sfaturi foto-video
MesajScris: 02 Mar 2007, 19:22 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Vedeti ca aveti referinte si recomandari si la FURNIZORI.... incercati si acolo, tot miresele sunt cele care ii recomanda! :nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 34 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România