Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 16:38


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 121 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Anunt
MesajScris: 06 Aug 2008, 21:58 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
Citat:
dar unde ai tu ayrun comentarii negative la poze k eu nu am vazut?


a mai ramas unul la sectiunea machiaj, nu mai stiu pagina este pus de andreea2,

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Anunt
MesajScris: 07 Aug 2008, 02:46 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

a mai ramas unul la sectiunea machiaj, nu mai stiu pagina este pus de andreea2,


Da da...ai dreptate Ayrun...as vrea sa mi se stearga si mie toate comentariile negtive de la pozele postate si toata lumea sa ma laude ce frumoasa si desteapta sunt...chiar daca eu arat ca o varza.Doar la asta sunt bune prietenle,nu?:hap_d::hap_d:

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Anunt
MesajScris: 07 Aug 2008, 03:13 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

Da da...ai dreptate Ayrun...as vrea sa mi se stearga si mie toate comentariile negtive de la pozele postate si toata lumea sa ma laude ce frumoasa si desteapta sunt...chiar daca eu arat ca o varza.Doar la asta sunt bune prietenle,nu?:hap_d::hap_d:


as vrea sa dau si un exemplu....de unde trebuie sterse comentariile...dupa noul regulament.desi...pe mine sincer nu ma deranjeaza, accept si bune si rele.
https://www.ghidulmiresei.ro/gallery.php ... -1&open=-1

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Anunt
MesajScris: 07 Aug 2008, 14:21 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:

as vrea sa dau si un exemplu....de unde trebuie sterse comentariile...dupa noul regulament.desi...pe mine sincer nu ma deranjeaza, accept si bune si rele.
https://www.ghidulmiresei.ro/gallery.php ... -1&open=-1


Am zis "de azi inainte"... :rolleyes:
Doar nu credeti ca as avea cum sa ma uit pe toate comentariile postate vreodata pe site-ul asta si sa le cenzurez sau sa le sterg, adaptandu-le noului regulament. Sunt zeci de mii! :blink::blink::blink:

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Anunt
MesajScris: 07 Aug 2008, 16:04 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:

Am zis "de azi inainte"... :rolleyes:
Doar nu credeti ca as avea cum sa ma uit pe toate comentariile postate vreodata pe site-ul asta si sa le cenzurez sau sa le sterg, adaptandu-le noului regulament. Sunt zeci de mii! :blink::blink::blink:

deci am ratat o gramada:lol:

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Anunt
MesajScris: 03 Sep 2008, 11:29 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 14:32
Mesaje: 1077
Localitate: bucuresti
https://www.ghidulmiresei.ro/gallery.php ... =24242#com
deja a exagerat fata asta ...

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 15 Dec 2008, 21:43 
Nou Venit

Membru din: 08 Dec 2008, 17:30
Mesaje: 1
cata ordine!!!:mellow:...ma gandeam ca voi fetele sunteti mai relaxate cand vorbiti intre voi...:nlol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 12 Mar 2009, 14:20 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Hello fetele,

In legatura cu noul "scandal" de la Galerie, de la poza asta:
http://ghidulmiresei.ro/gallery.php?ai= ... -1&open=-1
sa-mi zic si eu parerea mea de... admin...
1. puffy_is:
Citat:
oricum mi se pare penibil pentru o viitoare mireasa sa isi spuna o asemenea parere unei alte mirese ...de fapt e doar rautacioasa si cauta sa fie doar ea perfecta...

Cati ani ai de vii cu asa o replica??? :eek::eek::eek:
Tot jignire se cheama si asta, sa stii... Totusi apreciez atitudinea ta impaciuitoare din comentariile ulterioare, asa ca s-o lasam asa de data asta.

2. Rucsandra:
Citat:
Despre tipa aia rautacioasa cu pseudonume (Alinto....) pe masura ce sa zic, e penibila. Narcisista, egoista, aroganta si invidioasa. Am o prietena exact ca ea. Numai ce spune ea e bine si de luat in seama. Invata sa te porti draga!!! Parerea ta chiar nu conteaza, rasfatata stupida!

Nu stiu daca rafuiala ta era chiar cu Alintosul sau mai degraba cu prietena ta, careia ai gasit ocazia sa ii spui ce crezi despre ea fara sa te auda... (apropo, chestia asta se cheama barfa, dar nu-i problema - barfa nu e sanctionabila)
Oricum, limbajul tau e total nepotrivit. Sunt sigura ca nu ai dat o tura pe la Regulament inainte sa iti postezi comentariul. Ai un avertisment din partea noastra.

