Ultima vizită a fost: Acum este 19 Mar 2024, 07:40


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 106 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Amenajarea casei
MesajScris: 06 Feb 2009, 23:00 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:
noi bucataria am luat-o de la staer ca au sistem modular, cam ca la ikea si ne-am comandat ce componente am vrut noi

atata ca si noi avem bucataria unita cu livingul si doar un perete mic e de fapt cu mobila de bucatarie - ne-a costat cam 1800 de lei, fara aparatura.

da aparatura e de fapt un aragaz electric - asta a fost 1700 de lei.


am fost ieri la un centru de mobila si amenajari interioare....sa ne uitam de un dormitor....spuneau preturi promotionale...60-90 mil:eek:. cred ca nu mai schimbam dormitorul.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Amenajarea casei
MesajScris: 07 Feb 2009, 06:21 
Diva

Membru din: 25 Sep 2007, 17:06
Mesaje: 1348
Citat:

am fost ieri la un centru de mobila si amenajari interioare....sa ne uitam de un dormitor....spuneau preturi promotionale...60-90 mil:eek:. cred ca nu mai schimbam dormitorul.



noi in vara l-am facut cu 20 - dar e adevarat ca e simplu.

daca vrei iti dau pm cu magazinul


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Amenajarea casei
MesajScris: 07 Feb 2009, 12:04 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:

noi in vara l-am facut cu 20 - dar e adevarat ca e simplu.

daca vrei iti dau pm cu magazinul


da. chiar as vrea.
nu caut chilipiruri dar nici sa dau minim 60 de mil pe un dormitor.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Amenajarea casei
MesajScris: 07 Feb 2009, 12:33 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:

da. chiar as vrea.
nu caut chilipiruri dar nici sa dau minim 60 de mil pe un dormitor.

mai stiu eu pe cineva care a dat pe o canapea 60 de mil...dar spunea ca e superba ca are nush ce material ca aia a fost singura care i-a placut...cand am vazut am facut si haz de necaz si i-am zis ca a aluat-o de la second hand...ma rog ideea e ca nu intotdeauna ce e scump e si frumos , sau chiar de e frumos e prea pretentios pentru buzunarul nostru


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Amenajarea casei
MesajScris: 07 Feb 2009, 12:37 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:
mai stiu eu pe cineva care a dat pe o canapea 60 de mil...dar spunea ca e superba ca are nush ce material ca aia a fost singura care i-a placut...cand am vazut am facut si haz de necaz si i-am zis ca a aluat-o de la second hand...ma rog ideea e ca nu intotdeauna ce e scump e si frumos , sau chiar de e frumos e prea pretentios pentru buzunarul nostru


eu zic ca se poate gasi mobilier frumos si la preturi mai mici. chit ca o fac pe comanda si astept o luna, tot nu dau atatia bani.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Amenajarea casei
MesajScris: 18 Dec 2014, 14:14 
Nou Venit

Membru din: 24 Oct 2013, 14:38
Mesaje: 6
Fetelor, vin si eu cu o intrebare: voi unde ati stat dupa nunta? Eu si sotul meu suntem din bucuresti, inca stam la socrii, casa e foarte mare, nu se pune problema sa nu avem spatiu...dar parca ne-am dori putin mai multa intimitate. Oricum, avem in plan sa facem si un bebe asa ca incet incet vreau sa incepem cautarile. Voi ce recomandati, chirie sau apartament nou?


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 106 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România