Ultima vizită a fost: Acum este 18 Apr 2024, 16:38


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 278 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 28 Feb 2009, 17:33 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
whatever...stati draga si discutati aici cat vreti...

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 01 Mar 2009, 16:32 
Diva

Membru din: 02 Oct 2008, 19:07
Mesaje: 928
Citat:
whatever...stati draga si discutati aici cat vreti...


si oare daca nu erai tu de acord sa stea fetele aici, nu mai intrau ele sau cum??offf atata rautate si suspiciune peste tot nu am mai intalnit:zoombie:
pana una alta va doresc un martie plin de flori si o primavara plina de bucurii%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 02 Mar 2009, 17:46 
Nou Venit

Membru din: 18 Feb 2009, 16:14
Mesaje: 5
Citat:
auzi draga de ce ai intrat pe site'ul asta doar ca sa ne jignesti...vezi ca ai gresit adresa mai cauta

"DRAGA",nu cred ca te-am jignit in nici un fel.Cat despre adresa,nu trebuie sa mai caut,sunt exact unde vreau,multumesc.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 02 Mar 2009, 19:36 
Nou Venit

Membru din: 17 Feb 2009, 19:05
Mesaje: 14
Deny hai sa traiesti si la mai mare?
Ce mai facusi de cand nu ne-am mai vazutara pe nicaieri?
Fetili ca o informatie suplimentara eu sunt in medical si incerc sa imi schimb locul de munca. Sper sa reusesc ca altfe cedez nervos.
Poate ma lamureste si pe mine cineva : cum se primesc notificari la mesaje?
PS: Nu m-am speriat ci am fost racita cobza si ocupata cu cautarea unu nou loc de rupt oasili. Nu de alta dar am ajuns la concluzia ca pot sa fu una bucata negru pe plantatie si pe bani mai frumosi.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 03 Mar 2009, 01:36 
Nou Venit

Membru din: 16 Feb 2009, 13:40
Mesaje: 34
Salutare dragelor!
Deny ma bucur sa te revad, chiar nu mai stiam nimic de tine. Care mai e viata ta?
Zic sa nu intri in polemici cu fetele, ca abia asteapta ele..incearca sa se ia de orice :) Eu chiar am zis ca daca vor sa discute bine, daca vor sa se certe n-au decat. Oricum am observat ca, in ciuda regulamentului care pare destul de strict, moderatorii incurajeaza la asemenea comportament :njump: deh...o fi si asta o tactica, de ce nu?
Dragi veterane si maestre, chiar nu suntem interesate de barfa si rautati, am gasit aici un loc unde sa ne cunoastem mai bine si fiind nou-venite nu am apucat sa ne familiarizam cu toate topicurile - pe aceasta cale multumim pt info cu topicul de "buna dimineata" ma alatur cu drag daca sunt si bine-primita :)
Din pacate nu prea am mai avut timp sa intru, sunt f busy si de la munca n-am pur si simplu cand sa iau pauza ca sa scriu (de asta am si intrat la ora asta, mai verific una alta).

Shadow iti urez multa bafta in cautarea noului job! Tinem pumnii :)

PS: Va doresc un Martisor plin de noroc, bucurie si impliniri! O primavara minunata!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 03 Mar 2009, 01:41 
Nou Venit

Membru din: 16 Feb 2009, 13:40
Mesaje: 34
Citat:

nu pricep zau ce e atat de amuzant?? poate fetele noi ma lamuresc si pe mine, deasemenea si eu sunt noua:nwink:


Asta am zis si eu ca nu vad nimic amuzant in ce am scris..sunt lucruri normale. Dar nici nu ma straduiesc prea tare sa aflu, nu de alta dar poate le pun in dificultate cu explicatiile - sa arunci vorbe e usor, mai greu cu argumentarea :) Pupici


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 03 Mar 2009, 03:55 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
madane nu cred ca incurajeaza nimeni pe nimeni aici...dimpotriva am spus sa nu va mai certati si v-am invitat si pe alte topicuri sa vorbiti despre experientele voastre :flower:

