Ultima vizită a fost: Acum este 16 Iun 2024, 00:30


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 546 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 28  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: super tare!!
MesajScris: 05 Dec 2006, 21:46 
Senior

Membru din: 05 Oct 2006, 04:56
Mesaje: 164
Mitica se plinge ca are "organul" prea mare, tocmai 50 cm.Se gindeste cit se gindeste...si hotaraste sa mearga l ao vrajitoare...ajuns acolo vrajitoarea ii zice...mergi la lacul de la marginea satului si exact la ora 5 intotdeauna iese o broasca pe mal...cum o vezi o intrebi: "fa, broasca vrei sa mariti cu mine?" si vei vedea rezultate bune...
merge la 5 fix iese brosca
-Fa broasca vrei sa te mariti cu mine?
La care brosca
-Nu! Si sare inapoi in apa
Merge acasa vede 40 cm...Zice:Wow!
A doua zi...5 fix
-Fa broasca, vrei sa te mariti cu mine?
-Nu!! Si iarasi sare in apa.
Acasa vede 30 cm...Isi zice miine mai scap de 10 si sunt cel mai perfect...a doua zi exact ora 5...
-Fa broasca te mariti cu mine?:D
La care brosca...
-Nu! Nu! si iarasi Nu!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: super tare!!
MesajScris: 06 Dec 2006, 02:37 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:
Mitica se plinge ca are "organul" prea mare, tocmai 50 cm.Se gindeste cit se gindeste...si hotaraste sa mearga l ao vrajitoare...ajuns acolo vrajitoarea ii zice...mergi la lacul de la marginea satului si exact la ora 5 intotdeauna iese o broasca pe mal...cum o vezi o intrebi: "fa, broasca vrei sa mariti cu mine?" si vei vedea rezultate bune...
merge la 5 fix iese brosca
-Fa broasca vrei sa te mariti cu mine?
La care brosca
-Nu! Si sare inapoi in apa
Merge acasa vede 40 cm...Zice:Wow!
A doua zi...5 fix
-Fa broasca, vrei sa te mariti cu mine?
-Nu!! Si iarasi sare in apa.
Acasa vede 30 cm...Isi zice miine mai scap de 10 si sunt cel mai perfect...a doua zi exact ora 5...
-Fa broasca te mariti cu mine?:D
La care brosca...
-Nu! Nu! si iarasi Nu!


:nlol:(!):p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: super tare!!
MesajScris: 06 Dec 2006, 16:56 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
La maternitate, in sala de asteptare trei barbati stau cu sufletul la gura. Iese moasa si il felicita pe primul:
- Felicitari aveti gemeni !
- Doamne, ce coincidenta, eu chiar lucrez la Minessota Twins...
Dupa o ora iese aceeasi femeie si spune celui de al doilea tatic:
- Incredibil, aveti tripleti !!!
- Nu pot sa cred, ce coincidenta, eu lucrez la 3M Company.
Al treilea lesina.
- Ce s-a intamplat, intreaba moasa ?
- El lucreaza la 7UP...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: super tare!!
MesajScris: 06 Dec 2006, 16:57 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Un politai statea intr-o intersectie mare pe bulevardul Magheru si conducea circulatia gesticuland si fluierand foarte elegant. La un moment dat apare masina politiei cu girofarurile in functiune si opreste in fata artistului... de politai ...
- Sa traiti dom. colonel, sunt sergent Bucica la postul....
- Ma dobitocule mars acasa si schimba-te, te vede o lume intreaga aici in mijlocul capitalei, nu vezi ca ai o cizma neagra si una alba ?
- Permiteti sa raportez: si acasa tot asa le am !


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: super tare!!
MesajScris: 06 Dec 2006, 16:58 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Doua soricioaice vorbeau:
- Auzi, draga, am un nou prieten. Uite, am si o poza cu el...
- Dar asta e un liliac!
- Da? Mie mi-a zis ca-i pilot!?!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: super tare!!
MesajScris: 06 Dec 2006, 17:39 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Vine acasa copilul lui Bin Laden suparat.
Taica'su il intreaba:
-Ce-ai patit,ma?
-Am luat 4 la geografie.
-Si ce te-a intrebat?
-Care e cea mai inalta cladire din New York si am spus Empire State Building...
-Ei,las'ca rezolva tata...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: super tare!!
MesajScris: 06 Dec 2006, 18:07 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
Doua soricioaice vorbeau:
- Auzi, draga, am un nou prieten. Uite, am si o poza cu el...
- Dar asta e un liliac!
- Da? Mie mi-a zis ca-i pilot!?!

