Ultima vizită a fost: Acum este 19 Mar 2024, 06:51


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 80 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Luna de miere Vol. IV
MesajScris: 02 Mar 2009, 18:29 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Un volum nou pentru un an nou si pentru alte luni de miere :kiss:

Vol. III il regasiti aici:
http://ghidulmiresei.ro/forum_display.p ... =last#last

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere Vol. IV
MesajScris: 03 Mar 2009, 16:32 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
multumesc alina pentru incurajari...asa sunt eu mai prapastioasa..dar am dat atat de multi bani....chiar ne dorim sa fie frumos....a doua luna de miere va fi in decembrie in maldive...atunci e sezonul...:love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere Vol. IV
MesajScris: 04 Mar 2009, 02:28 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:
multumesc alina pentru incurajari...asa sunt eu mai prapastioasa..dar am dat atat de multi bani....chiar ne dorim sa fie frumos....a doua luna de miere va fi in decembrie in maldive...atunci e sezonul...:love:


maldive..plaja, cald, soare, mare...vreau si euB)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere Vol. IV
MesajScris: 05 Mar 2009, 23:35 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
multumesc alina pentru incurajari...asa sunt eu mai prapastioasa..dar am dat atat de multi bani....chiar ne dorim sa fie frumos....a doua luna de miere va fi in decembrie in maldive...atunci e sezonul...:love:


:)...ooooo...perfect:)vreau si eu:~*:~*

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere Vol. IV
MesajScris: 24 Mar 2009, 15:06 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:
poate voi parea ciudata dar eu luna de miere nu o vreau in strainatate!o vreau in tara (pt ca nu vom avea atata timp dupa nunta incat sa mai pierdem si pe drum)si am gasit un loc superb ,cu peisaje frumoase...am gasit un hotel in covasna(clermont-4 stele)care imi ofera tot ce am vrut eu sa am parte in luna mea de miere(spa,jacuzzi,piscina)si au un pachet"romantic" unde iti ofera chestii deosebite in 2!(masaj,jacuzzi,cina romantica)
imi place la nebunie servirea,mancarea,linistea de acolo,camerele si discretia personalului!e locul perfect pt noi2!mai ales ca atunci dupa nunta am hotarat ca nu vrem agitatie si aglomeratie!

nici eu nu tin mortis sa mergem in alta tara....ceva linistit,fara agitatie...e perfect!:)

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere Vol. IV
MesajScris: 24 Mar 2009, 15:48 
Junior

Membru din: 16 Mar 2009, 06:47
Mesaje: 99
Citat:
nici eu nu tin mortis sa mergem in alta tara....ceva linistit,fara agitatie...e perfect!:)
Eu vreau o luna de miere in alta tara ptr ca in Romania am ocazia sa merg oricand dar in alta tara e cam greu cu timpul si cred ca o luna de miere tre sa fie speciala.Oricum cred ca preturile sunt mai mici in grecia decat pe litoralul romanesc.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere Vol. IV
MesajScris: 24 Mar 2009, 17:36 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:
Eu vreau o luna de miere in alta tara ptr ca in Romania am ocazia sa merg oricand dar in alta tara e cam greu cu timpul si cred ca o luna de miere tre sa fie speciala.Oricum cred ca preturile sunt mai mici in grecia decat pe litoralul romanesc.
pai litoralul eu una nu l-as recomanda nimanui.mie mi se pare neschimbat de 3 ani de cand stau aici.niste chestii care seara arata cat de cat interesant dar la lumina zilei e jale.gen parcurile de distractii,cluburile de pe plaja...eu nu vad ce ai putea face aici.alte zone ale tarii mi se par mult mai frumoase.

