Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 01:53


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 7 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: PETRECEREA BURLACILOR
MesajScris: 23 Ian 2010, 14:54 
Nou Venit

Membru din: 20 Ian 2010, 19:22
Mesaje: 22
Localitate: Londra
Fetelor ce parere aveti despre petrecerea burlacilor?????? Sunteti de acord ca viitorii nostri soti sa-si faca de cap inaintea nuntii???Astept parerile voastre, va pup

_________________
MIRELA[url][url=http://ticker.7910.org/eng]Imagine[/url][/url]


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR
MesajScris: 23 Ian 2010, 18:28 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
mirella_27 scrie:
Fetelor ce parere aveti despre petrecerea burlacilor?????? Sunteti de acord ca viitorii nostri soti sa-si faca de cap inaintea nuntii???Astept parerile voastre, va pup

eu una am fost de acord cu petrecerea burlacilor ptr ca si eu am avut asa ceva,organizat de prietenele mele............acum depinde ce inseamna sa-si faca de cap....la noi nu a fost vb de streaptese sau mai stiu eu ce............a fost o iesire.....el cu baietii,eu cu fetele si pe la 2 dimineata ne-am intalnit cu toti intr-un club si am petrecut impreuna

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR
MesajScris: 24 Ian 2010, 01:55 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
mirella_27 scrie:
Fetelor ce parere aveti despre petrecerea burlacilor?????? Sunteti de acord ca viitorii nostri soti sa-si faca de cap inaintea nuntii???Astept parerile voastre, va pup



eu sunt de acord...chiar daca al meu nu a avut.El nu si-a dorit.
Nu vad de ce sa nu se distreze cu baietii inaintea nuntii.Daca te iubeste si se casatoreste cu tine, o va face cu cap.E doar o iesire....nu va face sex inainte de nunta :lol:
Gasca mea de prietene chiar avea o traditie , si aveam si striperi la petrecerea burlacelor.Care, doar danseaza , desi multa lume isi inchipuie altceva.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR
MesajScris: 24 Ian 2010, 14:39 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
laura_sandu scrie:
eu sunt de acord...chiar daca al meu nu a avut.El nu si-a dorit.
Nu vad de ce sa nu se distreze cu baietii inaintea nuntii.Daca te iubeste si se casatoreste cu tine, o va face cu cap.E doar o iesire....nu va face sex inainte de nunta :lol:
Gasca mea de prietene chiar avea o traditie , si aveam si striperi la petrecerea burlacelor.Care, doar danseaza , desi multa lume isi inchipuie altceva.


eu sunt de acord. oricum nu vad nimic rau sa iasa cu baietii si dupa nunta.
atat tm cat exista incredere reciproca nu as avea de ce sa-mi fac probleme...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR
MesajScris: 24 Ian 2010, 15:56 
Nou Venit

Membru din: 20 Ian 2010, 19:22
Mesaje: 22
Localitate: Londra
Mda,..eu am incredere in el dar nu stiu ce "surprize" ii pregatesc prietenii :unsure: si stiti cum e dupa 2 pahare se incinge atmosfera,....si problema e ca noi suntem din orase diferite,..nunta se face la el si eu nu voi avea prietene in oras la el sa merg si eu separat la o petrecere,...poate sfarsesc cu soacra acasa in timp ce el iese cu baietii :-S Daca as avea si eu cu cine iesi sigur nu m-ar deranja... ;)

_________________
MIRELA[url][url=http://ticker.7910.org/eng]Imagine[/url][/url]


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR
MesajScris: 24 Ian 2010, 17:50 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
si eu sunt de acord cu petrecera bulacilor...nu vad ce s-ar putea intamla....in primul rand trebuie sa ai incredere in el si sa te gandesti ca si dupa nunta vor exista ieiri cu baieti si cateva pahare...

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR
MesajScris: 24 Ian 2010, 18:47 
Diva

Membru din: 02 Oct 2008, 19:07
Mesaje: 928
mirella_27 scrie:
Mda,..eu am incredere in el dar nu stiu ce "surprize" ii pregatesc prietenii :unsure: si stiti cum e dupa 2 pahare se incinge atmosfera,....si problema e ca noi suntem din orase diferite,..nunta se face la el si eu nu voi avea prietene in oras la el sa merg si eu separat la o petrecere,...poate sfarsesc cu soacra acasa in timp ce el iese cu baietii :-S Daca as avea si eu cu cine iesi sigur nu m-ar deranja... ;)


scumpa, daca stai sa te gandesti asa ca poate dupa 2 pahare... niciodata nu vei avea certitudinea
ca dupa nunta nu ar putea face acelasi lucru... parerea mea stai fara grija, du-te si tu cu prietenele in orasul tau, el cu gasca lui si asta e.... noi nu am avut treaba asta ca am avut alte treburi si chiar nu am simtit nevoia, de obicei iesim impreuna, se mai intampla sa se duca cu baietii dar mai mult de ora si jumatate nu sta ca se plictiseste :blink:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 7 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 13 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România