Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 22:52


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 6 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: PREMII-MANIA
MesajScris: 28 Noi 2007, 23:49 
Nou Venit

Membru din: 19 Noi 2007, 20:52
Mesaje: 5
avind in vedere k in decembrie nu se fac nunti...ar trebui sa se ia in considerare nuntile din 2008


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PREMII-MANIA
MesajScris: 30 Noi 2007, 15:51 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
avind in vedere k in decembrie nu se fac nunti...ar trebui sa se ia in considerare nuntile din 2008


Bineinteles ca poti participa. Premiile nu pe care le castigi la Premii Mania nu iti conditioneaza data nuntii, ca sa zic asa :D.
Vestea proasta este ca in decembrie, Premii Mania nu va avea loc. Vestea buna este ca din februarie 2008 concursul reincepe cu forte proaspete si cu noi premii!

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PREMII-MANIA
MesajScris: 11 Dec 2007, 14:59 
Nou Venit

Membru din: 19 Noi 2007, 20:52
Mesaje: 5
Citat:

Bineinteles ca poti participa. Premiile nu pe care le castigi la Premii Mania nu iti conditioneaza data nuntii, ca sa zic asa :D.
Vestea proasta este ca in decembrie, Premii Mania nu va avea loc. Vestea buna este ca din februarie 2008 concursul reincepe cu forte proaspete si cu noi premii!



ms..chiar am cautat rubrica pe forum pentru concursul din decembrie si nu am gasit-o...dar in regulament scrie timp de 8 luni:p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PREMII-MANIA
MesajScris: 13 Dec 2007, 19:50 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:


ms..chiar am cautat rubrica pe forum pentru concursul din decembrie si nu am gasit-o...dar in regulament scrie timp de 8 luni:p

Da, :unsure: trebuie sa schimbam in regulament... :D Ca nu mai e vorba de 8 luni, ci de termen nelimitat, cu doua luni de pauza :D. Nelimitat = cata vreme exista sponsori si cata vreme vor miresele asa ceva. :-*

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PREMII-MANIA
MesajScris: 01 Sep 2008, 17:10 
Senior

Membru din: 31 Aug 2007, 19:58
Mesaje: 115
Citat:

Bineinteles ca poti participa. Premiile nu pe care le castigi la Premii Mania nu iti conditioneaza data nuntii, ca sa zic asa :D.
Vestea proasta este ca in decembrie, Premii Mania nu va avea loc. Vestea buna este ca din februarie 2008 concursul reincepe cu forte proaspete si cu noi premii!


Din cate inteleg din acest mesaj nu ne conditioneaza data nuntii. Totusi ca sa ma asigur: dc am nunta in 2009 pot concura? La verighete am mers pana la capat desi carmen0031 mi-a spus sapt asta ca nu pot participa la concurs conform regulamentului. Astept un raspuns ca sa stiu macar dc are rost sa mai concurez sau nu.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PREMII-MANIA
MesajScris: 01 Sep 2008, 20:37 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:

Din cate inteleg din acest mesaj nu ne conditioneaza data nuntii. Totusi ca sa ma asigur: dc am nunta in 2009 pot concura? La verighete am mers pana la capat desi carmen0031 mi-a spus sapt asta ca nu pot participa la concurs conform regulamentului. Astept un raspuns ca sa stiu macar dc are rost sa mai concurez sau nu.


Bineinteles ca poti concura. Exprimarea aceea este una generica, menita sa atraga atentia. De fapt, concursul se adreseaza tuturor viitoarelor mirese.
Uita-te si la a doua fraza:
"Ai nunta in 2008! Stai toata ziua pe internet?"
Ar insemna ca daca nu stai toata ziua pe internet nu ai voie sa participi.:eek:
Deci: aia e doar o exprimare care a ramas neschimbata de la inceputul anului, dar care NU restrictioneaza accesul mireselor de 2009 la premii. :clap:

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 6 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România