Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 12:13


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 4 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Lista de invitati
MesajScris: 06 Aug 2008, 01:31 
Senior

Membru din: 31 Aug 2007, 19:58
Mesaje: 115
Am o mica problema. Am incercat sa fac lista d invitati si i-am bifat p toti p "lista A", la "invitati" am trecut nr d pers invitate (1 sau 2 in functie d pereche sau nu). Mai departe nu am mai completat nimic. Probl e urm: pers singure p care le-am trecut p lista nu apar dupa c dau "ok". Tb neaparat sa completez si la partener ceva? D ex: "x" ca sa s salveze chiar dc va fi o sg pers?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Lista de invitati
MesajScris: 06 Aug 2008, 18:02 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
Am o mica problema. Am incercat sa fac lista d invitati si i-am bifat p toti p "lista A", la "invitati" am trecut nr d pers invitate (1 sau 2 in functie d pereche sau nu). Mai departe nu am mai completat nimic. Probl e urm: pers singure p care le-am trecut p lista nu apar dupa c dau "ok". Tb neaparat sa completez si la partener ceva? D ex: "x" ca sa s salveze chiar dc va fi o sg pers?


Nu sunt sigura ca am inteles intrebarea ta.
Eu in lista mea am bagat si persoane fara partener (am trecut numai prenumele) si mi le-a memorat. Doar ca apar inaintea cuplurilor.
Daca nu scrii nimic nici la nume, nici la prenume, ci doar bifezi lista a si numarul de persoane nu iti memoreaza respectiva linie.
Am raspuns? :-s

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Lista de invitati
MesajScris: 07 Aug 2008, 02:28 
Senior

Membru din: 31 Aug 2007, 19:58
Mesaje: 115
Citat:

Nu sunt sigura ca am inteles intrebarea ta.
Eu in lista mea am bagat si persoane fara partener (am trecut numai prenumele) si mi le-a memorat. Doar ca apar inaintea cuplurilor.
Daca nu scrii nimic nici la nume, nici la prenume, ci doar bifezi lista a si numarul de persoane nu iti memoreaza respectiva linie.
Am raspuns? :-s


In mare, da. Cred ca mi-am dat seama d c nu memoreaza. Eu p prima coloana cu prenume treceam doar barbati si la prenume partener treceam femeile; asa am facut si cu femeile singure - le-am trecut la prenume partener. Cred ca din cauza asta pt ca am obs ca barbatii singuri i-a salvat.
Multumesc!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Lista de invitati
MesajScris: 07 Aug 2008, 16:34 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:

In mare, da. Cred ca mi-am dat seama d c nu memoreaza. Eu p prima coloana cu prenume treceam doar barbati si la prenume partener treceam femeile; asa am facut si cu femeile singure - le-am trecut la prenume partener. Cred ca din cauza asta pt ca am obs ca barbatii singuri i-a salvat.
Multumesc!


Da, trebuie sa completezi prima coloana de prenume/nume si dup-aia (daca vrei) si pentru partener; daca completezi doar partener si primele doua coloane le lasi libere, nu cred ca le memoreaza ca e cam ilogic sa inviti numai parteneri fara sa aiba pe cine sa "insoteasca" :)

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 4 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România