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 03 Mar 2009, 12:16 
Nou Venit

Membru din: 16 Feb 2009, 13:40
Mesaje: 34
Citat:
madane nu cred ca incurajeaza nimeni pe nimeni aici...dimpotriva am spus sa nu va mai certati si v-am invitat si pe alte topicuri sa vorbiti despre experientele voastre :flower:

Neata! Ai dreptate carlita, rectific: nu prea se ia nicio masura cand se incalca regulamentul - la asta m-am referit de fapt :flower::flower::flower: Asta am constatat eu :-`
Am intrat si pe alte topicuri cand mi-a permis timpul.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 04 Mar 2009, 00:55 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:
Deny hai sa traiesti si la mai mare?
Ce mai facusi de cand nu ne-am mai vazutara pe nicaieri?
Fetili ca o informatie suplimentara eu sunt in medical si incerc sa imi schimb locul de munca. Sper sa reusesc ca altfe cedez nervos.
Poate ma lamureste si pe mine cineva : cum se primesc notificari la mesaje?
PS: Nu m-am speriat ci am fost racita cobza si ocupata cu cautarea unu nou loc de rupt oasili. Nu de alta dar am ajuns la concluzia ca pot sa fu una bucata negru pe plantatie si pe bani mai frumosi.


nu-i cam greu sa gasesti serviciu in perioada asta? eu stiam ca se fac reduceri de personal nu angajari.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 04 Mar 2009, 01:13 
Diva

Membru din: 02 Oct 2008, 19:07
Mesaje: 928
Citat:

nu-i cam greu sa gasesti serviciu in perioada asta? eu stiam ca se fac reduceri de personal nu angajari.



e greu dar nu imposibil zic eu, asa ca multa bafta va doresc la un job mai bine platit:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 04 Mar 2009, 02:15 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:


e greu dar nu imposibil zic eu, asa ca multa bafta va doresc la un job mai bine platit:nwink:



am o prietena care lucreaza la o banca. nu le-au zis angajatilor ca-i dau afara dar fac tot posibilul sa plece singuri. au saptamanal comisie, controle,ii chema la rapoarte zilnice, dau examene, testari...Pana acum 2 colegi de-ai ei si-au dat demisia.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 04 Mar 2009, 12:59 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
anidaa am uitat sa te intreb cand vei fi nasa???
fetele noi ce mai faceti???
denisa de ce esti atat de convinsa asa de prima data...poate nu toate membrele sunt in categoria ce ai zis-o tu...spor la gasirea unui loc de munca si aveti grija de voi...mai ales viitoatele mamici:lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 04 Mar 2009, 13:58 
Nou Venit

Membru din: 16 Feb 2009, 13:40
Mesaje: 34
Citat:
anidaa am uitat sa te intreb cand vei fi nasa???
fetele noi ce mai faceti???
denisa de ce esti atat de convinsa asa de prima data...poate nu toate membrele sunt in categoria ce ai zis-o tu...spor la gasirea unui loc de munca si aveti grija de voi...mai ales viitoatele mamici:lips:


Salutari si de la mine:hap_w: Sunt un pic cam aglomerata azi, dar cand gasesc o feresatra ne auzim :)

Cat despre job...este intr-adevar o perioada mai ciudata, cu toate astea insa sunt multi care isi schimba serviciul in cautarea unuia mai bun, trebuie sa fii optimist si sa ai un pic de rabdare.
Shadow, eu iti tin pumnii in continuare :*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 04 Mar 2009, 19:41 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:
anidaa am uitat sa te intreb cand vei fi nasa???
fetele noi ce mai faceti???
denisa de ce esti atat de convinsa asa de prima data...poate nu toate membrele sunt in categoria ce ai zis-o tu...spor la gasirea unui loc de munca si aveti grija de voi...mai ales viitoatele mamici:lips:


am nunta pe 6 iunie la braila.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 07 Mar 2009, 23:52 
Nou Venit

