Ultima vizită a fost: Acum este 19 Mar 2024, 07:38


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 16 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Faze haioase de la nunti
MesajScris: 12 Sep 2007, 12:39 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
as vrea sa povestim intamplari haioase care s-au petrecut la nunt noastra sau la alte nunti la care am fost partasi....

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: faze haioase de la nunti
MesajScris: 12 Sep 2007, 18:07 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
as vrea sa povestim intamplari haioase care s-au petrecut la nunt noastra sau la alte nunti la care am fost partasi....



ceva haios, la nunta mea: aveam pe mese buchete de 3 baloane cu heliu, niste colegi de serv cu mirele meu au inhalat heliu si au venit la microfon si au cantata multi ani traiasac...a iesit suuuper HAIOS:nlol:
si altceva de care s-a amuzat lumea a fost cand un coleg de serv cu sotul meu a cerut la muzica sa cante 3 culori cunosc pe lume...a fost doar un fragment, niste note, dar misto:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: faze haioase de la nunti
MesajScris: 27 Sep 2007, 21:35 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
cu ocazia reintrarii pe site :D:D:D am vazut si eu poze de la nuntile voastre! :D:D:D .... nimik iesit din comun! Sa aveti o CASA DE PIATRA cu toatele ...... m-ati enervat inainte sa aveti nunta ca ati tinut cu dintii de rochiile astea de mireasa...sa nu le vada nimeni! Superstitii de cacao sau alte idei preconcepute, io stiu? Ma abtin de la alte comentarii ...ca o sa sariti cu gura ca sunt rautacioasa! Va pup!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: faze haioase de la nunti
MesajScris: 28 Sep 2007, 19:51 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
cu ocazia reintrarii pe site :D:D:D am vazut si eu poze de la nuntile voastre! :D:D:D .... nimik iesit din comun! Sa aveti o CASA DE PIATRA cu toatele ...... m-ati enervat inainte sa aveti nunta ca ati tinut cu dintii de rochiile astea de mireasa...sa nu le vada nimeni! Superstitii de cacao sau alte idei preconcepute, io stiu? Ma abtin de la alte comentarii ...ca o sa sariti cu gura ca sunt rautacioasa! Va pup!


cine a tinut cu dintii??????din cate imi amintesc, stiai care e rochia mea.....si avand in vedere ca doar eu si roxana aparem aici, banuiesc ca la noi te refereai.
ce te asteptai sa fie asa de deosebit la nuntile noastre?si tu ai fost draguta, dar nu am vazut nici o poza iesita din comun...care sa ma surprinda la fel ca si replicile tale.
Ma bucur ca ai inceput sa ne onorezi cu prezenta, dar chiar nu vad rostul comentariului tau.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: faze haioase de la nunti
MesajScris: 02 Oct 2007, 16:41 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

cine a tinut cu dintii??????din cate imi amintesc, stiai care e rochia mea.....si avand in vedere ca doar eu si roxana aparem aici, banuiesc ca la noi te refereai.
ce te asteptai sa fie asa de deosebit la nuntile noastre? si tu ai fost draguta, dar nu am vazut nici o poza iesita din comun...care sa ma surprinda la fel ca si replicile tale.
Ma bucur ca ai inceput sa ne onorezi cu prezenta, dar chiar nu vad rostul comentariului tau.


Nu m-am referit doar la tine si la cealalta fata, ci la toata gasca de secretoase ..... onestly, chiar nu am vazut poza cu rochia ta inainte de nunta! Scopul comentariului ...
Daca-l citesti mai atent, poate nu mai treci cu vederea textul scris cu majuscule si vei afla si "rostul"!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: faze haioase de la nunti
MesajScris: 02 Oct 2007, 16:44 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


ce te asteptai sa fie asa de deosebit la nuntile noastre?


daca te uiti in galerie .... acum un an au fost nunti trasnite (vezi aia la care a cununta Batori, etc etc).... topicul e :" faze haioase de la nunti"!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: faze haioase de la nunti
MesajScris: 02 Oct 2007, 18:15 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2006, 09:43
Mesaje: 2277
Citat:

daca te uiti in galerie .... acum un an au fost nunti trasnite (vezi aia la care a cununta Batori, etc etc).... topicul e :" faze haioase de la nunti"!