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 12 Mar 2009, 15:27 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
Hello fetele,

In legatura cu noul "scandal" de la Galerie, de la poza asta:
http://ghidulmiresei.ro/gallery.php?ai= ... -1&open=-1
sa-mi zic si eu parerea mea de... admin...
1. puffy_is:

Cati ani ai de vii cu asa o replica??? :eek::eek::eek:
Tot jignire se cheama si asta, sa stii... Totusi apreciez atitudinea ta impaciuitoare din comentariile ulterioare, asa ca s-o lasam asa de data asta.

2. Rucsandra:

Nu stiu daca rafuiala ta era chiar cu Alintosul sau mai degraba cu prietena ta, careia ai gasit ocazia sa ii spui ce crezi despre ea fara sa te auda... (apropo, chestia asta se cheama barfa, dar nu-i problema - barfa nu e sanctionabila)
Oricum, limbajul tau e total nepotrivit. Sunt sigura ca nu ai dat o tura pe la Regulament inainte sa iti postezi comentariul. Ai un avertisment din partea noastra.

sincer eu nu am cu nimeni nimik si nu am spus lucruri care sa jigneasca...dar fata respectiva a spus mul;te jigniri la adresa mai multor mirese...ea nu ar trebui avertizata?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 12 Mar 2009, 15:33 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
sincer eu nu am cu nimeni nimik si nu am spus lucruri care sa jigneasca...dar fata respectiva a spus mul;te jigniri la adresa mai multor mirese...ea nu ar trebui avertizata?


care fata?Alintosul?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 12 Mar 2009, 16:34 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:
sincer eu nu am cu nimeni nimik si nu am spus lucruri care sa jigneasca...dar fata respectiva a spus mul;te jigniri la adresa mai multor mirese...ea nu ar trebui avertizata?

of..hai puffy..nu te mai supara...si nu ai fost tu avertizata...ci rucsandra..sau cum o cheama...dar acum sincer a vb intr-un fel tare grosolan ...cred ca esti de aceeasi parere...

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 12 Mar 2009, 20:49 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
of..hai puffy..nu te mai supara...si nu ai fost tu avertizata...ci rucsandra..sau cum o cheama...dar acum sincer a vb intr-un fel tare grosolan ...cred ca esti de aceeasi parere...

a nu m-am suparat dar oricum s-a adus ceva discutie si la adresa mea de aia am zis...ca am spus si am jignit...dar nuy am folosit cuvinte urate sau care sa jigneasca...asta spuneam atat....si da nu sunt de acord cu ceea ce a zis rucsandra...chiar consider ca a fost prea mult din partea ei.....si merita avertismentul...dar daca nu luam apararea luam si eu avertisment si nu stiam pe ce


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 14 Mar 2009, 18:24 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:



???ce am zis eu puffy?
da exemple si atunci sa vedem ce se poate face si impotriva mea!!!
hai ca incep sa ma irit f tare la faza asta!):(

vad ca iar incepem......ma las pagubasa...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 14 Mar 2009, 18:34 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:

pai spune,vino cu argumente cand zici cate ceva,nu arunca numai cu cuv sa arati cat de nevinovata esti tu si ca eu te persecut!

buna,Alina!Buna,puffy!
va certati?:((

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 14 Mar 2009, 22:27 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:

eu nu ma cert cu ea!!!ea a zis ca de ce nu am fost si eu atentionata?pt ce??ce mirese am jignit eu???sa de-a exemple!ca si-a auzit numele e asa deranjata?!inseamna ca are o problema!

mai alintosul eu nu ma cert...pur si simplu am facut o comparatie...nici eu nu am jignit doar pentru ca am spus ca ai comentat intr-un fel care mi s-a parut pe atunci penibil pt ca a fost intr-o maniera foarte agresiva....ei au zis ca am jignit prin asta...si apoi am spus ca tot jignire se poate spune si despre faptul ca tu ai spus despre rochitza mea ca e oribila sau ca ai zis ca nu am gust...tot jignire se numeste.....asta am comparat eu la ei....dar nu am facut scandal sau ceva....era doar o atentie...eu nu verau sa ma cert cu tine...chiar am vreau sa incetam si ziceam poate ne si cunosteam...deci nu eram rau intentionata....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 14 Mar 2009, 23:23 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 14:32
Mesaje: 1077
Localitate: bucuresti
Citat:


:nono:


hai mha nu va m'ai certati ... ca nu merita...acuma nu puteti sa aveti amandoua aceleasi gusturi...m'ai lasati si voi un pic de la voi...puffy daca vezi ca alintosul nu s'a m'ai luat de tine u dc acum esti rautacioasa...acuma u o faci din razbunare

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 121 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 19 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România