Membru din: 17 Feb 2009, 19:05
Mesaje: 14
Salutare fetili!
Mah o fi greu de gasit job mai bun in perioada asta dar nu e imposibil. Acu ramane sa ma mai gandesc pana luni ce fac. De gasit am gasit ca grafician in correl. In IT se gaseste de muncit.
Acu sa vad si la locu asta daca nu se ofera sa ma mute la departamentu vizat de mine .
Luni sa imi tineti pumnii ca am ceva emotii. Eu as vrea tot aici unde sunt la alt departament. Daca nu merge cum vreu eu ma duc unde am gasit.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 08 Mar 2009, 02:33 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:
Salutare fetili!
Mah o fi greu de gasit job mai bun in perioada asta dar nu e imposibil. Acu ramane sa ma mai gandesc pana luni ce fac. De gasit am gasit ca grafician in correl. In IT se gaseste de muncit.
Acu sa vad si la locu asta daca nu se ofera sa ma mute la departamentu vizat de mine .
Luni sa imi tineti pumnii ca am ceva emotii. Eu as vrea tot aici unde sunt la alt departament. Daca nu merge cum vreu eu ma duc unde am gasit.


deci pana la urma ai gasit in alt loc. felicitari!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 09 Mar 2009, 13:25 
Nou Venit

Membru din: 16 Feb 2009, 13:40
Mesaje: 34
Citat:
Salutare fetili!
Mah o fi greu de gasit job mai bun in perioada asta dar nu e imposibil. Acu ramane sa ma mai gandesc pana luni ce fac. De gasit am gasit ca grafician in correl. In IT se gaseste de muncit.
Acu sa vad si la locu asta daca nu se ofera sa ma mute la departamentu vizat de mine .
Luni sa imi tineti pumnii ca am ceva emotii. Eu as vrea tot aici unde sunt la alt departament. Daca nu merge cum vreu eu ma duc unde am gasit.

Buna dimineata!
Iti urez multa bafta si sa-ti mearga toate din plin!
Cum ati petrecut in week-end? Pupici:lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 09 Mar 2009, 18:40 
Nou Venit

Membru din: 18 Feb 2009, 16:14
Mesaje: 5
Buna,fetele.Ce mai stiti de Sidonia,vad ca nu a mai intrat...
MAdutz,nu cred ca toate sunteti asa,doar o parte din voi :):flowers:
Cat despre discutia cu schimbarea jobului,nu poate fi perioada mai nepotrivita,simt chestia asta pe pielea mea,doar ca la mine nu am hotarat eu sa plec.Asa ca..rabdare si tutun pana iesim din criza :D
V-am pupat.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 11 Mar 2009, 12:25 
Nou Venit

Membru din: 16 Feb 2009, 13:40
Mesaje: 34
Citat:
Buna,fetele.Ce mai stiti de Sidonia,vad ca nu a mai intrat...
MAdutz,nu cred ca toate sunteti asa,doar o parte din voi :):flowers:
Cat despre discutia cu schimbarea jobului,nu poate fi perioada mai nepotrivita,simt chestia asta pe pielea mea,doar ca la mine nu am hotarat eu sa plec.Asa ca..rabdare si tutun pana iesim din criza :D
V-am pupat.


Deny spor la cautari si multa bafta! Si daca am vreo veste te anunt :)
Sydonia s-a mutat la viitoare mamici din cate am inteles...deh, cred ca trebuie sa fim mai harnice si sa ne mutam si noi cu timpul acolo :D
Altfel toate bune si frumoase... ma supara vremea asta mohorata, parca nu-mi vine sa fac nimic :wall:
S-aveti o zi frumoasa!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Fetelor...v-ar placea sa ne cunoastem mai bine
MesajScris: 31 Mar 2009, 16:59 
Nou Venit

Membru din: 16 Feb 2009, 13:40
Mesaje: 34
Salutare:hap_w:
Nu mai scrie nimeni nimic? E bine ca incepusem sa animam forumul asta si in urma carcotelilor am renuntat rand pe rand :(


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 278 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România