Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 11:32


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 93 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: salutare
MesajScris: 12 Oct 2006, 10:09 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:
a aparut! da-ne adresa ta sa ti-o trimitem prin posta, ca ai aparut si tu in el!! :nwink:
ie...a aparut...:rocker::ndance::ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salutare
MesajScris: 12 Oct 2006, 13:59 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Fetele care au aparut, scrieti-ne adresele la [email protected], si specificati cine sunteti si ce date aveti (adresa si nume exact ca in buletin, ca sa puteti ridica revista de la posta).

pupicei :neyes:

eu am o problema!!! petrec 12 ore la birou! Nu pot sa merg sa-mi ridic revista de la posta! Se stie f bine ca daca nu te duci personal sa o ridici...nici nu se uita alea la tine! So....se poate sa vina Mihai la dvs. la sediu in timpul zilei sa o ridice?:-`(?)(?)(?)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salutare
MesajScris: 12 Oct 2006, 17:04 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:
a aparut! da-ne adresa ta sa ti-o trimitem prin posta, ca ai aparut si tu in el!! :nwink:


poate ma bag ca mata in calendar!!!se mai pot trimite fotografii de la nunta pe cd sau dvd? eu de o saptamana ma tot chinui sa ajung la posta sa trimit plicul, insa nu ajung. de cand m-am intors din luna de miere, ma tot ocup de evenimentele de la redactie. sunt disperata ca nu apuc sa ma vad si eu in revista...
spuneti-mi ca se mai poate, va rog!!!!!:nbump::npray::npray::npray::npray::npray::npray:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salutare
MesajScris: 12 Oct 2006, 19:43 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Fata, dar tu ai innebunit?:wacko: 12 ore la munca?:x
Fii atenta ce parere am eu. daca se duce Mihai al tau cu buletinul tau si cu poza cu voi 2 in buzunar ca smecherul, fetele sigur te vor servi, adica pe el, (l):D:lips::wok:

stiu asta! Mie imi era frica ca vor sa mi-=o trimita prin posta ...vrand nevrand!:D:D:D da' acu m-am calmat!:D:D:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salutare
MesajScris: 18 Oct 2006, 13:53 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
am fost la Diverta in Satu Mare si mi-au zis ca nu au aceasta editie a Ghidului si nu au avut nici editia anterioara...de fapt nici nu stiau ce e Ghidul Miresei...au fost chiar ironice cu mine si mi-au zis ca "aici nu e chiosc de ziare"...normal, le-am explicat cum sta treaba...:)

iar la inmedio, nu se gaseste nici in baia mare, nici in satu mare...

inca nu e pe piata?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Salutare
MesajScris: 19 Oct 2006, 15:51 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Fetelor, stim ca trebuia sa fie deja la vanzare, dar dupa ce am trimis revistele in tara la vanzare, nici nu au stat bine 1-2 zile si am primit reclamatii ca arata ingrozitor. Le-am retras si am constatat ca era tiparul ingrozitor :x . Momentul a fost extrem de delicat pentru ca noi platisem tiparul, si nu aveam bani pentru altul, etc...

Dupa certuri si discutii cu tipografia aceasta a inteles ca gresise si a refacut TOATA lucrarea... insa din pacate asta ne-a facut sa nu fie revista in aceasta perioada. Maine dimineata revista (cea refacuta) va fi trimisa prin societatile de distributie in tara. Ne cerem scuze, ne simtim super super prost, nu stim ce am fi putut face mai mult de atat (sa refacem lucrarea), si va rugam sa nu va suparati pe noi.

De asta nici nu prea am raspuns la comenzi, ca nu puteam confirma pana nu stiam cum rezolvam situatia. Nu vrem sa ne batem joc nici de munca noastra si nici de voi, cititorii, dandu-va revista ingrozitoare (care vor fi arse, apropos!).

Inca o data, va rugam mult mult sa nu fiti suparate pe noi. 1-2 zile si gata, le veti gasi, va jur!! :heart:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salutare
MesajScris: 19 Oct 2006, 16:03 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:
am fost la Diverta in Satu Mare si mi-au zis ca nu au aceasta editie a Ghidului si nu au avut nici editia anterioara...de fapt nici nu stiau ce e Ghidul Miresei...au fost chiar ironice cu mine si mi-au zis ca "aici nu e chiosc de ziare"...normal, le-am explicat cum sta treaba...:)

iar la inmedio, nu se gaseste nici in baia mare, nici in satu mare...

inca nu e pe piata?