:nlol::nlol:simpatic!

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: super tare!!
MesajScris: 06 Dec 2006, 19:05 
Senior

Membru din: 05 Oct 2006, 04:56
Mesaje: 164
Citat:
:nlol::nlol:simpatic!

Copilu' catre mama:
- Mama, mama vine tata!
Mama:
- Pe care trotuar?
Copilu':
- Pe amandoua!

Ce face un liliac intr-un cuptor cu microunde ?
R:Asculta muzica.

O lectie intr-un institut agricol.
Un cuplu apare la curs si pentru ca erau certati, femeia se asaza in primul rand, iar barbatul in ultimul rand. La un moment dat, profesorul zice:
- Un taur sanatos trebuie sa aiba pana la 12 cuplari pe zi...
Femeia din primul rand:
- Ma scuzati, domnule profesor, cate?
- Pana la 12.
- Repetati, va rog, pentru ultimul rand!
Barbatul din ultimul rand:
- Spuneti-mi, profesore, este vorba de cuplarile cu o singura vaca sau cu 12?
- Desigur, cu 12.
- Multumesc, repetati, va rog si pentru primul rand...

Se plimba bula prin Paris cu magarul lui la un moment dat magarul dispare, Bula disperat, dezamagit se duce la un hotel sa caute o camera sa doarma.intrebandul pe receptioner daca are camere libere acesta ii spune ca este una dar la 12 noaptea vin doi indragostiti, Bula acepta sa doarma sub pat, la 12 vin indragostiti,iar baiatul incepe :draga mea in ochi tai vad tot parisul dar bula de sub pat:da magarul meu nu-l vezi

Ion si Maria faceau dragoste. La un momendat, Maria ii zice lui Ion:
- Mai, Ioane, ma, tu esti greu, ma.
Ion nimic. Peste 10 minute Maria ii zice din nou:
- Mai, ioane, ma, tu esti foarte greu, ma!
Ion nimic. Peste inca zece minute Maria ii zice enervata din nou:
- Mai, Ioane, ma tu esti din cale afara de greu, ma!
Ion suparat:
- Pai, Marie, noi facem dragoste ori ne cantarim?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: super tare!!
MesajScris: 06 Dec 2006, 19:11 
Senior

Membru din: 05 Oct 2006, 04:56
Mesaje: 164
Citat:
:nlol::nlol:simpatic!


Ion si Maria, pensionari, stau pe banca in fata casei si admira apusul soarelui. Atinsa de romantismul momentului, Maria Zice:
-Ioane, mai tii minte cum ne plimbam cand eram tineri si ma tineai de mana?
Ion, receptiv, o prinde cu blandete de mana.
Maria:
-Da' mai stii, Ioane, cum ma sarutai pe obraz cand eram mai tineri?
Ion ii aplica docil un pupic pe obraz.
Maria prinde curaj:
-...si ma si muscai nitel de ureche...
La care Ion se ridica si pleaca.
-Unde mergi? intreaba Maria.
-Sa-mi iau proteza.

La inmormantarea unui mare cardiolog, cosciugul in forma de inima, coroane in forma de inima, groapa in forma de inima. La un momentdat un tip din cortegiu incepe sa rada. La care rudele defunctului:
- De ce razi dom'le?
- Pai ma gandesc cum va fi inmormantarea mea!
- Cum adica?
- Sunt doctor ginecolog...

Un american catre un roman:
-Da-mi otel si iti fac cel mai mare port-avion din lume...
Da romanu`
-Da-mi-o pe sor-ta si iti fac tot echipajul.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: super tare!!
MesajScris: 06 Dec 2006, 19:21 
Senior

Membru din: 05 Oct 2006, 04:56
Mesaje: 164
Vierme catre prietena lui:
- Daca nu te impaci cu mine, ma arunc in fata GAINII !!!