aia chiar a fost nunta haioasa :))))))

_________________
Imagine
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: faze haioase de la nunti
MesajScris: 02 Oct 2007, 19:01 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

aia chiar a fost nunta haioasa :))))))


poate ca am inteles eu gresit, pentru ca eram intr-o pasa proasta.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: faze haioase de la nunti
MesajScris: 11 Oct 2007, 16:28 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
cu ocazia reintrarii pe site :D:D:D am vazut si eu poze de la nuntile voastre! :D:D:D .... nimik iesit din comun! Sa aveti o CASA DE PIATRA cu toatele ...... m-ati enervat inainte sa aveti nunta ca ati tinut cu dintii de rochiile astea de mireasa...sa nu le vada nimeni! Superstitii de cacao sau alte idei preconcepute, io stiu? Ma abtin de la alte comentarii ...ca o sa sariti cu gura ca sunt rautacioasa! Va pup!



apropos, gina...am fost "secretoasa" cu rochia pt ca asa am vrut eu...nu din cauza unor superstitii...pt ca nunta noastra a fost una normala, fara nimic iesit din comun, asta tot pt ca asa am vrut noi, o nunta clasica...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: faze haioase de la nunti
MesajScris: 15 Noi 2007, 18:08 
Veteran

Membru din: 06 Feb 2007, 16:47
Mesaje: 283
mie mi s-a furat mirele (X)(X), si am plecat sa-l recuperez.
stiam ca vrea sa vada miresele la 12 noaptea de la Arcul de Tiumf, asa ca la 12 fara 5 eram acolo ;););). a fost foarte dragut la Arc.
de acolo m-au furat pe mine :p:p
dar cel mai mult mi-a placut cand a dansat step ca plata pt mine :nlol::nlol::nlol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: faze haioase de la nunti
MesajScris: 02 Ian 2008, 23:50 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2006, 16:53
Mesaje: 552
Si eu am avut o faza dar nu stiu inca daca sa o iau de haioasa sau dramatica.. Am avut un invitata pe care l-au imbatat alti ca i-au bagat in suc alcooale:devil: si l-a luat salvarea de la nunta si l-a adus inapoi politia ca era din Timisoara.. Asa ca am o intamplare cel putzin unicata..:blink:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: faze haioase de la nunti
MesajScris: 09 Apr 2008, 23:23 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
dar ce e cu nunta lui batori?nu prea stiu cine este,am tot citit despre ea.pot vedea undeva pozele?ma ajutati?ca daca tot a fost asa haios,vreau si eu sa vad.:njump::njump::njump::njump::njump:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: faze haioase de la nunti
MesajScris: 09 Apr 2008, 23:48 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2006, 09:43
Mesaje: 2277
Citat:
dar ce e cu nunta lui batori?nu prea stiu cine este,am tot citit despre ea.pot vedea undeva pozele?ma ajutati?ca daca tot a fost asa haios,vreau si eu sa vad.:njump::njump::njump::njump::njump:


nu e nunta lui batori...e nunta la care a cununat batori pe alibra...uite aici...si se continua si pe pagina urmatoare https://www.ghidulmiresei.ro/gallery.php ... &filter=-1

_________________
Imagine
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: faze haioase de la nunti
MesajScris: 10 Apr 2008, 21:34 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:

nu e nunta lui batori...e nunta la care a cununat batori pe alibra...uite aici...si se continua si pe pagina urmatoare https://www.ghidulmiresei.ro/gallery.php ... &filter=-1
super tari pozele...ce m-am hlizit..:ndance:super nunta;)

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: faze haioase de la nunti
MesajScris: 17 Mai 2008, 01:46 
Junior

Membru din: 07 Mar 2008, 02:53
Mesaje: 93
Eu si Cristina a trebuit sa fugim dupa chelnerii care aduceau tortul pentru ca noi ii asteptam intr-un loc si ei il duceau in altul... :drool:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 16 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România