Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 00:45


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 121 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Panoul de stiri
MesajScris: 01 Noi 2006, 19:48 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Fiindca am fost "rea" si am inchis toate subiectele care contineau anunturi si vesti, si ca sa nu va suparati pe mine, deschid aici un subiect unde toata lumea poate face diverse anunturi, de genul "sunt insarcinata" sau "ne-am despartit" (Doamne fereste) sau altele asemenea.

Incep eu prin a va spune ca am inchis multe subiecte, am mutat multe subiecte si am si sters cateva in incercarea de a mai face putina ordine pe aici. Ceea ce ne dorim cu toatele...:-`
Subiectele mutate la alte categorii va vor aparea ca "necitite" si imi pare rau pentru asta. Probabil ca o sa fiti un pic dezorientate, dar sper sa va orientati repede si sa intre totul intr-o normalitate mai "normala". :D
Insa, am nevoie si de participarea voastra!!!
-Incercati sa nu deviati foarte rau de la subiectul initial. Stiu ca e greu, dar incercati. Daca vedeti ca deviati foarte mult, mai bine mai deschideti un subiect.
-Nu deschideti subiecte noi daca nu e nevoie. Cautati prin liste daca nu cumva exista deja un subiect care trateaza problema respectiva si postati acolo... chiar daca vi se pare ca e "prea la coada"...

Cam atat deocamdata. Nu va suparati pe mine. Ne va fi tuturor mai usor asa.
Together we can make this forum a better place!:D:D:D Suna bine lozinca asta, nu? :njump::njump::njump:

:flowers:

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 01 Noi 2006, 20:14 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Nu trebuie sa va limitati la subiecte legate de nunta. Puteti sa vorbiti despre ce vreti voi, dar nu oriunde. Daca aveti o problema care va preocupa, deschideti un nou subiect... Daca vreti doar sa "chatuiti" exista subiectul cu "aberatii pe langa subiect".
Nu va simtiti restrictionate de "reformele" astea noi!:D

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 01 Noi 2006, 20:29 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Si va mai rog ceva. Cand deschideti un subiect nou dati-i un nume cat mai sugestiv. Nu "intrebare" sau "help" sau ceva de genul asta. Ceva de unde sa se inteleaga clar despre ce e vorba. Asa, noii-veniti o sa vada ca exista deja un subiect cu ce ii intereseaza pe ei, chiar si fara sa intre sa citeasca posturile.
Va multumesc anticipat! :flowers:

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 05 Noi 2006, 00:15 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Krysta:
Citat:
m-am hotarat asupra numelui...ALEXANDRU CRISTIAN.Fain nu?Baietelul meu frumos e sanatos,si ma bate in fiecare zi si noaptedar ma face suuuppper fericita Cine are copil stie despre ce vorbesc.Cand ma uit la foto de la eco. mi se pare ca imi seamana.Hai ca dau in nebuneala

Rahela:
Citat:
Imi place numele si ma bucur ca sunteti sanatosi. Cand trebuie sa nasti? Noi iti tinem pumnii de acum

Remiclea:
Citat:
felicitari. cred ca abia astepti sa-l ti in brate

Krysta:
Citat:
oooooooooooooo,nu vad ora....eu deja mi-l imaginez,de visat il visez in fiecare noapte.Mai iau cate o viitoare hainuta de-a lui Alex,o sarut.o imbratisez si incerc sa mi-l imaginez imbracat in ea.E super.Nasc cam prin februarie

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 05 Noi 2006, 11:47 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:
Krysta:

Rahela:

Remiclea:

Krysta:

si asta ce inseamna?:nscmoll:daca vreau sa vorbesc de baietelul meu trebuie sa vorbesc aici?(?):unsure:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 05 Noi 2006, 12:48 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:
si asta ce inseamna?:nscmoll:daca vreau sa vorbesc de baietelul meu trebuie sa vorbesc aici?(?):unsure:


Nu, aici e locul pentru STIRI scurte, fara detalii... Daca vrei sa vorbesti de baietelul tau, depinde in ce context vrei sa o faci. Poti sa povestesti la "aberatii pe langa subiect" daca vrei. Sau propun deschiderea unui subiect: COPII NOSTRI! unde fostele miresici sa poata continua discutiile despre copii de acuma incolo.... Coradyne esti de acord? :nblink:

Si sa stiti ca ne gandim serios la un Ghid Al Mamei.... :ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 05 Noi 2006, 16:10 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:

Nu, aici e locul pentru STIRI scurte, fara detalii... Daca vrei sa vorbesti de baietelul tau, depinde in ce context vrei sa o faci. Poti sa povestesti la "aberatii pe langa subiect" daca vrei. Sau propun deschiderea unui subiect: COPII NOSTRI! unde fostele miresici sa poata continua discutiile despre copii de acuma incolo.... Coradyne esti de acord? :nblink:

Si sa stiti ca ne gandim serios la un Ghid Al Mamei.... :ndance:
nu ar fi rau:ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 05 Noi 2006, 23:39 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:

Nu, aici e locul pentru STIRI scurte, fara detalii... Daca vrei sa vorbesti de baietelul tau, depinde in ce context vrei sa o faci. Poti sa povestesti la "aberatii pe langa subiect" daca vrei. Sau propun deschiderea unui subiect: COPII NOSTRI! unde fostele miresici sa poata continua discutiile despre copii de acuma incolo.... Coradyne esti de acord? :nblink:

Si sa stiti ca ne gandim serios la un Ghid Al Mamei.... :ndance:

Deschidem, deschidem... Aici:
https://www.ghidulmiresei.ro/forum_displ ... =last#last

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 07 Noi 2006, 18:38 
Veteran

Membru din: 19 Sep 2006, 11:39
Mesaje: 236
Am cerut permisiunea conducerii si iata ca va aduc la cunostiinta un caz deosebit de grav al unei fetite de 4 ani bolnava de leucemie.
Mama mea lucreaza la RADET si este colega de servici cu mama copilului, de aici am aflat de caz si am verificat ca este un caz real dovedit cu acte si chiar fizic.
Parintii trebuie sa plateasca saptamanal 1000 RON pe tratamente pentru a o tine in viata, lucru pe care nu si-l permit.

