Ultima vizită a fost: Acum este 19 Apr 2024, 14:58


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 278 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: INTALNIRE CLUBUL GHIDUL MIRESEI
MesajScris: 13 Mai 2006, 03:42 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Am propus o intalnire, si observ cu fericire ca multe fete au fost de acord, pe 3 iunie.

Fetelor, un partener de-al Ghidului a zis ca va asteapta acolo! Este vorba de Restaurantul Rossetya, va spuneam zilele trecute ca vom avea un FURNIZOR specializat pe petreceri de burlaci/burlacite cu dansatori/animatoare/streaperi /torturi/confetti si orice altceva mai doriti.

In cateva zile cred ca va posta si pachetele, gandite special pentru membrii de pe Ghidul Miresei. Ii multumim pentru asta.

Localul este foarte elegant si central (Piata Roseti, cum intri pe Hristo Botev pe stanga). Cateva colege au fost azi ca sa discute pachetele pentru petrecerile de burlaci. Am inteles ca sunt solicitati si pentru nunti, pana in 70 de persoane insa.

Daca mai cautati loc de intalnire sa stiti ca puteti merge acolo, unde o sa va pregateasca si o supriza!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: INTALNIRE CLUBUL GHIDUL MIRESEI
MesajScris: 13 Mai 2006, 14:44 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:
Interesant! Facem proba!


O singura problema am cu asta:noi am vrea sa fim singure sa discutam cum discuta fetele , nu sa ne sufle un furnizor in ceafa.:p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: INTALNIRE CLUBUL GHIDUL MIRESEI
MesajScris: 13 Mai 2006, 16:32 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:
Nu uita ca vom avea si ceva miri! Parca asa zicea cineva...


Eu n-am nimic impotriva mirilor, dar daca vor veni cum vom mai discuta noi ce vrem?..ei se plictisesc crunt la detalii feministe.lol.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: INTALNIRE CLUBUL GHIDUL MIRESEI
MesajScris: 13 Mai 2006, 16:54 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:
Bafta viitoarelor mirese care aduc mirii; asa ii supui la probe! :p


Si ce probeeeeeee....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: INTALNIRE CLUBUL GHIDUL MIRESEI
MesajScris: 13 Mai 2006, 17:51 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:

Si ce probeeeeeee....


Hihihi.... cum sa sufle in ceafa? Are omul un restaurant si atat! Va fi ca in orice alta parte. Sper ca surpriza nu e chiar asta, ca va sta cu clientii acolo (X):((


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: INTALNIRE CLUBUL GHIDUL MIRESEI
MesajScris: 13 Mai 2006, 17:53 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:

Hihihi.... cum sa sufle in ceafa? Are omul un restaurant si atat! Va fi ca in orice alta parte. Sper ca surpriza nu e chiar asta, ca va sta cu clientii acolo (X):((



lol..si eu sper (X)(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: INTALNIRE CLUBUL GHIDUL MIRESEI
MesajScris: 15 Mai 2006, 00:39 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

O singura problema am cu asta:noi am vrea sa fim singure sa discutam cum discuta fetele , nu sa ne sufle un furnizor in ceafa.:p
;););) true;);)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: INTALNIRE CLUBUL GHIDUL MIRESEI
MesajScris: 15 Mai 2006, 00:40 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Bafta viitoarelor mirese care aduc mirii; asa ii supui la probe! :p


tind sa cred ca vor intra in atmosfera mai bine decat noi( daca vor fi mai multi ii vad deja socializand in coltul lor cu cate o bere in fatza!!:D:D:D:D:D)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: INTALNIRE CLUBUL GHIDUL MIRESEI
MesajScris: 15 Mai 2006, 13:58 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Nu cred ca o sa ne sufle in ceafa...SI sunt sigura ca isi va da tot interesul sa ne simtim bine...
Eu n-am nimic impotriva sa mergem acolo:ok: Chiar cred ca ar fi :ok:


da mai ..dar eu sincer...as vrea sa stam noi de vb ..nu sa ne distraga atentia aia facandu-si reclama. Am un singur lucru de spus: hai sa nu ne lasam influentate de cine stie ce chestii, iar la urma sa ne para rau!!! Daca vrea cineva sa vada streapper-ii...go on....dar dupa intalnire!!! Eu le vad ca pe 2 lucruri separate!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: INTALNIRE CLUBUL GHIDUL MIRESEI
MesajScris: 16 Mai 2006, 13:21 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
parca si eu le vad ca pe 2 lucruri separate ca sa ne cunoastem si sa avem cum sta de vorba e ok intalnirea despre care vorbisem ca sa ne distram inainte de nunta ca intre fete este foarte ok locul acela deci multumim webmaster pt idee nu de alta dar chiar nu stiam unde sa merg sa fac acea petrecere a burlacelor:ok: mie chiar imi surade ideea si e central deci cred ca il voi vizita


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: INTALNIRE CLUBUL GHIDUL MIRESEI
MesajScris: 19 Mai 2006, 02:44 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
lol....sunteti f tari! numai streaperi visati!

Nu e vorba de streaperi pt intalnire. Streaperii sunt o optiune in cazul in care cineva doreste petrecere de burlaci/burlacite si nu au nici o legatura cu localul, decat ca proprietarii cunosc mai multe trupe si pot face rost de asa ceva la cerere. Localul e chiar super super select, si e un local normal, cu program normal. Tot ce zicea patronul de acolo a fost sa ne propuna rezervarea unui salon doar pentru noi si sa faca niste discounturi de la lista daca avem intalniri de grup acolo, pentru ca localul se preteaza la intalniri de grup!

Dar e un local normal... ma rog, uitati ca am propus ca intalnirea sa fie acolo! Am zis in sensul ca omul a fost dragutz sa ne promita o surpriza daca tinem acolo intalnirea (probabil bauturi din partea casei sau prajituri, ceva!), pe langa un discount de la lista de preturi.... dar nu e nici o suparare si nu vrea nimeni sa va bage nimic pe gat.

KFC e f bine, de fapt poate nici nu trebuie un separeu select pt o discutie scurta si la obiect :p


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 278 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 24 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România