In timpul unui proces:
- Acuzat, dumneata ai efectuat 6 talharii in timp de o saptamana ! Aceasta intrece orice limite !
- Domnule judecator, eu sunt obisnuit de mic sa lucrez constiincios. Daca toti cetatenii nostri ar avea aceeasi atitudine fata de munca lor cum am si eu fata de munca mea, Romania ar fi fost de mult in randul tarilor dezvoltate economic !

Consiliul local al orasului observa ca cel mai tare avocat din oras nu facuse niciodata o donatie in scop de caritate. Pentru a-l convinge sa o faca, primarul


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: super tare!!
MesajScris: 07 Dec 2006, 18:45 
Veteran

Membru din: 08 Aug 2006, 15:02
Mesaje: 322
Citat:





:nlol::nlol::nlol:
:wok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: super tare!!
MesajScris: 07 Dec 2006, 19:02 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
Stii cum se cheama un caine fara picioare?
- Nu se cheama ca oricum nu vine...




- unde gasesti un caine fara picioare?
- unde il lasi...
:p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: scrisori pt Mos Craciun ... si raspunsurile
MesajScris: 12 Dec 2006, 17:15 
Senior

Membru din: 30 Ian 2006, 20:58
Mesaje: 181
Draga Mos Craciun,
de TREI ani iti comand un camion de pompieri, poate ca anul asta o sa gasesti unul!!!
Multumesc. Luis
Draga Luis,
ca sa ma ierti ca nici acum nu am un camion de pompieri, iti voi da foc la casa in timp ce dormi. Asa vei avea toate camioanele de pompieri pe care ti le doresti.
Somn usor. Mos Craciun

Draga Mos Craciun,
pentru anul asta mi-as dori sa-l faci pe tata sa vina inapoi acasa ca sa se impace cu mama. Mi-e tare dor de el. Juan.
Draga Juan, esti tampit sau te faci? Ce vrei, sa stric o relatie super-extra intre taica-tau si secretara lui, cand in sfarsit se distreaza si el cu o gagica adevarata!?!?
Iti aduc un Lego si lasa-l in pace pe tac-tu.
Idiotule. Mos Craciun

Draga Mos Craciun,
as vrea o bicicleta, un Game-Boy, un tren, un garaj, un poney, o chitara, si un caine.
Te iubesc. Eusbe
Draga Eusbe, nu vrei in plus si contul meu din banca, mai zevzecule?
Pentru ca ti-au dat un prenume asa idiot, parerea mea e ca parintii tai nu te iubesc. Si nici eu nu te iubesc. Mos Craciun

Draga Mos Craciun, ti-am lasat sub brad prajituri cu ciocolata si morcovi pentru reni.
Te iubesc. Suzanne.
Draga Suzanne, esti retardata, nu-i asa? Prajiturile cu ciocolata imi
provoaca diaree, tampito, si morcovii baloneaza renii, care imi trimit basini in nas cand sunt in sanie... Daca chiar vrei sa-mi faci placere,mai bine lasa-mi o sticla de Chivas, o cutie de trabucuri cubaneze si spune-i maica-tii sa se imbrace in string, ca ma excita. Mos Craciun

Draga Mos Craciun,
TE ROG-TE ROG-TE ROG-te implor-TE ROG-TE ROG, as vrea un catelus,
TE ROG-TE ROG-te implor. Paquito
Draga Paquito, m-am saturat pana in gat de rasfaturile astea,cretinule. Ele pot sa functioneze cu parintii tai, care le tolereaza fiindca esti un copil adoptat, din parinti degenerati, dar eu iti spun du-te dracu`. Vei primi o pijama cu dungi ca si anul trecut, poate te inveti minte.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: puterea internetului
MesajScris: 12 Dec 2006, 17:15 
Senior