Am atasat unul din certificatele medicale si anuntul care a fost postat la toate punctele de lucru de la RADET.
ACEST CAZ SE POATE DOVEDI CA ESTE REAL ,PRIN ACTE SAU PRIN PROPRIA PREZENTA A PARINTILOR, CARE SUNT DISPUSI SA SE DEPLASEZE CU COPILUL LA CEL CARE VREA SI POATE SA-I AJUTE.

Daca cineva poate si vrea sa o ajute, in anunt se gasesc 2 nr. de telefon iar telefonul personal al parintilor este: RADU GEORGETA -0742.212.648.

Imi cer scuze daca acest mail nu vi se pare potrivit si va multumesc in numele parintilor!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 07 Noi 2006, 18:40 
Veteran

Membru din: 19 Sep 2006, 11:39
Mesaje: 236
certificatul medical al fetitei si anuntul postat in radet le gasiti atasate la pozele mele...
daca adminul poate face altfel editarea....
multumesc


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 07 Noi 2006, 18:45 
Veteran

Membru din: 19 Sep 2006, 11:39
Mesaje: 236
Citat:
certificatul medical al fetitei si anuntul postat in radet le gasiti atasate la pozele mele...
daca adminul poate face altfel editarea....
multumesc

daca cineva vrea si poate sa ajute...vb cu mama fetitei sa ne dea adresa exacta pt a trimite prin mandat postal...
sau vb direct voi....
va rog sunati doar daca vreti sa ajutati...sunt oameni care au nevoie de ajutor nu de altceva....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 07 Noi 2006, 18:48 
Veteran

Membru din: 19 Sep 2006, 11:39
Mesaje: 236
certificatul medical si anuntul sunt tif....
o sa le trimit pe mail la admin..si or sa apara


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 08 Noi 2006, 18:25 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
certificatul medical si anuntul sunt tif....
o sa le trimit pe mail la admin..si or sa apara

Puteti vedea pozele despre care vorbeste nicols, la userul ei, la instrumente...:flowers:

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 08 Noi 2006, 18:43 
Veteran

Membru din: 19 Sep 2006, 11:39
Mesaje: 236
Citat:
Puteti vedea pozele despre care vorbeste nicols, la userul ei, la instrumente...:flowers:

HAIDETI SA DAM O SANSA LA VIATA!:npray:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 08 Noi 2006, 18:43 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:
Am cerut permisiunea conducerii si iata ca va aduc la cunostiinta un caz deosebit de grav al unei fetite de 4 ani bolnava de leucemie.
Mama mea lucreaza la RADET si este colega de servici cu mama copilului, de aici am aflat de caz si am verificat ca este un caz real dovedit cu acte si chiar fizic.
Parintii trebuie sa plateasca saptamanal 1000 RON pe tratamente pentru a o tine in viata, lucru pe care nu si-l permit.

Am atasat unul din certificatele medicale si anuntul care a fost postat la toate punctele de lucru de la RADET.
ACEST CAZ SE POATE DOVEDI CA ESTE REAL ,PRIN ACTE SAU PRIN PROPRIA PREZENTA A PARINTILOR, CARE SUNT DISPUSI SA SE DEPLASEZE CU COPILUL LA CEL CARE VREA SI POATE SA-I AJUTE.

Daca cineva poate si vrea sa o ajute, in anunt se gasesc 2 nr. de telefon iar telefonul personal al parintilor este: RADU GEORGETA -0742.212.648.

Imi cer scuze daca acest mail nu vi se pare potrivit si va multumesc in numele parintilor!



Poate ne dai un cont deschis pt. copil, ar fi mai usor pt. noi, decat sa dam telefon. Cu telefonul nu-i putem ajuta, nu?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 08 Noi 2006, 18:47 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:

Poate ne dai un cont deschis pt. copil, ar fi mai usor pt. noi, decat sa dam telefon. Cu telefonul nu-i putem ajuta, nu?


Este o frumusete mica si mi s-a facut parul maciuca:((


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 09 Noi 2006, 01:15 
Veteran

Membru din: 19 Sep 2006, 11:39
Mesaje: 236
Citat:

Poate ne dai un cont deschis pt. copil, ar fi mai usor pt. noi, decat sa dam telefon. Cu telefonul nu-i putem ajuta, nu?

sunt oameni amarati care nu s-au gandit la asa ceva....
pot sa le cer adresa (pt a pune prin mandat postal) pt ca a functionat (a trimis cineva din timisoara) sau ne pot da ibanul de la cardul de salarii...
cand a primit prin posta banii, femeia m-a sunat si mi-a confirmat suma pe care stiam ca trebuie s-o primeasca ( de la matusa mea)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 09 Noi 2006, 01:18 
Veteran

Membru din: 19 Sep 2006, 11:39
Mesaje: 236
iata si adresa in cazul in care va hotarati sa apelati la metoda trimiterii banutzilor prin posta, curier, etc, dupa care eventual sunati pentru confirmarea primirii lor...
ADRESA: STRADA EROU ION FLORUTA, NR 47, SECTOR 2 ,BUCURESTI
DESTINATAR: RADU GEORGETA


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 121 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România