Cred ca Diverta Satu Mare au deschis cand deja Editia a doua era epuizata, de asta nu au primit... nu-i asa? Cand au deschis, cred ca de putina vreme (1-2 luni maxim)... Editia a doua s-a vandut in o luna si jumatate, super super bine! Si cred ca nu au mai prins si ei... Iar acuma am avut probleme, si de aceea nu il gasesti, dar in 1-2 zile se remediaza situatia!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salutare
MesajScris: 20 Oct 2006, 01:10 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

Cred ca Diverta Satu Mare au deschis cand deja Editia a doua era epuizata, de asta nu au primit... nu-i asa? Cand au deschis, cred ca de putina vreme (1-2 luni maxim)... Editia a doua s-a vandut in o luna si jumatate, super super bine! Si cred ca nu au mai prins si ei... Iar acuma am avut probleme, si de aceea nu il gasesti, dar in 1-2 zile se remediaza situatia!



deci...cred ca ar trebui sa verificati care e problema...diverta este in satu mare cam de un an...si stiu sigur asta...deci problema este alta...
o doamna de acolo mi-a zis ca a cerut...mi-a aratat un caiet in care trece comenzile...si era trecut acolo ca au cerut...dar n-au avut deloc...

chiar sunt curioasa ce s-a intamplat...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salutare
MesajScris: 20 Oct 2006, 01:40 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:
deci...cred ca ar trebui sa verificati care e problema...diverta este in satu mare cam de un an...si stiu sigur asta...deci problema este alta...
o doamna de acolo mi-a zis ca a cerut...mi-a aratat un caiet in care trece comenzile...si era trecut acolo ca au cerut...dar n-au avut deloc...

chiar sunt curioasa ce s-a intamplat...


adica vrei sa spui ca nu au avut acolo nici editia a doua!??? pai si atunci cum a cerut, de unde a stiut? Iti zic eu, sigur spune de editia a treia (adica asta de acuma) ca a cerut...si normal ca nu i s=a dus pentru ca noi am chemat toate exemplarele inapoi...

te rog mult de tot sa o intrebi daca nu au avut nici o editie, ca e f important pentru noi. noi nu putem verifica fizic toate punctele de difuzare din tara, asa ca ne ajuta orice informatie a voastra. multumim!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salutare
MesajScris: 20 Oct 2006, 05:55 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
cine e din bucuresti si are de luat reviste pentru ca a aparut in revista, sa sune pe fix la sediu , 231.04.55, 231.04.54 si sa vorbeasca cu Nicoleta. Ii spuneti cum va cheama si ce user sunteti, si stabiliti cu ea cum si cand puteti lua revista.

Cele care nu sunt din Bucuresti, deja v-am cerut coordonatele si le veti ridica de la posta. Cred ca maine la vom pune pe toate la posta.

COPERTILE PERSONALIZATE mai intarie 2-3 zile, ca nu au ajuns inca la sediu la noi... (acelea cu voi pe coperta). Deci cine a castigat reviste cu coperti personalizate trebuie sa mai astepte un pic...dar nu mult! Restul sunt pe drum sau va asteapta la sediu, cum doriti!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salutare
MesajScris: 20 Oct 2006, 15:12 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
te rog frumos abigail citeste mai sus si o sa vezi de ce este aceasta problema.
sunt deja pe drum catre punctele de difuzare. de aici nu mai depinde de noi...!


Citat:
sunt f f suparata..de cand a aparut revista doresc sa o cumpar..dar din pacate..nu e la noi ..in brasov nu o gasesc deloc..si am dat comanda ptr ea....si am fost anuntata ca mai bine astept si o sa o gasesc..dar nu apare..si ::npray: o vreau!!!
daca nu fac rost macar de asta..in care am vazut niste rochii super..crek mor!!!!!!!!!
cum fac rost de ea??


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salutare
MesajScris: 20 Oct 2006, 21:52 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

adica vrei sa spui ca nu au avut acolo nici editia a doua!??? pai si atunci cum a cerut, de unde a stiut? Iti zic eu, sigur spune de editia a treia (adica asta de acuma) ca a cerut...si normal ca nu i s=a dus pentru ca noi am chemat toate exemplarele inapoi...

te rog mult de tot sa o intrebi daca nu au avut nici o editie, ca e f important pentru noi. noi nu putem verifica fizic toate punctele de difuzare din tara, asa ca ne ajuta orice informatie a voastra. multumim!


deci...probabil ca au aflat de la alte puncte diverta de existenta Ghidului, dar acolo (la Satu Mare) mi-au spus foarte clar ca nu au avut deloc...si sigur nu era vorba de editia aceasta noua ci de cea care a aparut acum cateva luni...
tocmai din aceasta cauza v-am si spus, sa incercati sa aflati de ce n-a ajuns peste tot...

ce mai pot sa fac e sa ma mai duc pe acolo sa vad daca numarul asta o sa fie...si la fel si la Inmedio satu mare si baia mare (in baia mare, la inmedio deja ma stiu aia, am intreabat cam de multe ori de ghid)...

pot sa mai ajut cu ceva?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: salutare
MesajScris: 23 Oct 2006, 00:21 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Iti multumim mult, daca poti sa faci asta pentru noi ar fi super.

Dupa cum spuneam in Bucuresti il gasiti deja la vanzare (am vazut eu azi in Bucuresti), sper ca au trimis distribuitorii si in tara revistele, dar asta deja depinde de ei! Oricum, de la noi au plecat! Fetelor, va rugam mult daca puteti sa vedeti pe unde nu mai apare Ghidul dintre punctele trecute la inceputul mesajului, v-am fi recunoscatori pentru ajutor!

Multumim inca o data!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 93 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România