Ultima vizită a fost: Acum este 28 Apr 2024, 00:47


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 121 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 09 Noi 2006, 11:50 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Avem si noi o precizare de facut (ne doare sa o facem , dar trebuie... ca asa e corect fata de vizitatori): Ghidul Miresei este un spectator la fel ca si voi pentru acest caz umanitar. Ne-am dat permisiunea de a fi postat, dar trebuie sa subliniem ca si noi avem strict aceleasi informatii ca si voi. O sa rugam pe fiecare sa judece singur corectitudinea informatiei si a actelor, evaluarea situatiei si nivelul de implicare. Ghidul Miresei nu este garant pentru realitatea acestui caz.

Dincolo de pozitia mentionata mai sus, sufleteste suntem alaturi de micutza si ii dorim tot binele din lume, si insanatosire grabnica. Ne rugam pentru ea... :npray:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 09 Noi 2006, 12:12 
Veteran

Membru din: 19 Sep 2006, 11:39
Mesaje: 236
Citat:
Avem si noi o precizare de facut (ne doare sa o facem , dar trebuie... ca asa e corect fata de vizitatori): Ghidul Miresei este un spectator la fel ca si voi pentru acest caz umanitar. Ne-am dat permisiunea de a fi postat, dar trebuie sa subliniem ca si noi avem strict aceleasi informatii ca si voi. O sa rugam pe fiecare sa judece singur corectitudinea informatiei si a actelor, evaluarea situatiei si nivelul de implicare. Ghidul Miresei nu este garant pentru realitatea acestui caz.

Dincolo de pozitia mentionata mai sus, sufleteste suntem alaturi de micutza si ii dorim tot binele din lume, si insanatosire grabnica. Ne rugam pentru ea... :npray:

multumesc eu in numele parintilor pentru aceasta posibilitate de a face cunoscut cazul...este si acesta un ajutor...
nici eu nu pot face mai mult de atat...adica de a face cunoscut cazul...ce am realizat eu in particular pentru micuta este alta poveste...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 11 Noi 2006, 18:47 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Axyutza, una dintre veterane a dorit sa ii stergem contul pentru ca odata fiind nunta trecuta nu prea mai are ce face pe site, asa incat ii uram NUMAI BINE si sa nu ne uite! :flowers:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 13 Noi 2006, 20:21 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:
Axyutza, una dintre veterane a dorit sa ii stergem contul pentru ca odata fiind nunta trecuta nu prea mai are ce face pe site, asa incat ii uram NUMAI BINE si sa nu ne uite! :flowers:


a plecat????:unsure:
pai da...ii dorim numai bine...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 15 Noi 2006, 19:02 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:

a plecat????:unsure:
pai da...ii dorim numai bine...


daca tot este panoul de stiri, vreau sa va spun ca am fost luni la un control ginecologic. am avut dureri saptamana trecuta si m-am speriat. anul trecut am avut salpingo ovarita acuta dreapta si de atunci sunt un pic stresata ca voi avea probleme cu bebele.
am intrebat ce trebuie sa fac dupa ce intrerup pilulele. nimic...o luna astept pt ca nu pot ramane insarcinata din cauza efectului contraceptiv, iar dupa...doctorita mi-a urat...succes.
deci...din ianuarie ne apucam de treaba.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 20 Noi 2006, 21:14 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Dupa cum probabil ati observat, site-ul a "suferit" niste mici modificari care sa il faca mai agreabil si mai simplu de utilizat. O sa mai fie si altele, asa ca... "tineti aproape!" (oare asta e reclama? :p):nlol:

PS. Si ca sa raspund remicleei, nu, chiar nu e meritul meu semnatura aceea. Va trebui sa o pupati pe webmaster...;)

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 20 Noi 2006, 21:59 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:
Dupa cum probabil ati observat, site-ul a "suferit" niste mici modificari care sa il faca mai agreabil si mai simplu de utilizat. O sa mai fie si altele, asa ca... "tineti aproape!" (oare asta e reclama? :p):nlol:

sunt chiar super "micile modificari". felicitari, meritati nota 10+:rocker::rocker::-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 23 Noi 2006, 01:25 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
la mine nu scrie nimik in calendarul asta! Mi se pare inutil! Eu nu pot posta un reminder, ceva...nici nu pot sa vad la altii!:(

Da, calendarul este inca la inceput. Daca dati click pe o zi veti vedea evenimentele din acea zi. Datele nuntilor sunt cele declarate de voi la DATE PERSONALE, nu ce ati scris pe forum. (Spre exemplu, nunta ta, Gina, apare pe 19 noiembrie... :rolleyes:)
Tot aici, la calendar, vom nota si noi alte date importante pentru comunitate si le vom insemna cu culori astfel incat sa fie vizibile...
Inca putintica rabdare si totul o sa fie foarte simplu si clar!
:flowers:

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 23 Noi 2006, 14:13 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Da, calendarul este inca la inceput. Daca dati click pe o zi veti vedea evenimentele din acea zi. Datele nuntilor sunt cele declarate de voi la DATE PERSONALE, nu ce ati scris pe forum. (Spre exemplu, nunta ta, Gina, apare pe 19 noiembrie... :rolleyes:)
Tot aici, la calendar, vom nota si noi alte date importante pentru comunitate si le vom insemna cu culori astfel incat sa fie vizibile...
Inca putintica rabdare si totul o sa fie foarte simplu si clar!
:flowers:
De ce 19 noiembrie? Cand nunta a fost in august?Lasa-ti-o balta! Oricum nu-l folosesc! Faceti-l sa arate ok pt noii veniti!:lips::lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 23 Noi 2006, 22:56 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
De ce 19 noiembrie? Cand nunta a fost in august?Lasa-ti-o balta! Oricum nu-l folosesc! Faceti-l sa arate ok pt noii veniti!:lips::lips:

Pai uite, Ginutzo, ce scrie la tine in fisa: 19 noiembrie... Eu stiu ca tu ai avut in august, da' daca tu ai scris in fisa 19.11...:rolleyes:
https://www.ghidulmiresei.ro/user.php?id=2178

PS. Ma rog, nu cred ca tu poti sa-ti vezi propria fisa... :pDar uita-te la tine in contul personal si o sa vezi ca nu mint...:DO:)

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 24 Noi 2006, 14:47 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:
Hai ca m-ati facut curioasa si m-am uitat si eu... Apar corect, unde trebuie, pe 29 iulie!


La mine cum ramane daca am avut doua nunti? Nu le puteti trece pe ambele, nu?:unsure:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 24 Noi 2006, 14:51 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:

La mine cum ramane daca am avut doua nunti? Nu le puteti trece pe ambele, nu?:unsure:


Nu, trebuie declarata o singura data! (ca in acte, nu ai 2 locuri pt data nuntii).... :neyes:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 25 Noi 2006, 19:33 
Veteran

Membru din: 08 Aug 2006, 15:02
Mesaje: 322
Voi fii la anul NASICA.
:ndance::ndance::ndance:
Trebuie sa citesc mai atent subiectele de la nase. :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 25 Noi 2006, 21:35 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:
Voi fii la anul NASICA.
:ndance::ndance::ndance:
Trebuie sa citesc mai atent subiectele de la nase. :D


Exact asa am procedat si eu. La anul voi fi nasa de doua ori si drept urmare am citit tot ce ati scris la subiectele despre nasit.;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 26 Noi 2006, 22:47 
Veteran

Membru din: 19 Sep 2006, 11:39
Mesaje: 236
Citat:
iata si adresa in cazul in care va hotarati sa apelati la metoda trimiterii banutzilor prin posta, curier, etc, dupa care eventual sunati pentru confirmarea primirii lor...
ADRESA: STRADA EROU ION FLORUTA, NR 47, SECTOR 2 ,BUCURESTI
DESTINATAR: RADU GEORGETA

fetele ...mama fetitei a primit niste bani de la cineva din galati..oana sunt de la tine?
oricum mii de multumiri celei care a facut acest gest.....
:lips:
eu una am reusit sa adun ceva banuti de la prieteni, rude, colegi de servici....banii care i-au ajutat sa faca aproape o luna de tratament...si fetita se simte mai bine..:-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 28 Noi 2006, 20:42 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:
fetele ...mama fetitei a primit niste bani de la cineva din galati..oana sunt de la tine?
oricum mii de multumiri celei care a facut acest gest.....
:lips:
eu una am reusit sa adun ceva banuti de la prieteni, rude, colegi de servici....banii care i-au ajutat sa faca aproape o luna de tratament...si fetita se simte mai bine..:-*


Da, de la mine sunt. Nu am vrut sa fac public, am vrut doar sa ajut. Ma bucur daca am reusit. Poate ne mai tii la curent cu starea de sanatate a fetitei.:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 30 Noi 2006, 01:56 
Veteran

Membru din: 19 Sep 2006, 11:39
Mesaje: 236
Citat:

Da, de la mine sunt. Nu am vrut sa fac public, am vrut doar sa ajut. Ma bucur daca am reusit. Poate ne mai tii la curent cu starea de sanatate a fetitei.:D

fetita merge periodic la controale, cam la 2 saptamani este internata pentru tratamente cu citostatice...se pare ca in ultima vreme a suportat mai bine tratamentul...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Panoul de stiri
MesajScris: 03 Dec 2006, 23:22 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Posturile de peste anul 2007

* Postul Sfintelor Paşti 2007 : 19 februarie - 7 aprilie 2007 (Sfintele Pasti pe 8 Aprilie 2007)
* Postul Sfinţilor Apostoli Petru şi Pavel 2007 (variaza de la un an la altul

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 121 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 57 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România