Ultima vizită a fost: Acum este 19 Mar 2024, 12:17


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 139 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 06 Oct 2006, 20:02 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
poate nu am inteles eu bine...te-a rugat ca dupa nunta tu sa-ti iei banii si sa pleci la ai tai si el sa ramana cu banii lui la ea?:o:o:o soacra-ta a intrecut-o la faza asta pe soacra-mea:wacko::wacko:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 07 Oct 2006, 13:41 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
da,ai inteles bine.nu ma suporta.chiar i-as spune:nurorile din ziua de azi nu mai sunt sclavele de alta data.avem personalitate.avem grija de infatisarea noastra(in viziunea ei numai curvele se penseaza,curvele merg in baruri,a uitat sa spuna ca si curvele merg la biserica).detest prostia.nu o mai suport.nu am mai vizitato de vreo 10 zile.e mama sotului meu.ce pot face?apoi e suparata ca nu-i spun mama.asta e prea mult.ar fi multe de spus.fiscare are dreptul lui la viata.e posesiva.telefoane...nu-ti mai spun ce teatru joaca.:njump:e o barfitoare,intriganta,nesuferita.multumesc de raspuns.:wok:


mai, fetita, dar mai bine plecai si tu din tara cu sotul tau :wacko: :nbump:... nu-mi vine sa cred cum pot fi unii oameni :o... bine, cunosc si eu cazuri de soacre pe care le-as strange de gat numai cat aud de ele, dar sa le mai si vad :x... slava domnului, nu e cazul meu :npray:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 12 Oct 2006, 13:00 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
annamarie...te-am vazut mireasa si ai fost o frumoasa ...felicitari si Casa de piatra tie si sotului tau....
Adevarul e ca soacra ta chiar a intrecut orice soacra acra si insuportabila din lumea asta....cum e posibil sa iti zica sa iti iei banii de la nunta si tu sa stai la ai tai si el la ai lui...chiar de n-as bate-o pe cuvant...vorba lu gina_d mai bine plecai si tu cu el in afara va faceati amandoi un rost acolo departe de scorpia asta de soacra....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 12 Oct 2006, 14:04 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
annamarie...te-am vazut mireasa si ai fost o frumoasa ...felicitari si Casa de piatra tie si sotului tau....
Adevarul e ca soacra ta chiar a intrecut orice soacra acra si insuportabila din lumea asta....cum e posibil sa iti zica sa iti iei banii de la nunta si tu sa stai la ai tai si el la ai lui...chiar de n-as bate-o pe cuvant...vorba lu gina_d mai bine plecai si tu cu el in afara va faceati amandoi un rost acolo departe de scorpia asta de soacra....

repede si tu ai vazut pozele! unde frate? la galeria ei nu sunt! unde sunt pozele???


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 12 Oct 2006, 17:22 
Veteran

Membru din: 31 Mar 2006, 15:54
Mesaje: 252
Citat:

Multumim, eu nu am mai scris dar eram in ceata. Vroiam si eu sa vad si ma gandeam la fel ca Gina. Ori eu sunt nebuna, ori chiar sunt poze la Galerie si eu nu VAD:D


Dragele mele, mai usor cu compatimirea, fata asta are niste comentarii extrem de rautacioase la adresa altora. Asa ca nu m-ar mira ca tot ce spune sa fie o minciuna, ca sa fie bagata in seama. Ia uitati-va la 'accesorii mireasa' la prima poza a Cristinei ce a comentat, apoi la 'rochii mireasa' a mai avut vreo 2 comentarii la fel de pline de "bun simt". :wokno:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 12 Oct 2006, 17:45 
Veteran

Membru din: 31 Mar 2006, 15:54
Mesaje: 252
Citat:
M-am uitat eu. Si Anatea are dreptate. Cel putin la "accesorii mireasa" ca acolo am gasit mai repede.


La "rochii de mireasa" sunt comentariile: unul pe pag. 1 si unul pe pag. 2. Cred ca are o problema cu fetele care au rochii asemanatoare cu a ei... ca prea multa rautate are in ea!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 12 Oct 2006, 17:53 
Veteran

Membru din: 31 Mar 2006, 15:54
Mesaje: 252
Citat:
Am vazut si la rochii de mireasa. Ciudat e ca a comentat la una din cele mai finute mirese.
Puteti sa spuneti ce vreti, dar pe mine ma dor rautatile astea gratuite. Nu le inteleg rostul si nici motivatia. Poate o sa imi treaca in timp, pentru ca sunt constienta ca sunt multi asa.


Pe mine ma irita la culme. Nu ma mira, sunt o gramada de oameni in jur cu atitudini similare, dar tot nu ma pot obisnui si sar in sus de fiecare data, ca si acum... sper ca nu v-am suparat ca v-am atras atentia, dar chiar nu vroiam sa va vad dragute, asa cum sunteti cu toata lumea, cu cine nu merita.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: sunt trista dar fericita.
MesajScris: 12 Oct 2006, 18:29 
Veteran

Membru din: 08 Aug 2006, 15:02
Mesaje: 322
Si eu m-am uitat si eram remarci foarte rautacioase :(. Si eu as vrea sa arat ca acea "babuta" si sa am "sunculitele" acelea.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 139 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România