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere Vol. IV
MesajScris: 24 Mar 2009, 18:42 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2006, 09:43
Mesaje: 2277
Citat:
am gasit un hotel in covasna(clermont-4 stele)care imi ofera tot ce am vrut eu sa am parte in luna mea de miere(spa,jacuzzi,piscina)si au un pachet"romantic" unde iti ofera chestii deosebite in 2!(masaj,jacuzzi,cina romantica)


multumesc de pont...cautam ceva unde sa stam cand mergem de la sibiu la galati...ceva hoteluri de genul asta in poiana poti sa imi recomanzi?

_________________
Imagine
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere Vol. IV
MesajScris: 24 Mar 2009, 21:05 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2006, 09:43
Mesaje: 2277
Citat:

IN POIANA NU M-AS DUCE SI NU TI-AS RECOMANDA NICI SA MA PICI CU CEARA!E SCUMP SI SERVICIILE SUNT DE CACAO!


ok..multumesc pt informatie

_________________
Imagine
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere Vol. IV
MesajScris: 25 Mar 2009, 02:29 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

eu cred ca dupa ce ne vom casatori vom avea mult mai multe sanse sa mergem in strainatate decat at imediat dupa nunta,in primul rand din cauza timpului si al concediului scurt(avand in vedere ca ne luam concediu si inainte de nunta vreo14zile)si din dorinta de a avea cat mai multa liniste si sa fim singuri dupa atata agitatie si stres!eu votez:wokno:pt luna de miere in afara tarii!dar asta e doar parerea mea...sa ma mai duc la bulgari sau turci sa-mi fure masina sa iau cu 2euro apa si alte chestii:nlol::nlol::nlol:mai bine ma duc la 4stele unde o sa ma relaxez si unde sa nu fiu deranjata ...sa fim numai noi2!:love:


eu chiar nu sunt de acord cu tine.
Chiar cred ca in tara poti sa mergi oricand si luna de miere trebuie sa fie unica.Nu trebuie sa mergi la turci sau la greci.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere Vol. IV
MesajScris: 25 Mar 2009, 13:21 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

pai va fi unica!o sa mergem o singura data acolo ,dupa nunta!:nlol:
glumesc,nu ideea e ca eu m-am indragostit de locul ala si acolo am vrea sa ne relaxam si sa avem intimitate!fiecare cuplu cred ca isi face luna de miere dupa anumite criterii!nu sunt nici zgarcita,nici comoda dar atunci chiar nu vom avea timp de o deplasare si atunci preferam sa o facem in tara!in februarie oricum dupa nunta plecam in austria vreo14zile la ski deci,o putem considera a doua luna de miere!:ok:


am inteles:)

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere Vol. IV
MesajScris: 25 Mar 2009, 18:35 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2006, 09:43
Mesaje: 2277
Citat:

in februarie oricum dupa nunta plecam in austria vreo14zile la ski deci,o putem considera a doua luna de miere!:ok:


wow...voi deja stiti ce o sa faceti in 2011?...eu nu stiu ce fac anul asta in septembrie daramite peste 2 ani...:)

_________________
Imagine
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere Vol. IV
MesajScris: 25 Mar 2009, 18:41 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Citat:

wow...voi deja stiti ce o sa faceti in 2011?...eu nu stiu ce fac anul asta in septembrie daramite peste 2 ani...:)



eu nu stiu nici macar ce fac maine :))


Cat despre luna de miere...sunt de parere ca oriunde ai merge cu persoana iubita te vei simti minunat...dar daca ai ocazia sa mergi undeva mai departe de ce sa nu mergi
:p
Mai ales ca nu trebuie sa mergi neaparat cu masina sa pierzi 2-4 zile pe drum...acum exista avion, e mult mai sigur...si in 2-5 ore ajungi la destinatie :)

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere Vol. IV
MesajScris: 25 Mar 2009, 20:50 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:

wow...voi deja stiti ce o sa faceti in 2011?...eu nu stiu ce fac anul asta in septembrie daramite peste 2 ani...:)



cred ca se refera la luna de miere dupa cununia civila de anul asta.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 80 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România