Ultima vizită a fost: Acum este 19 Mar 2024, 14:50


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Concediu in Turcia
MesajScris: 29 Feb 2008, 02:28 
Nou Venit

Membru din: 29 Feb 2008, 02:07
Mesaje: 1
mi-am facut cont aici ptr a va spune ca ce am vazut eu in instambul nu am vazut la noi.am mers acolo ptr a cumpara ceva si ne-am cazat la un hotel de 2 maxim 3 stele....camera am primit-o la ora 8....dar nu prea am putut intra ptr ca.....stupoare....femeia care facea curat nu era gata.am intrat in camera si ea era in baie ....in genunchi....curatand faianta..si ca sa fac o paranteza....acum 2 ani...am luat un bilet la mare....la mamaia...hotel delfin cam tot aceleasi stele..ce curatenie...in camera mocheta cred ca era de pe vremea bunicii mele....daca le rugai ceva pe cele care faceau curat acolo...faceau cate o fata de ti se facea tie rusine ca le ceri ceva....in concluzie nu se compara...iar turci sunt foarte prietenosi..corecti...si foarte buni comercianti....anul trecut am vrut sa ne luam bilete in kusadasi...dar inainte am cautat pe net ceva impresii...am dat numai peste suparati...ca nu e frumos ..conditile de cazare nu sunt bune.....mancarea proasta....etc....si din cauza asta nu am mai mers....apoi am ajuns in instambul....si am vazut cum e acolo....si nu vreau sa mai cred pe nimeni....asa ca va recomand sa nu mai credeti tot ce se scrie....anul asta mergem la batihan in kusadasi.....si sunt sigura ca o sa fie perfect


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: concediu in turcia
MesajScris: 22 Mar 2008, 19:22 
Junior

Membru din: 19 Feb 2008, 13:52
Mesaje: 80
Si eu ma gandesc la o luna de miere in Turcia. Multa lume a fost multumita de mancare, tratatie, amabilitatea turcilor. Cam nu prea stiu ei engleza, dar te intelegi pana la urma. Am auzit lucruri de bine despre regiunea Lara-Kundu, parca.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: concediu in turcia
MesajScris: 17 Mai 2008, 01:44 
Junior

Membru din: 07 Mar 2008, 02:53
Mesaje: 93
Citat:
Si eu ma gandesc la o luna de miere in Turcia. Multa lume a fost multumita de mancare, tratatie, amabilitatea turcilor. Cam nu prea stiu ei engleza, dar te intelegi pana la urma. Am auzit lucruri de bine despre regiunea Lara-Kundu, parca.
O sa-ti zicem noi dupa ce venim cum a fost - tot in Lara Kundu mergem :)


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România