Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 13:04


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 139 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 12 Oct 2006, 18:32 
Veteran

Membru din: 31 Mar 2006, 15:54
Mesaje: 252
Citat:
Si eu m-am uitat si eram remarci foarte rautacioase :(. Si eu as vrea sa arat ca acea "babuta" si sa am "sunculitele" acelea.


O da, si mie mi-ar placea "sunculitele alea" fata de ale mele... :-`


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 12 Oct 2006, 19:23 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:
imi pare rau pt ce am scris.am suparat niste persoane pe care nici macar nu le cunosc.intradevar...la faza asta nu sunt prea departe de soacra mea.o sa-mi retrag comentariile.


Fetelor, annamarie ne-a scris si si-a cerut scuze si ne-a rugat sa stergem remarcile ei rautacioase...

Haideti sa-i mai dam o sansa, ok? Chiar ii pare rau, era in grupul de prieteni si comentau impreuna (stiti cum faci cand barfesti aiurea in tramvai), cred ca nu si-a dat seama ca va face rau si va jigni rau niste oameni ca si ea, care si-au impartit din intimitate cu noi.

Hai sa va aud ca ii mai dati o sanse, ca sa nu se simta gonita de aici. Chiar ii pare f f rau, credeti-ma pe mine!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 12 Oct 2006, 19:25 
Veteran

Membru din: 31 Mar 2006, 15:54
Mesaje: 252
Eu nu cred o iota, dar cine-s eu sa ma pun contra curentului? :D

Oricum, ma bucur ca au fost sterse comentariile ei, poate ar fi util sa fie sterse si ale noastre, care i-am raspuns? Sa ramana strict cele referitoare la poze.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 12 Oct 2006, 19:51 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
timpul isi va spune cuvantul...(})

Anna Marie ...ce faci ? De ce ai dat cu bata-n balta? :neyes::neyes::neyes: las' ca nu scapi tu d-aici asa usor! :lips: Eu te pup .... si stai linistita ...kkturi de astea se mai intampla! Cu sau fara voia ta! Hai te pup :lips: si astept sa ajungi maestra! :lips::lips::lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 13 Oct 2006, 01:50 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:
Anna Marie ...ce faci ? De ce ai dat cu bata-n balta? :neyes::neyes::neyes: las' ca nu scapi tu d-aici asa usor! :lips: Eu te pup .... si stai linistita ...kkturi de astea se mai intampla! Cu sau fara voia ta! Hai te pup :lips: si astept sa ajungi maestra! :lips::lips::lips:


Gina_Angelina a patit ceva, fetelor! Ori e bolnava, ori sotiorul a gasit ac de cojocel :nwink: Pai zau asa, prea e cumintica si lapte si miere in ultimul timp. Ginutzo, mai ai un pic si devii O:) , pe cuvant! Sotul e responsabilul? :blink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 13 Oct 2006, 15:56 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Gina_Angelina a patit ceva, fetelor! Ori e bolnava, ori sotiorul a gasit ac de cojocel :nwink: Pai zau asa, prea e cumintica si lapte si miere in ultimul timp. Ginutzo, mai ai un pic si devii O:) , pe cuvant! Sotul e responsabilul? :blink:

mai.....am si eu momentele mele! :nlol::D:D cred ca e de vina pozitia lunii sau sunt prea obosita sa mai fiu aici pe pozitii sa combat toate alea!.....! Nu stiu ce se intampla cu mine! Va pup! :lips::lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 13 Oct 2006, 16:03 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Iti spun eu care este faza Gino! Imbatranim fato!
Cotzoharle ca: coradyne, pustiulica samd ne-au innebunit de cap:wacko:. Si eu acu sunt cu sagetica la organizare, planificare, acum la diverse. E prea mult pentru noi:D:D
Este mult "material" de citit si de-abia mai putem sa respiram. Greu, greu ca noi mai avem si niscai treaba pe la birou:D:D
Daca le prind pe astea mici la mine pe litoral, le rup picioarele cu ranga:D:D
Fetelor sa nu veniti cu figuri la mine ca nu v-am anuntat.
Poftiti pana una alta luati de-aci ca m-ati innebunit de cap de la o vreme:D:D:D:lips::lips::lips: Nu stiu ce sa ma fac cu voi:unsure:


la chestia cu sagetica mi-ai luat cuvintele din gura! Am ametit p-aici!:wacko::wacko::wacko: cred ca mai stau 10 min si ma duc la masa!vin cu forte proaspete!:food::food:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 13 Oct 2006, 16:12 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
mai.....am si eu momentele mele! :nlol::D:D cred ca e de vina pozitia lunii sau sunt prea obosita sa mai fiu aici pe pozitii sa combat toate alea!.....! Nu stiu ce se intampla cu mine! Va pup! :lips::lips:


cred ca te-ai asezat la casa ta;):p

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 13 Oct 2006, 16:15 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
Iti spun eu care este faza Gino! Imbatranim fato!
Cotzoharle ca: coradyne, pustiulica samd ne-au innebunit de cap:wacko:. Si eu acu sunt cu sagetica la organizare, planificare, acum la diverse. E prea mult pentru noi:D:D
Este mult "material" de citit si de-abia mai putem sa respiram. Greu, greu ca noi mai avem si niscai treaba pe la birou:D:D
Daca le prind pe astea mici la mine pe litoral, le rup picioarele cu ranga:D:D
Fetelor sa nu veniti cu figuri la mine ca nu v-am anuntat.
Poftiti pana una alta luati de-aci ca m-ati innebunit de cap de la o vreme:D:D:D:lips::lips::lips: Nu stiu ce sa ma fac cu voi:unsure:

Ce zici tu de noi? Tu nu te uiti la tine? Ce debit ai... :D:D:D O mie si ceva de mesaje... Ca sa nu mai zic de "maiastra" ailalta, cu 2000 si ceva... :-` Noi suntem mici copii...O:)O:)O:)

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 13 Oct 2006, 16:17 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:

Eu ajung acasa cu ochii terminati. Desi nu am treaba la munca pe calc sa dau in branci.
Zici ca am sudat toata ziua.
Mai, inc*o data! Daca va prind , alea mici, cu voi vorbesc, cotzoharle in devenire , ma va spanzur, nu stiu ... da fac ceva cu voi:mellow::mellow::npiano::npiano::npiano:

Iti zic io ce faci :D. Ne iei si ne dai un pupic...:love: N-ai ca sa faci... Suntem IREZISTIBILE!!! B)B)B)

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 13 Oct 2006, 16:18 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:

Gina_Angelina a patit ceva, fetelor! Ori e bolnava, ori sotiorul a gasit ac de cojocel :nwink: Pai zau asa, prea e cumintica si lapte si miere in ultimul timp. Ginutzo, mai ai un pic si devii O:) , pe cuvant! Sotul e responsabilul? :blink:


da' am si eu o nelamurire..de ce stergeti comentariile "rautacioase"? inteleg dc se apeleaza la injurii...dar dc faci un rau nu-l poti sterge, nu?

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 139 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România