Membru din: 30 Ian 2006, 20:58
Mesaje: 181
Un cuplu decide sa-si petreaca concediul pe o plaja din Caraibe, la acelasi hotel unde si-au petrecut luna de miere acum 20 de ani. Datorita unor probleme de serviciu, sotia n-a putut calatori cu sotul ei,
ramanand sa-l ajunga din urma cateva zile mai tarziu.
Cand sotul a ajuns acolo, s-a cazat la hotel, si observa cu uimire ca in camera era un calculator conectat la internet, atunci sotul a decis sa-I scrie un e-mail sotiei sale, dar a gresit o litera din adresa si
fara sa-si dea seama e-mailul a fost trimis la alta adresa. E-mailul ajunge din greseala la o vaduva care tocmai a venit de la inmormantarea sotului sau, si citind mailul respectiv a lesinat instantaneu. Baiatul vaduvei intrand in camera, si-a gasit mama lesinata fara cunostinta langa calculator, pe al carui ecran se putea citi: " Draga mea sotie, am ajuns bine. Probabil te va surprinde sa primesti vesti de la mine pe aceasta cale, dar acum au calculator aici si poti trimite mesaje persoanelor dragi. Doar ce-am ajuns si am verificat ca totul sa fie pregatit pentru venirea ta, vinerea viitoare. Abia astept sa te vad si sper ca aceasta calatorie sa fie la fel de linistita si relaxanta asa cum a fost a mea! PS: Te rog nu-ti lua multe haine cu tine, deoarece aici este o caldura infernala!"


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: puterea internetului
MesajScris: 13 Dec 2006, 00:14 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:
Un cuplu decide sa-si petreaca concediul pe o plaja din Caraibe, la acelasi hotel unde si-au petrecut luna de miere acum 20 de ani. Datorita unor probleme de serviciu, sotia n-a putut calatori cu sotul ei,
ramanand sa-l ajunga din urma cateva zile mai tarziu.
Cand sotul a ajuns acolo, s-a cazat la hotel, si observa cu uimire ca in camera era un calculator conectat la internet, atunci sotul a decis sa-I scrie un e-mail sotiei sale, dar a gresit o litera din adresa si
fara sa-si dea seama e-mailul a fost trimis la alta adresa. E-mailul ajunge din greseala la o vaduva care tocmai a venit de la inmormantarea sotului sau, si citind mailul respectiv a lesinat instantaneu. Baiatul vaduvei intrand in camera, si-a gasit mama lesinata fara cunostinta langa calculator, pe al carui ecran se putea citi: " Draga mea sotie, am ajuns bine. Probabil te va surprinde sa primesti vesti de la mine pe aceasta cale, dar acum au calculator aici si poti trimite mesaje persoanelor dragi. Doar ce-am ajuns si am verificat ca totul sa fie pregatit pentru venirea ta, vinerea viitoare. Abia astept sa te vad si sper ca aceasta calatorie sa fie la fel de linistita si relaxanta asa cum a fost a mea! PS: Te rog nu-ti lua multe haine cu tine, deoarece aici este o caldura infernala!"



:nlol:(X)(!)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: puterea internetului
MesajScris: 13 Dec 2006, 10:09 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:
Un cuplu decide sa-si petreaca concediul pe o plaja din Caraibe, la acelasi hotel unde si-au petrecut luna de miere acum 20 de ani. Datorita unor probleme de serviciu, sotia n-a putut calatori cu sotul ei,
ramanand sa-l ajunga din urma cateva zile mai tarziu.
Cand sotul a ajuns acolo, s-a cazat la hotel, si observa cu uimire ca in camera era un calculator conectat la internet, atunci sotul a decis sa-I scrie un e-mail sotiei sale, dar a gresit o litera din adresa si
fara sa-si dea seama e-mailul a fost trimis la alta adresa. E-mailul ajunge din greseala la o vaduva care tocmai a venit de la inmormantarea sotului sau, si citind mailul respectiv a lesinat instantaneu. Baiatul vaduvei intrand in camera, si-a gasit mama lesinata fara cunostinta langa calculator, pe al carui ecran se putea citi: " Draga mea sotie, am ajuns bine. Probabil te va surprinde sa primesti vesti de la mine pe aceasta cale, dar acum au calculator aici si poti trimite mesaje persoanelor dragi. Doar ce-am ajuns si am verificat ca totul sa fie pregatit pentru venirea ta, vinerea viitoare. Abia astept sa te vad si sper ca aceasta calatorie sa fie la fel de linistita si relaxanta asa cum a fost a mea! PS: Te rog nu-ti lua multe haine cu tine, deoarece aici este o caldura infernala!"

:nlol:(X):nlol:ce tare!:nlol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: puterea internetului
MesajScris: 14 Dec 2006, 20:57 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Asta-i banc din ala... cu MORALA... :nlol::nlol::nlol:

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 546 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 28  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România